تولید کننده روسری قواره بزرگ مجلسی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

طرح های روسری های قواره بزرگتولید کنندگان روسری در بازارروسری های مزونی بازار شال و روسریلیست قیمت روسری های قواره بزرگ مجلسی چگونه است؟
روسری مجلسی

انواع روسری های قواره بزرگ مجلسی در بازار شال و روسری چگونه هستند و پرفروش ترین طرح بندی های روسری های قواره بزرگ مجلسی در بازار شال و روسری چه قیمت میباشند؟

 

طرح های روسری های قواره بزرگ

 

طرح بندی های روسری های قواره بزرگ در بازار بسیار زیاد میباشد معمولا اکثر روسری های قواره بزرگ به علت قیمت بالای تولیدی که دارند از سوی تولیدی بسیار کم تولید و عرضه میشوند و در بعضی از ماهای سال در بازار مدل روسری های مجلسی بسیار زیاد یافت میشود مانند بازار شب عید و ایام محرم و… طرح های روسری های قواره بزرگ نیز بنا به قیمت میباشد یعنی مدل روسری هایی که دارای طرح های بسیار جذاب و خاص هستند قیمت بالایی را دارند مانند:

 • روسری های قواره بزرگ دانتل دار
 • روسری های قواره بزرگ گیپور
 • روسری های قواره بزرگ دست دوز طرح سلطنتی
 • روسری های ابریشمی قواره بزرگ دست دوز
 • رسری های ساتن طلاکوب قواره ۱۰۰
 • روسری های حریر ابریشم قواره بزرگ

از طرح هایی میباشند که اکثر طرح های مجلسی را در بازار شامل میشوند و تولید کنندگان روسری سعی میکنند این اکثر مدل های الگویی مجلسی را بر روی این طرح های روسری های گفته شده پیاده نمایند.

روسری مجلسی

تولید کنندگان روسری در بازار

 

تولید کنندگان روسری ایرانی معمولا سعی در تولید مدل روسری هایی دارند که قیمت ارزان را درکنار مدل شیک داشته باشند بنابراین تا حد امکان سعی میکنند از پارچهای مقرون به صرفه برای تولید روسری ها استفاده نمایند.در رابطه با مدل روسری های مجلسی میتوان گفت که تولیدکنندگان روسری مجلسی معمولا این طرح از روسری ها را باتیراژ های پایینی تولید میکنند.

روسری مجلسی

روسری های مزونی بازار شال و روسری

طرح بندی های روسری های مزونی از مدل های دیگر شال و روسری های پرفروش مزونی در بازار شال و روسری محسوب میشوند و همچنین گران قیمت ترین این روسری ها با کیفیت های مختلف و طرح بندی های مختلف در بازار شال و روسری عرضه شده اند این مدل از روسری ها اکثرا در طرح های تک رنگ و اغلب با رنگ بندی مشکی در بازار شال و روسری تولید شده اند روسری دانتل در گیپور و … از دسته بندی های روسری های مزونی در بازار شال و روسری محسوب میشوند.

روسری های مزونی معمولا به علت خاص بودن در طرح و مدل در تعداد بسیار پایین در بازار شال و روسری تولیدو عرضه میشوند چون معمولا دارای قیمت عمده نسبتا بالایی میباشند.

روسری مجلسی

 

لیست قیمت روسری های قواره بزرگ مجلسی چگونه است؟

 

در بازار شال و روسری لیست قیمت مدل روسری ها را معمولا کیفیت پارچه و تنوع طرح تایین میکند معمولا لیست قیمت انواع روسری های مجلسی به شرح زیر است در این لیست اکثرا روسری های دست دوز ابریشمی و حریر دارای قیمت بالایی نسبت به سایر مدل ها میباشند.

 • روسری های ابریشمی مجلسی دست دوز ۴۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های حریرابریشم دست دوز۴۵۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
 • روسری های قواره بزرگ دانتل دار نخی ۴۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • روسری های قواره بزرگ گیپور نخی ۴۵۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
 • روسری های ساتن طلاکوب مجلسی قواره متوسط ۲۰۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰

دارای قیمت هستند توجه داشته باشید قیمت ذکر شده مدل های نام برده شده ثابت نیست لذار جهت دیدن مدل روسری های مجلسی جدید میتوانید در کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرامی مجموعه شال و روسری گستراسکارف عضو شوید.