شال و روسری پلیسه

خرید شال پلیسه مشکی نخی با قیمت عمده

مدل طرح های شال پلیسه مشکی و پلیسه لمه مشکی در بازار بسیار پرفروش میباشند برای خرید عمده این طرح از شال ها چگونه اقدام نماییم؟

مدل شال های جدید پلیسه مشکی

سادگی و شیک بودن از جمله ویژگی های شال های مشکی پلیسه میباشد که باعث شده طرفدارن بسیاری را پیدا کند شال های نخی پلیسه دار مشکی در بازار شال و روسری معمولا در جنس پارچهای زیر پیدا میشوند

 1. حریر نخ
 2. حریر معمولی
 3. سوپر نخ
 4. نخی معمولی

شال مشکی پلیسه نخی معمولا در بازار از فروش بالایی بهره مند میباشد مدل حک پلیسه در این نوع از شال ها باعث ایجاد گوناگونی و تنوع طرح در شال های پلیسه نخی مشکی شده است پلیسه های ریز و کریستالی یکی از طرح های حک پلیسه بر روی این شال ها میباشند که زیبایی شال مدیون این نوع از پلیسها است در مدل های جدید شال های نخی پلیسه مشکی که به تازگی روانه بازار شده اند ریشهای فیتله و منگوله دار در پایین شال ها زده شده است همین عامل باعث شده که شال ها کمی از سادگی در بیایند و جلوه زیباتری را داشته باشند.

شال پلیسه مشکی

شال پلیسه مشکی ایرانی

میتوان به این نکته اذعان داشت که اول برندهای ایرانی شال های پلیسه را روانه بازار نموده اند و سپس برندهای ترک و پاکستانی ها این مدل از شال ها را تولید نموده اند در هر صورت میخواهیم کمی این شال های پلیسه نخی ایرانی و ترک را با هم مقایسه کنیم:

همیشه زمانی که میخواهند از کیفیت پارچه سخن بگویند پای برندهای ترک را وسط میکشند میتوان گفت تا حدودی این سخن درست است اگر یک ایرانی را با ترک مقایسه کنید متوجه این امر میشود کیفیت و نرمی الیاف در مدل شال های ترک به خوبی مشهود است استفاده کردن از نخ های پنبه ای عامل این نرمی الیاف میباشد اما در ایرانی ها برای مقرون به صرفه شدن قیمت شال بیشتر به طرح و مدل توجه میشود.

مدل طرح های شال های لمه پلیسه طلایی

شال های لمه پلیسه طلایی معمولا از موارد پرفروش مدل شال های پلیسه محسوب میشود طرح های:

 • لمه پلیسه نخی
 • لمه پلیسه حریر
 • لمه پلیسه سوپر نخ

از موارد پرفروش طرح های لمه پلیسه در بازار هستند و از تقاضای بالایی نیز بهره مند میباشند مدل های لمه حک شده در این مدل از شال ها زیبایی و تنوع بسیار عالی در این مدل ها ایجاد کرده است و در تار و پود این شال ها نهفته میباشد. طرح های سوپر نخ لمه پلیسه از مدل های گران قیمت شال های لمه پلیسه میباشد.

شال های لمه پلیسه مشکی

یکی دیگر از طرح های شال های پلیسه که دارای انتخاب بالایی از سوی مشتریان میباشند مدل های شال لمه پلیسه است که زیبایی بسیار خاصی را در طرح های ساده دارد رنگ مشکی این مدل از شال ها بسیار خاص و پرفروش میباشد لمه استفاده شده در این مدل از طرح ها در مدل های ایرانی به خوبی زده شده و جذابیت خاصی را به این طرح از شال ها بخشیده است.

کدام مدل از شال های پلسه لمه مشکی پرفروش اند؟

میتوان طرح های پرفروش شال های لمه پلیسه مشکی را به شرح زیر معرفی نمود:

 • شال های پلیسه لمه مشکی پولک دار
 • شال های لمه پلیسه ریز کرستالی
 • شال های ریشه فیتله لمه پلیسه

را میتوان از طرح های پرفروش و پرمخاطب معرفی نمود.

قیمت عمده و ارزان شال های نخی پلیسه

برای خرید شال های پلیسه دار نخی ارزان قیمت همیشه کیفیت جنس را در نظر بگیرید انواع مدل شال های پلیسه مشکی به شرح زیر قیمت دارند.

 • شال های پلیسه مشکی طرح جدید نخی ایرانی 20000 الی 28000
 • شال های پلیسه نخی چینی 17000 الی 23000

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@