بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / تولیدی روسری نخی تک رنگ با قیمت عمده

تولیدی روسری نخی تک رنگ با قیمت عمده

انواع روسری نخی تک رنگ در قوارهای بزرگ به خصوص ۱۴۰ دارای قیمت و کیفیت های مختلفی میباشند برای خرید عمده این مدل از روسری ها چگونه اقدام نماییم؟

روسری نخی تک رنگ

رنگ بندی مدل روسری ها یکی از عوامل تمایز در فروش بالای انها است یک مدل ایرانی که دارای فروش بالایی است علاوه بر طرح زیبا و جذاب باید دارای یک رنگ مطلوب باشند مدل روسری های نخی تک رنگ را میتوان به چند دسته تقسیم نمود مدل روسری های مجلسی و اسپرت روسری های مجلسی نخی در بازار بسیار کم هست زیرا بیشتر مدل های بازار دارای پارچه ابریشمی و ساتن هستند مدل رنگ تک روسری های مجلسی را میتوان مشکی و طوسی و قهوه ای در طرح های اسپرت نیز شاهد رنگ های گرم و حتی سرد نیز هستیم رنگ های قرمز و زرد از رنگ هایی هستند که فروش بیشتری نسبت به رنگ های دیگر دارای هستند.

روسری های نخی قواره ۱۴۰ ایرانی

طرح های روسری های قواره بزرگ ایرانی در طرح های الگویی اسپرت در بازار بسیار پرفروش میباشند اکثرا این طرح از روسری های ایرانی تک سلفون هستند و جین بندی های دوتایی و سه تایی را دارا هستند استفاده کردن از طرح های دقیق دیجیتالی باعث شده است که زیبایی دوچندانی از این مدل روسری ها در بازار ببینیم معمولا روسری های ترند زیر از فروش بالایی در بین مدل های اسپرت روسری های نخی بهره مند هستند:

  • ترندهای پلنگی
  • ترندهای ابرنگی
  • ترندهای طبیعت
  • ترندهای فضایی

از طرح هایی میباشند که دارای فروش بالایی در بین سایر ترندهای روسری های قواره بزرگ هستند.

روسری نخی چهار فصل

روسری های ارزان قیمت تک رنگ

روسری های قواره بزرگ تک رنگ ارزان معمولا اغلب مدل های چینی و پاکستانی میباشند که دارای تنوع قیمت بالا هستند اکثر مدل روسری های پاکستانی بصورت فله ای و در تعداد بالا در مراکز پخش روسری عرضه میشوند.

روسری قواره بزرگ جدید ساده تک رنگ

ثابت رنگ و کیفیت پارچه از نشانهای مرغوبیت روسری های ساده تک رنگ محسوب میشوند در مدل های جدید روسری های تک رنگ ساده عمدتا طرح های ریشه فیتله و پرزنی را را با الگوهای برجسته که به تازگی وارد بازار شده اند مشاهده میکنیم قوارهای این مدل از روسری ها ۱۲۰ الی ۱۴۰ میباشند. و در مدل های سه گوش و قواره کوچک نیز یافت میگردند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

فروش عمده روسری نخی ساده قواره ۱۴۰

انواع طرح های روسری های ساده نخی قواره بزرگ از سوی مراکز پخش عمده روسری …

کانال تلگرام اینستاگرام