خرید عمده روسری ارزان حراجی از تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری ارزان حراجیفروش عمده روسری ارزانپرفروش ترین روسری های ارزان قیمتروسری های حراجی خارجی ارزانلیست قیمت روسری های ارزان قیمت بازارخرید روسری ارزان قیمت
روسری ارزان حراجی

روسری های ارزان حراجی در بازار شال و روسری شامل چه طرح های پرفروشی میباشند و برای خرید این روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری چگونه اقدام نماییم؟

 

روسری ارزان حراجی

 

تولیدی ها و برندهای مختلفی در حوزه شال و روسری در ایران فعالیت میکنند تنوع طرح و مدل را میتوان در مدل شال و روسری های برندهای مختلف از ویژگی های بسیار مهم در فروش انها معرفی نمود بسیاری از ارزان سرا ها و فروشگاهای شال و روسری همیشه به دنبال مدل های ارزان قیمت در کنار تنوع مدلی بالا هستند مدل روسری های قواره بلند نیز از مواردی میباشند که همیشه از طرف مغازه داران دارای تقاضای زیادی میباشند مدل روسری های ریشه پرزنی،و نخی در انواع طرح های دیجیتالی را میتوان از مدل های پرفروش روسری های قواره ۱۴۰ دانست.

فروش عمده روسری ارزان

 

عمده فروشان و مراکز پخش روسری انواع روسری های ارزان قیمت را در مدل های مختلف عرضه میکنند عمدتا این مدل از روسری ها جزو مدل روسری های خارجی چینی و پاکستانی هستند که قیمت های مناسبی را دارا میباشند و مناسب ارزان سراها و فروشندگان سیار شال و روسری میباشند عمدتا این روسری ها دارای قوارهای بزرگ هستند سایز ۱۴۰ سانتی را دارند.

روسری های ایرانی ارزان قیمت؟

تنوع طرح مدل روسری های ارزان قیمت ایرانی در بازار خیلی کمتر میباشد اکثر روسری های ارزان قیمت ایرانی دارای قوارهای کوچک هستند که همین عامل باعث ارزان تر شدن قیمت انها شده است ولی کیفیت پارچه در این مدل از روسری ها بسیار بالااست.

روسری حراجی ارزان

روسری ارزان قیمت

پرفروش ترین روسری های ارزان قیمت

 

طرح های روسری قواره بزرگ نخی و مدل روسری های حریر قواره ۱۴۰ جزو پرفروش ترین مدل روسری های ارزان قیمت میباشند که همیشه در بازار شال و روسری در چهار فصل سال دارای فروش بالایی میباشند.در ادامه لیست قیمت انواع انها را شرح خواهیم داد.

از پرفروش ترین طرح بندی های روسری های ارزان قیمت در بازار میتوان به:

  • روسری های ارزان قیمت نخی
  • روسری های ارزان قیمت حریر
  • روسری های اررزان قیمت ساتن
  • روسری های ارزان قیمت ژاکارد
  • روسری های بچگانه

جزو مدل های پرفروش روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری میباشند مدل های نام برده شده فوق جزو بهترین مدل روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری میباشند.

روسری های حراجی خارجی ارزان

 

طرح بندی های روسری های حراجی ارزان قیمت در بازار شال و روسری جزو پرطرفدارترین طرح بندی های ارزان قیمت در بازار میباشند طرح بندی روسری های چینی و پاکستانی جزو بهترین و پرفروش ترین روسری های خارجی قیمت مناسب بازار شال و روسری هستند کیفیت در مدل و طرح بندی در روسری های خارجی ارزان قیمت چینی و پاکستانی نسبت به قیمت مدل ها با یکدیگر متفاوت میباشد این طرح از روسری ها اکثرا بصورت طرح دار و ساده در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

روسری ابریشمی

لیست قیمت روسری های ارزان قیمت بازار

 

روسری های ارزان در بازار دارای قیمت های مختلف و متفاوتی میباشند تنوع مدلی را میتوان از مهم ترین عوامل تغییر در قیمت این مدل از روسری ها دانست به طور کلی مدل های پرفروش روسری های بازار شال و روسری به شرح زیر هستند.

  1. روسری نخی قواره ۱۴۰ ارزان درجه یک چینی ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  2. روسری های ارزان قیمت ایرانی درجه یک ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  3. روسری های پاکستانی ارزان قیمت ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند.

روسری قواره بزرگ

خرید روسری ارزان قیمت

برای خرید عمده روسری های ارزان قیمت ایرانی و خارجی و دیدن مدل های جدید روسری های ارزان قیمت میتوانید با کارشناسان مجموعه گستر اسکارف در ارتباط باشید و مدل روسری های جدید ارزان قیمت ایرانی و خارجی را مشاهده نمایید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.