بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری در یزد / تولیدی روسری ارزان قیمت در یزد

تولیدی روسری ارزان قیمت در یزد

تولیدی های روسری عمدتا در شهر تهران وجود دارند اما شهره های یزد و اصفهان و مشهد نیز به تازگی در جمع تولید کنندگان روسری شتافتند اما میخواهیم روسری های بررسی کنیم که تولیدی روسری ارزان قیمت در یزد در کجاست؟

انواع روسری تولید شده در یزد

مرکز اصلی پخش و تولیدی روسری در ایران را میتوان تهران معرفی نمود ولی طی سال های اخیر شهرهای مشهد و اصفهان و یزد نیز در بین شهرهای تولید کننده روسری قرار گرفته اند شهر یزد را میخواهیم از نظر تولید روسری مورد بررسی قرار دهیم.

اکثر مدل روسری های تولید در شهر یزد معمولا از مدل های پرفروش بازار روسری تهران هستند و با قیمتی نازل تر از مدل روسری های تهران عرضه میشوند مراکز پخش شال و روسری در یزد هم به علت رقابت روسری ها را با چند درصد اختلاف قیمت با بازار تهران عرضه میکنند چند طرح از روسری هایی که همواره در بازار شال و روسری تهران و یزد پرمخاطب هستند به شرح زیر میباشند.

  • روسری های قواره بلند دیجیتالی
  • روسری های ساده نخی مشکی
  • روسری های طرح سنتی نخی
  • روسری های ساتن ساده
  • روسری های ژاگارد
  • روسری های مامی
  • روسری های بچگانه

مدل های فوق از طرح های پرمخاطب روسری های تولید شده در یزد میباشد که معمولا با قیمت پایین تری نسبت به به بازار بزرگ تهران دارند البته ناگفته نماند که مدل های مشابه چینی نیز که همیشه در بازار شال و روسری ایران وجود داشته اند رقیب مدل روسری های تولید شده در یزد هستند.

تولیدی روسری ارزان قیمت در یزد
تولیدی روسری ارزان قیمت در یزد

خرید روسری عمده در یزد

برای خرید روسری عمده در یزد با قیمت ارزان و مناسب میتوانید با کارشنانان فروش ما ارتباط بگیرید ما به شما جدیدترین مدل روسری های تولید شده در یزد را پیشنهاد بررسی میکنیم و به شما قیمت مناسب را پیشنها میدهیم کافی است که در کانال تلگرام ما عضو شوید و نمونه مدل روسری و شال های طرح جدید را مشاهده نماییم و یا با شمارهای زیر در تماس باشید.

 

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام