بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری چینی / خرید روسری قواره ۱۴۰ چینی مخصوص حراجی ها و ارزان سراها

خرید روسری قواره ۱۴۰ چینی مخصوص حراجی ها و ارزان سراها

لیست قیمت انواع روسری های قواره بزرگ چگونه است و برای خرید عمده این روسری های با قیمت حراجی و ارزان چگونه اقدام نماییم؟

 انواع روسری قواره ۱۴۰ چینی

کیفیت پایین پارچه در کنار مدل های جذاب….

راز پرفروش بودن روسری های چینی همین عامل است زیبایی و کیفیت پایین پارچه برندها و تولیدی های روسری چینی کپی کردن را به خوبی اموختنه اند و توانسته اند در این کار موفق باشند روسری هایی که در بازار از کشور چین یافت میشوند اغلب طرح های انها برگرفته از برندهای معروف ترک و همچنین ایرانی است و همین عامل باعث شده است جذابیت انها به صورت چشم گیر افزایش پیدا کند از طرح هایی که چینی ها به خوبی انها را کپی کرده اند میتوان به الگوهای سنتی، ترمه و .. اشاره نمود که بیشتر روسریهای پرطرفدار قواره ۱۴۰ از این طرح ها میباشند.

انواع روسری های قواره ۱۴۰ که در بازار از فروش بالایی بهره مند میباشند به شرح زیر است:

  • روسری های قواره بزرگ نخی
  • مدل روسری های قواره ۱۴۰ حریر
  • روسری های قواره بزرگ مجلسی ابریشم

روسری های نخی را میتوان از پرتقاضاترین روسری های چینی در بازار ایران دانست علاوه بر ایران این مدل از روسری های به پاکستان،افغانستان و حتی ترک نیز ارسال میشوند زیبایی در الگو و قالب طرحی از عوامل فروش بالای انها میباشد.

در رابطه با روسری های حریر قواره ۱۴۰ تیز میتوان به این موضوع اشاره داشت که این روسری ها اغلب با دو کیفیت متمایز در بازار عرضه میشوند مدل های درجه یک از کیفیت مطوب پارجه بهره مند میباشند و میتوان انها را از لحاظ با روسری های ایرانی نیز قیاس کرد در رابطه با روسری های ابریشم نیز میتوان اینگونه گفت که چین یکی از کشور های تولید کننده پارچه ابریشم در جهان است و روسری های ابریشم مجلسی تولیدی شده چین از کیفیت بسیار بالایی را دارا میباشند.

روسری قواره 140 چینی

مراکز پخش روسری قواره بزرگ

معمولا مراکز پخش روسری مدل روسری های قواره ۱۴۰ مختلفی را عرضه میکند از مدل های ارزان قیمت میتوان به روسری های چینی اشاره نمود که قیمت و کیفیت های مختلفی را دارند از و بعد از ان میتوان به طرح های روسری های پاکستانی نیز اشاره کرد که فروش بسیار بالایی را نیز دارند تنوع طرحی و قیمتی در مدل روسری های قواره ۱۴۰ بسیار بالاست.

پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ

از پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ میتوان طرح های روسری نخی را معرفی نمود که دارای تنوع طرح های بسیار زیادی میباشد و فروش بسیار بالایی را دارند و بیشتر تولیدی های روسری در بازار ایران و همچنین مراکز پخش عمده شال و روسری اکثر مدل روسری هایی خود را در این قواره عرضه میکند.

چرا روسری های قواره بزرگ پرفروش تر هستند؟

زیبایی و جلوه خاصی که این روسری ها دارا هستند باعث شده است امکان ست شدن با انواع لباس ها را داشته باشند و بیشتر مورد استقبال واقع شوند.

قیمت روسری های قواره ۱۴۰ چینی

لیست قیمت انواع روسری نخی در مراکز پخش عمده به شرح زیر میباشد دقت بفرمایید قیمت های فوق تغییر میکند لذا جهت دریافت لیست قیمت اصلی میتوانید با کارشناسان مجموعه گستراسکارف در ارتباط باشید.

  • روسری های قواره ۱۴۰ نخی درجه دو ۱۵۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰
  • روسری های قواره بزرگ نخی ۲۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰
  • روسرهای حریر قواره دار نخی ۲۰۰۰۰ الی ۲۳۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده روسری چینی

پخش عمده روسری چینی ارزان

پخش عمده روسری چینی در قیمت های ارزان همیشه از سوی مغازه داران مورد استقبال …

کانال تلگرام اینستاگرام