بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ایرانی / خرید عمده جدیدترین روسری های دیجیتالی ایرانی

خرید عمده جدیدترین روسری های دیجیتالی ایرانی

روسری های ایرانی طرح دیجیتال در قوارهای بزرگ بسیار پرفروش میباشند و طرح بندی های روسری های نخی و حریر نیز جزو پرانتخاب ترین مدل ها روسری های ایرانی میباشند.

روسری های برند ایرانی دیجیتالی

یکی از تمایزاتی که در روسری های برند ایرانی نسبت به مدل های معمولی وجود دارد داشتن کیفیت طرح بالا و طراحی بسیار جالب میباشند که در اکثر رقبای خارجی و ترک کمتر یافت میشوند استفاده از ترندهای بسیار شیک طرحی و زیبایی مدلی در روسری های دیجیتالی ایرانی به خوبی دیده میشود.

پرفروش ترین روسری های دیجیتالی در بازار شال و روسری؟

روسری های دیجتالی نخی جزو پرفروش و پرانتخاب ترین مدل روسری های بازار میباشند و بعد از ان مدل روسری های حریر هستند که در بازار از فروش بسیار بالایی بهره مند هستند و در چهار فصل سال میتوان مدل روسری های دیجیتالی حریر و نخی را در بازار خریدارای نمود چون به علت تقضای بالای که این طرح از روسری ها دارا هستند در چهار فصل سال توسط تولیدی های و مراکز پخش روسری تولید و عرضه میشوند.

کالکشن های پرفروش روسری های برند ایرانی

روسری های برندهای ایرانی کالکشن های طرحی بسیار زیبایی را دارند از بهترین کالکشن های روسری های برند ایرانی میتوان به کالکشن های فانتزی،مجلسی،ساده،،تک رنگ را نام برد که جزو بهترین کالکشن های برند های ایرانی میباشند.

کیفیت روسری های برند ایرانی در قیاس با مدل های خارجی چگونه است؟

کیفیت روسری های برند ایرانی در قیاس با مدل های خارجی بسیار بالا و ارزنده تر میباشد پارچهای الیاف طبیعی در مدل روسری های ایرانی یافت میشود ولی دارای قیمت بالایی هستند.

لیست قیمت روسری های ایرانی برند

برای دیدن مدل روسری های ایرانی با کیفیت و دیدن لیست قیمت روسری ها و جدیدترین مدل طرح های ایرانی میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه گستراسکارف در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده شال و روسری ایرانی

قیمت عمده انواع شال و روسری های ایرانی در بازار شال و روسری چقدر است …

کانال تلگرام اینستاگرام