بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ایرانی / خرید عمده روسری ایرانی با قیمت تولیدی

خرید عمده روسری ایرانی با قیمت تولیدی

برندهای روسری های ایرانی دارای چه قیمتی میباشند و برای دیدن لیست قیمت روسری های ایرانی چگونه اقدام نماییم؟

روسری ایرانی

برندهای ایرانی شال و روسری میتوان به دو دسته تقسیم نمود برندهای دسته اول و دسته دوم عموما برندهای ارزان قیمت که جزو برندهای دسته دوم بازار میباشند دارای مخاطبان بسیار میباشد دلیل ان خوش قیمت بودن و دارا داشتن طرح بسیار خوب نسبت به قیمت میباشند مدل روسری های قواره بلند از مواردی هستند که دارای فروش بالاتری نسبت به سایر موارد میباشند که میتوانند در ارزان سراها و گالری های شال و روسری کوچک از فروش بالایی برخوردار باشند به طور کلی مدل روسری های برند دسته دوم تمام ویژگی های یک روسری ارزان حراجی را دارا هستند یعنی کیفیت در حد قیمت و مدل شیک و خوش پسند برندهای فعال دسته دوم بازار سینم،اکر،لمیز میباشند که همه این برندها به خوبی توانسته اند بخشی از بازار شال و روسری را به خود اختصاص بدهند. اما در مورد برندهای دسته اول میتون گفت که بسیاری از مدل روسری های دارای قیمت بالا میباشند برندهای توتو،میس اسمارت از برندهای دسته اول بازار هستند که دارای کیفیت بالا و طرح مدل های بسیار شیکی میباشند ولی قیمت بالا شاید بتوان گفت بسیاری از مشتریان را از خرید منصرف کند.

روسری ارزان ایرانیمعروف ترین برندهای تولید کننده روسری در ایران

برندهای تولید کننده روسری در ایران بسیار زیاد میباشند اما معمولا برندهای معروف روسری طرح های تولیدی بسیار شیکی را نسبت به برندهای دیگر دارند عمدتا طرح های روسری نخی از تولید بیشتری نسبت به سایر مدل های حریر و ابریشمی و … در برندهای تولید کننده بهره مند میباشند برندهای دسته اول و معروف روسری های ایرانی به شرح زیر میباشند.

 • روسری های برند رومانو
 • روسری های برند گستر اسکارف
 • روسری های برند ماچو
 • روسری های برند سیمارو
 • روسری های برند اچ پی اس
 • روسری های برند لورنزو

از برندهای دسته اول بازار روسری میباشند که کیفیت و میتریال عالی انها همیشه باعث شده از که از قیمت بالاتری را نسبت به سایر برندهای دیگر بازار بهره مند باشند.

روسری ایرانی ارزان

برندهای ارزان قیمت بازار روسری چه برندهایی میباشند؟

اما برندهای ارزان روسری نیز در بازار از خرید خوب و بالایی بهره مند میباشند از ویژگی که این برندها دارند داشتن تنوع طرح بالا همراه با قیمت ارزان است که باعث خرید بالای انها شده است برتری و تمایز دیگری که نسبت به برندهای دسته اول دارند این هست که این مدل از روسری ها را نیز میتوان با قیمت های بسیار مناسب تر از مراکز پخش روسری  تهیه نمود.

 • روسری های برند لمیز
 • روسری های برند ریچموند
 • روسری های برند رسپینا

از جمله این برندها میباشند.

روسری های برند ایرانی

خرید عمده روسری ارزان ایرانی

برای خرید عمده مدل روسری های ارزان ایرانی و دیدن لیست قیمت سایر برندها میتوانید باشماره زیر در تماس باشید یا در کانال تلگرامی بازرگانی تاق گستر عضو شوید.

لیست قیمت انواع روسری ایرانی

معمولا قیمت روسری های ایرانی بر اساس کیفیت،طرح،مدل سنجیده میشود معمولا روسری های برند دسته اول و دسته دوم ایرانی دارای قیمت هایی به شرح زیر میباشند.

 • روسری های برند دسته اول ایرانی ۳۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • روسری های برند دسته دوم ایرانی ۲۶۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰

میباشند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی

خرید عمده جدیدترین روسری های دیجیتالی ایرانی

روسری های ایرانی طرح دیجیتال در قوارهای بزرگ بسیار پرفروش میباشند و طرح بندی های …

کانال تلگرام اینستاگرام