بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری پلیسه / خرید عمده جدیدترین شال و روسری های پلیسه

خرید عمده جدیدترین شال و روسری های پلیسه

شال های پلیسه در بازار شال و روسری ایران دارای تنوع طرح بسیار بالایی هستند که در ادامه جدیدترین مدل های ان را بررسی مینماییم.

شال و روسری های پلیسه در بازار

شال و روسری های پلیسه دارای انوع طرح بندی های مختلف در بازار شال و روسری میباشند کیفیت طرح و مدل در شال و روسری پلیسه بسیار متفاوت و مختلف میباشند انواع طرح های پلیسه جزو مدل شال و روسری های طرح اسپرت میباشند که بیشترین تنوع طرحی را در بازار دارند و عمدتا تولیدی های شال و روسری سعی میکنند در بازار طرح های پلیسه شال و روسری را با سبک های مدلی خاص عرضه نمایند به عنوان مثال شال و روسری های پلیسه اریب یا پلیسه عمودی یکی از مدل های جدید بازار شال و روسری میباشد.

انواع شال و روسری های پلیسه جدید

همان طور که گفته شده شال و روسری های پلیسه طرح اسپرت بیشترین تنوع طرحی و مدلی را در بازار دارا هستند از انواع طرح های جدید پلیسه طرح اسپرت میتوان به مدل شال های پلیسه منگوله دار پلیسه یا طرح های شال پولک دار و دستک دار پلیسه اشاره نمود و در مدل های روسری میتوان به روسری های پلیسه پهن یا پلیسه دار منگوله دار اشاره نمود.

پرفروش ترین شال و روسری های پلیسه چه مدل هایی میباشند؟

شال و روسری های پلیسه تک رنگ از مدل شال و روسری هایی میباشند که در بازار بسیار پرفروش هستند طرح های شال پلیسه مشکی نخی و روسری های پلیسه مشکی نخی از جمله موارد پرفروش مدل های پلیسه در بازار شال و روسری هستند.

لیست قیمت انواع شال و روسری پلیسه

  • شال های پلیسه طرح دیجیتالی جدید ۳۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • رروسری های پلیسه دجیتالی طرح جدید ۳۵۰۰۰ الی ۵۳۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال پلیسه مشکی

خرید عمده شال پلیسه مشکی نخی

طرح بندی های شال های پلیسه در مدل های ساده و طرح دار در بازار …

کانال تلگرام اینستاگرام