بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ساتن / اخرین قیمت روسری ساتن مجلسی در بازار تهران

اخرین قیمت روسری ساتن مجلسی در بازار تهران

روسری های ساتن در بازار اکثرا دارای طرح های مجلسی میباشند مدل های دست دوز و دو دست دوز مجلسی ساتن فروش بالایی را در بین سایر مدل ها دارای میباشند در بازار طرح های جدید روسری های ساتن دارای قیمت های مختلفی میباشند چگونه با قیمت ارزان طرح های جدید روسری ساتن مجلسی را تهیه نماییم؟

انواع روسری ساتن در بازار تهران

روسری های ساتن در بازار دارای طرح های زیادی میباشند مدل های مجلسی از فروش بهتر و بالاتری در بین مدل های دیگر بهره مند هستند اگر بخواهیم طرح های دیگر ساتن را در بازار معرفی نماییم میتوانیم به روسری های:

اشاره کرد.

روسری های ساتن ابریشم طلاکوب را اکثرا در بازار با قوارهای ۱۰۰ الی ۹۰ میتوان یافت کیفیت پارچه ساتن و نوع حک طلاکوب بر روی این روسری ها بسیار مهم است و نشان دهنده کیفیت روسری میباشد. در رابطه با روسری های ساتن مامی نیز میتوان گفت که تلفیق پارچه ساتن و مام باعث شده به وجود امدن یک سبکی و لطافت در این مدل از روسری ها شده است و برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند.

روسری های ساتن دست دوز ابریشمی هم جزو دسته مجلسی روسری های ساتن به شمار میروند اغلب دارای قواره ۱۴۰ و بزرگ میباشند و کیفیت ابریشم در انها بسته به قیمت در مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

روسری ساتن مجلسی
روسری ساتن مجلسی
روسری ساتن مجلسی
روسری ساتن مجلسی
روسری ساتن مجلسی تک رنگ

روسری های ساتن مجلسی تک رنگ را میتوان در بازار بر دونوع پیدا کرد روسری های ساتن مجلسی ایرانی و ترک روسری های ساتن ترک کیفیت بالای پارچه را چندین سال است که در بازار نصیب خود کرده اند ظرافت که در پارچهای ساتن ترک است را میتوان گفت در هیچ پارچه ای وجود ندارد و دلیل گران قیمت بودن مدل های مجلسی انها همین علت میباشد. اکثر مدل های مجلسی ترک تک رنگ میباشند و بعضا دارای جین های سه الی دوتایی نیز هستند.

اما در رابطه با طرح های روسری ساتن ایرانی میتوان گفت که جزو ارزان قیمت ترین مدل های بازار هستند روسری های تک رنگ مجلسی ساتن ایرانی با بهره گیری از طرح های سنتی ترمه و اسلیمی طرح های جذاب را تولید نموده اند.

روسری ساتن مجلسی
خرید روسری ساتن با قیمت مناسب

برای خرید عمده روسری های ساتن میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان گستر اسکارف بهره مند شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ساتن ابریشم طلاکوب

لیست قیمت عمده روسری ساتن ابریشم طلاکوب

انواع روسری های ساتن ابریشم مانند ساتن ابریشم دست دوز و مدل های روسری مشکی …

کانال تلگرام اینستاگرام