بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری حریر / خرید عمده جدیدترین روسری های حریر مجلسی

خرید عمده جدیدترین روسری های حریر مجلسی

کیفیت مدل و تنوع طرح در روسری های حریر مجلسی بسیار بالا است که قیمت های مناسبی را نیز دارند میخواهیم جدیدترین روسری های حریر مجلسی را بررسی نماییم.

جدیدترین روسری های حریر مجلسی

طرح های جدید روسری های حریر مجلسی در مدل های قواره بزرگ دارای سبک های طرحی بسیار جالب و شیک میباشند در مدل های مجلسی شاهد تزیینات اغلب روسری ها میباشیم که زیبایی بسیار خاص را به مدل روسری های حریر بخشیده است و طرح های روسری های مجلسی را نسبت به سایر مدل روسری ها جذاب تر کرده است استفاده کردن از پلیسه،پولک،منگوله،لمه در مدل روسری های مجلسی جذابیت انها را دوچندان کرده است.

بهترین روسری های حریر مجلسی

تنوع طرح های پارچه ای روسری های حریر بسیار بالا است علاوه بر طرح های حریر ساده در بازار شاهد روسری های حریر ابریشم،حریر نخی نیز در بازار هستیم که طرح های مجلسی نیز در مدل های ان بسیار مشاهده میشود طرح دست دوز روسری های حریر ابریشم بسیار خاص و زیبا میباشند و دارای قیمت های بالایی نیز هستند دلیل گران قیمت بودن روسری های حریر ابریشم داشتن قیمت بالای پارچه انها میباشد.

بهترین مدل روسری های حریر مجلسی در بازار کدام مدل ها هستند؟

روسری های حریر ابریشم و حریر ساده دو مدل از بهترین روسری های حریر مجلسی در بازار هستند که اغلب ترندهای مجلسی بر روی این طرح از روسری ها زده میشوند.

پرفروش ترین روسری های حریر مجلسی

پرفروش ترین طرح های روسری های حریر از مدل های حریر ابریشم و حریر ساده هستند که بیشترین قیمت را معمولا در بازار دارند اکثرا دارای قوارهای ۱۴۰ سانتی هستند و بصورت تک رنگ در بازار به فروش میرسند رنگ بندی های مشکی از پرفروش ترین رنگ بندی های روسری های حریر مجلسی در بازار میباشند.

لیست قیمت روسری های حریر مجلسی

لیست قیمت روسری های حریر مجلسی در بازار به شرح زیر است:

  • روسری های حریر ابریشمی قواره بزرگ طرح مجلسی ۳۳۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
  • روسری های حریر ساده تک رنگ مجلسی ۳۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • روسری های حریر نخی طرح مجلسی ۳۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال و روسری در شیراز

خرید شال و روسری حریر

شال و روسری های حریر در بازار با قیمت های مختلفی تولید و عرضه میشوند …

کانال تلگرام اینستاگرام