بازرگانی تاق گستر
خانه / شال چروک / خرید شال چروک ساده بلند

خرید شال چروک ساده بلند

خرید عمده شال چروک ساه بلند با قیمت عمده و رقابتی ۳۰۰۰ تومان در کجا انجام میشود و برای خرید عمده ان با چه شمارهایی در تماس باشیم؟ لیست قیمت شال چروک ساه بلند ارزان؟ تولیدی شال چروک ساده بلند در کجاست و برای خرید عمده چگونه اقدم نماییم؟

شال چروک ساده بلند

یکی از محبوب ترین شال هایی که خانوم ها همیشه از ان به خوبی استقبال میکنند شال های چروک هستند این مدل از شال ها همیشه از خرید بالایی را نسبت به مدل های دیگر دارا هستند کیفیت و جنس نخ به کار برده شده در مدل شال های چروک بسیار مهم است یکی از عمده مشکلاتی که در شال های چروک وجود دارد این است که حالت چروک این مدل از شال بعد از مدتی از بین می رود و زیبایی خود را از دست میدهند البته در موارد با کیفیت تر این مدل از شال ها این مشکل را ندارند از موارد پرفروش تر شال های چروک میتوان به مدل های ساده بلند اشاره نمود.

شال چروک تک رنگ

مدل شال های تک چروک در رنگ های مشکی و مجلسی همیشه از انتخاب های بالایی برخوردار میباشند زیرا به دلیل ست شدن با انواع لباس های مجلسی و سادگی در طرح بسیار محبوب و مورد علاقه خانوم است در مدل هایی که دارای الیاف بسیار نرم هستند مانند شال های چروک سوپر نخ شاهد کیفیت بسیار مشهود پارچه این مدل از شال ها هستیم.

شال چروک تک رنگ

لیست قیمت شال چروک

تنوع قیمتی و مدلی شال های چروک باعث گردیده است که در بازار شاهد کیفیت های متمایز از مدل شال های چروک باشیم نکته اصلی در انتخاب مدل شال های چروک کیفیت الیاف این مدل از شال هاست که همین عامل هم باعث شده قیمت مدل ها بسیار با یکدیگر متفاوت باشد لیست قیمت مدل هایی از شال های چروک به شرح زیر است:

  1. شال چروک ساده بلند سوپر نخ ۱۲۰۰۰ الی ۱۴۰۰۰
  2. شال چروک ساده بلند نخی ۸۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰

 

خرید شال چروک

برای خرید عمده شال های چروک ساده با قیمت رقابتی و عمده با شمارهای زیر در تماس باشید و یا از کانال تلگرامی یا سروشی ما لیست قیمت و مدل ها را مشاهد نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال چروک

خرید شال چروک هنرمندی نخی

شال های چروک هنرمندی نخی از مدل های بسیار پرفروش بازار شال و روسری میباشد …

کانال تلگرام اینستاگرام