بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / خرید عمده روسری تک رنگ ساده قواره بزرگ زیر قیمت بازار

خرید عمده روسری تک رنگ ساده قواره بزرگ زیر قیمت بازار

روسری های تک رنگ ساده در بازار انواع مختلفی دارند از مدل روسری های حریر،نخی،و سوپرنخ گرفته تا مدل های مجلسی رنگ بندی در این مدل از روسی ها بسیار مهم است و اکثرا دارای رنگ بندها و جین بندی های مختلفی میباشند اما قیمت بازار روسری های ساده تک رنگ چقدر است و با چه قیمتی میتوان روسری تک رنگ ساده را با نرخ ارزان تهیه کرد؟

انواع روسری تک رنگ ساده قواره بزرگ

روسری های نخی و بعد از نخی روسری های حریر از پرتقاضاترین مدل روسری های بازار شال و روسری ایران محسوب میشوند کارهای تک رنگ این دسته از روسری ها را میتوان بر دو نوع تقسیم کردن ساده بدون طرح و طرح های خلوت و بدون شلوغی در رابطه با روسری های ساده میتوان این نکته را اضافه کرد که بعضا این روسری ها در جین بندی های دوتایی و سه تایی در بازار یافت میشوند و قواره ۱۴۰ از پرفروش های تک رنگ هستند طرح های حریر این روسری ها در بازار کیفیت های مختلفی را دارا میباشند.

کارهای چینی حریر ساده را میتوان از ارزان ترین و نمونه طرح های حریر ساده ترک را میتوان از گران قیمت ترین کارهای حریر ساده در بازار معرفی نمود روسری های نخی ساده نیز مانند کارهای حریر دارای همین روال قیمتی هستند. در این بین میتوان از برندهای ایرانی نیز یاد کرد که مدل های ان ها درجه یک و درجه دو میباشند و قیمتی حتی در بعضی از موارد پایین تر از روسری های چینی ساده دارند. اکثر کارهای تک رنگ ایرانی که دارای کیفیت درجه دو هستند با پارچه داخلی تولیدی نشده و دارای پارچه اندونزیایی و مالزیایی میباشند. که هدف از این نوع سبک تولیدی پایین امدن قیمت روسری های تک رنگ ایرانی و رقابت با نمونه طرح های پاکستانی و چینی است.

روسری نخی ایرانی در قیاس با سایر طرح های ترک و چینی از تقاضای بالاتری را در کشورهای عراق و افغانستان دارا میباشد و توانسته با برندهای با کیفیت ترک نظیر استک و اس گلد رقابت خوبی را بکند.

روسری تک رنگ ساده
روسری تک رنگ ساده
روسری تک رنگ ساده
روسری تک رنگ ساده
لیست قیمت عمده روسری های ساده نخی و حریر

برای خرید و دریافت قیمت مدل طرح های روسری قواره ۱۴۰ نخی ساده و تک رنگ میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

خرید عمده روسری نخی ساده

مدل روسری های ساده نخی همیشه در بازار شال و روسری دارای فروش بالایی بوده …

کانال تلگرام اینستاگرام