بازرگانی تاق گستر
خانه / شال بافت / تولیدی شال بافت زنانه

تولیدی شال بافت زنانه

خرید عمده شال بافت از مراکز پخش و تولیدی همیشه از لحاظ قیمت به صرفه تر بوده مراکز تولیدی شال بافت زنانه ایرانی در بازار بسیار زیاد است میخواهیم مدل های انها را بررسی نماییم با ما همراه باشید.

مدل های شال بافت زنانه

طرح ها و مدل های انواع شال های بافت سال های متمادی بسیار با یکدیگر متفاوت است اکثر مدل شال های بافت تک رنگ از سایر مدل های رنگ بندی دارا دارای فروش نسبتا بالاتری میباشند رنگ های گرم مانند قرمز،زرد،سبز از رنگ هایی میباشند که در بین طرح های شال های کانوایی از همه پرفروش تر هستند از طرح های جدید شال های بافت زنانه نیز میتوان به شال های حفره دار اشاره نمود حک حفره حفره بر روی این شال ها جلوه اسپرت و زیبایی به انها بخشیده است و میتوان انها را در بازار هم تک رنگ خرید و هم در مدل های دارای رنگ بندی همچین هم دارای مدل های ارزان و هم دارای مدل هایی با قیمت بالا میباشند شال های بافت ارزان حفره دارا معمولا دارای قوارهای کوتاه و همچنین کیفیت کانوا متوسط میباشند. از دیگر مدل های پرفروش نیز میتوان به طرح های دو میل و سه میل نیز اشاره نمود.

شال بافت زنانه

تولیدی شال بافت

خرید عمده شال بافت

انواع شال بافت ترک و ایرانی

مدل شال های بافت ترک و ایرانی نیز همواره در بازار با یکدیگر در حال رقابت بوده اند یکی از مهم ترین عوامل تفاوت در طرح های ترک و ایرانی کیفیت میباشد طرح های شال بافت ایرانی مشتری پسند ولی اکثر مدل ها دارای کیفیت درجه دوم میباشد همین عامل باعث شده است قیمت خرید عمده شال های بافت ایرانی از ترک پایین تر باشد.

شال بافت
قیمت شال های بافت زنانه

برای دریافت قیمت شال های بافت زنانه میتوانید با کارشناسان گستر اسکارف ارتباط بگیرید و از مدل های جدیدترین شال های بافت ایرانی و ترک با قیمت های استثنایی دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام