تولیدی روسری نخی تک رنگ با قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری نخی تک رنگروسری های نخی قواره 140 ایرانیروسری های ارزان قیمت تک رنگروسری قواره بزرگ جدید ساده تک رنگ
روسری نخی تک رنگ

انواع روسری نخی تک رنگ در قوارهای بزرگ به خصوص ۱۴۰ دارای قیمت و کیفیت های مختلفی میباشند برای خرید عمده این مدل از روسری ها چگونه اقدام نماییم؟

روسری نخی تک رنگ

رنگ بندی مدل روسری ها یکی از عوامل تمایز در فروش بالای انها است یک مدل ایرانی که دارای فروش بالایی است علاوه بر طرح زیبا و جذاب باید دارای یک رنگ مطلوب باشند مدل روسری های نخی تک رنگ را میتوان به چند دسته تقسیم نمود مدل روسری های مجلسی و اسپرت روسری های مجلسی نخی در بازار بسیار کم هست زیرا بیشتر مدل های بازار دارای پارچه ابریشمی و ساتن هستند مدل رنگ تک روسری های مجلسی را میتوان مشکی و طوسی و قهوه ای در طرح های اسپرت نیز شاهد رنگ های گرم و حتی سرد نیز هستیم رنگ های قرمز و زرد از رنگ هایی هستند که فروش بیشتری نسبت به رنگ های دیگر دارای هستند.

روسری های نخی قواره ۱۴۰ ایرانی

طرح های روسری های قواره بزرگ ایرانی در طرح های الگویی اسپرت در بازار بسیار پرفروش میباشند اکثرا این طرح از روسری های ایرانی تک سلفون هستند و جین بندی های دوتایی و سه تایی را دارا هستند استفاده کردن از طرح های دقیق دیجیتالی باعث شده است که زیبایی دوچندانی از این مدل روسری ها در بازار ببینیم معمولا روسری های ترند زیر از فروش بالایی در بین مدل های اسپرت روسری های نخی بهره مند هستند:

  • ترندهای پلنگی
  • ترندهای ابرنگی
  • ترندهای طبیعت
  • ترندهای فضایی

از طرح هایی میباشند که دارای فروش بالایی در بین سایر ترندهای روسری های قواره بزرگ هستند.

روسری نخی چهار فصل

روسری های ارزان قیمت تک رنگ

روسری های قواره بزرگ تک رنگ ارزان معمولا اغلب مدل های چینی و پاکستانی میباشند که دارای تنوع قیمت بالا هستند اکثر مدل روسری های پاکستانی بصورت فله ای و در تعداد بالا در مراکز پخش روسری عرضه میشوند.

روسری قواره بزرگ جدید ساده تک رنگ

ثابت رنگ و کیفیت پارچه از نشانهای مرغوبیت روسری های ساده تک رنگ محسوب میشوند در مدل های جدید روسری های تک رنگ ساده عمدتا طرح های ریشه فیتله و پرزنی را را با الگوهای برجسته که به تازگی وارد بازار شده اند مشاهده میکنیم قوارهای این مدل از روسری ها ۱۲۰ الی ۱۴۰ میباشند. و در مدل های سه گوش و قواره کوچک نیز یافت میگردند.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.