بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ابریشم / خرید اینترنتی روسری ابریشم قواره بزرگ

خرید اینترنتی روسری ابریشم قواره بزرگ

انواع روسری ابریشم قواره بزرگ با قیمت ارزان در بازار شال و روسری تهران با چه قیمتی به فروش میرسند و بهترین قیمت خرید اینترنتی ان بصورت انلاین چقدر است و پرفروش ترین مدل های روسری ابریشم کدام اند؟

انواع روسری ابریشم قواره بزرگ

طرح های روسری ابریشم قواره بزرگ در بازار بسیار زیاد میباشند اما بعضا با قیمت مناسب در بازار بسیاری از گالری داران پیدا نمیکنند تنوع طرح و زیبایی روسری های ابریشم قواره بزرگ در برندهای ایرانی و ترک با یکدیگر متفاوت است برندهایی ایرانی که در بازار طرح های روسری های ابریشم قواره بزرگ انها همیشه مورد استقبال واقع میشوند میتوان به:

  • روسری های ابریشمی سیمارو
  • روسری های ابریشمی توتو
  • روسری های ابریشمی ماچو
  • روسری های ابریشم رومانو

برندهای فوق باکیفیت ترین روسری های ابریشمی قواره بزرگ را روانه بازار نموده اند. و کیفیت انها نسبت به برندهای دیگر بالاتر میباشند ولی قیمت بالاتری را نیز دارند.

اما مدل های پرفروش روسری های ابریشمی کدام مدل ها هستند؟

روسری های ابریشم دارای انواع طرح های زیر میباشند:

روسری ساتن ابریشم قواره بزرگ
روسری ابریشم قواره بزرگ

روسری ابریشم قواره بزرگ

مدل های ابریشم قواره بزرگ بیشتر در بازار دارای نمونه های مجلسی میباشند به طور کلی میتوان گفت که طرح های مجلسی روسری های ابریشم قواره بزرگ از مدل های اسپرت دارای فروش بالاتری هستند تمایز کیفیتی در مدل روسری های ابریشم قواره بزرگ باعث شده است قیمت های مختلفی از روسری های ابریشم را در بازار مشاهده کنیم همان طور که میدانید روسری های ابریشمی اصل دارای قیمت بالایی هستند ابریشم یکی از الیاف های گیاهی است که در بازارهای جهانی از قیمت بالایی برخوردار میباشد و کشور چین بزرگ ترین صادر کننده ابریشم در جهان است اکثر روسری های بازار از نخ های ابریشم مصنوعی ساخته میشوند و درصد خلوص پایینی از ابریشم را دارا هستند.


روسری ابریشم دست دوز

مدل های دست دوز روسری ابریشمی از گران قیمت ترین مدل های روسری های ابریشم محسوب میشود کیفیت و جنس پارچه این مدل ها از روسری های معمولی بهتر میباشد در الیاف بضی از مدل روسری های ابریشمی دست دوز شاهد استفاده کردن از الیاف پنبه ای هستیم که ترکیب ابریشم مصنوعی و پنبه میتواند لطافت خاصی را به این طرح از روسری ها القا کند. و مناسب فصول تابستان و بهار میباشد و میتواند برای بسیاری از خانوم ها انتخاب خوبی باشد.


روسری ابریشم قواره بزرگ
قیمت روسری ابریشم قواره بزرگ

در بازار شال و روسری ایرانی فقط برندهای داخلی فعالیت ندارند بلکه مدل روسری های چینی و پاکستانی نیز دارای طرفدارانی میباشند روسری نخی پاکستانی از مخاطب ترین مدل های وارداتی روسری میباشد در رابطه با روسری های ابریشم هم میتوان گفت که مدل های چینی نمیتواند از لحاظ کیفیت با مدل های ایرانی برابری کنند ولی قیمت پایین تری را دارا هستند قیمت روسری ابریشمی ترک نیز بسیار بالا است و در این مدل از روسری ها میتوان کیفیت ابریشم اصلی را حس نمود قیمت روسری های ابریشم قواره بزرگ به شرح زیر است:

  • روسری ابریشم ایرانی قواره بلند دست دوز ۲۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • روسری ابریشم پاکستانی قواره بزرگ ۱۵۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰
  • روسری چینی درجه یک ابریشم قواره دار ۲۰۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰
  • روسری ابریشم ترک ۲۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰

برای خرید و دریافت لیست قیمت روسری ابریشم موارد میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ساتن ابریشم دور دست دوز

لیست قیمت روسری ساتن ابریشم دور دست دوز

انواع روسری های ساتن ابریشم دور دست دوز در مدل های مختلف و طرح بندی …

کانال تلگرام اینستاگرام