بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ارزان / تولیدی شال و روسری ارزان زیر قیمت بازار
شال و روسری ارزان

تولیدی شال و روسری ارزان زیر قیمت بازار

تولیدی های شال و روسری ارزان در بازار شال و روسری ایران بسیار پرطرفدار هستند و همیشه گالری داران شال و روسری به دنبال این تولیدی ها میباشند اما قیمت عرضه اجناس در این تولیدی ها چقدر است؟

شال و روسری ارزان

ارزان سرا همیشه یکی از دغدغهایی که داشته اند دغدغه قیمت بوده است ارزان سراهایی که عمدتا شال و روسری را عرضه میکنند در یک بازه قیمتی مشخصی که دارند جنس را عرضه میکنند مدل شال و روسری هایی که مخصوص ارزان سرا ها هستند باید دارای کیفیت مطلوب در حد قیمت و همچنین قیمت عرضه مشخص و ارزانی باشند که مشتری را متقاعد به خرید نمایند مدل هایی که مخصوص ارزان سرا هستند عموما باید دارای تنوع مدلی و طرحی متفاوتی باشند مدل روسری و شال های نخی ،مدل روسری های طلاکوب از نمونه مدل هایی هستند که ارزان سرا ها میتوانند بر روی خریدانها حساب کنند اما در ادامه با یکدیگر انواع طرح های شال و روسری های ارزان ایرانی و خارجی با هم بررسی میکنیم.

روسری نخی

روسری خارجی

طرح های شال و روسری ارزان

میتوان طرح های مدل شال و روسری های ارزان قیمت را در بازار به دو دسته تقسیم کرد یک مدل روسری های ارزان ایرانی و دوم طرح های روسری چینی و پاکستانی اما میخواهیم به طور جداگانه هر کدام از مدل ها را باهم بررسی نماییم.

طرح های شال و روسری های ارزان ایرانی چگونه است و دارای چه ویژگی هایی هستند؟

معمولا طرح های روسری ایرانی به مدل های الگویی توجه میشود و سپس به طرح ها و مدل ها معمولا روسری و شال های ارزان ایرانی از طرح های مختلف شلوغ و خلوت استفاده میکنند طرح شال نخی طرح های جوان پسند و زیبایی را دارند و میتواند مورد توجه بسیاری از گالری داران شود اما نکته مهم در رابطه با طرح های شال و روسری های ارزان قیمت این است که ایا کیفیت پارچه این شال و روسری ها نیز مناسب است یا خیر در پاسخ به این سوال میتوانیم بگوییم طرح های ایرانی را باید نسبت به قیمت سنجید یعنی مدل شال و روسری های ارزان قیمت ایرانی کیفیتی در خور قیمت خود را دارا هستند. که تولیدی های شال و روسری با همکاری مراکز پخش روسری این مدل از طرح های

طرح های شال و روسری های چینی و پاکستانی ارزان قیمت چگونه است؟

اما از طرح های ارزان قیمت خارجی میتوانیم به روسری های پاکستانی و شال و روسری های چینی اشاره کنیم مدل های این شال و روسری ها نیز بسیار در بازار پرطرفدار هستند ارزان قیمت بودن از ویژگی های اصلی این طرح ها میباشند اما نباید انتظار کیفیت بالای پارچه را از انها داشت. در واقع اگر واقع گرایانه بگوییم طرح های پاکستانی و چینی از روسری های تولیدی داخل نیز پرفروش تر هستند.

روسری نخی ارزان

روسری ابریشمی بزرگ

قیمت روسری های تولید داخل و نمونه های خارجی

برای دریافت لیست قیمت شال و روسری های ارزان قیمت میتوانید در کانال شال و روسری گستر اسکارف عضو شوید و از طرح ها دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ارزان حراجی

فروش عمده روسری ارزان حراجی برند

برندهای ایرانی روسری ر بازار شال و روسری بسیار زیادهستند و بعضی از این برندها …

کانال تلگرام اینستاگرام