بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید عمده روسری دیجیتالی
نمایندگی روسری کوکو

خرید عمده روسری دیجیتالی

بهترین مدل روسری های دیجیتالی چگونه میباشند و برای خرید عمده این روسری های دیجیتالی با قیمت ارزان چگونه اقدام نماییم با ما در ادمه همراه باشید.

روسری های طرح دیجیتالی

مدل روسری های طرح دیجیتالی در مدل های نخی در برندهای شال و روسری از جمله لورنزو،میس اسمارت،اچ پی اس و کوکو فراوان یافت میشوند این مدل های در بین خانوم ها همیشه از جلوه بسیار بالا و خاص برخوردار بوده است روسری های قواره ۱۴۰ دیجیتالی دور دست دوز نیز در برندهای لورنزو و میس اسمارت از پرفروش ترین نمونها محسوب میشود. در واقع چاپ دیجیتال عالی بر روی مدل روسری ها به صورت دقیق حک میشود و حس کیفیت را میتوان بصورت مشهود در انها مشاهده نمود.

حک چاپ دیجیتال بر روی روسری های دیجیتالی چگونه است؟

معمولا چاپ دیجیتالی با استفاده از از کاغذهای سابلیمیشن انجام میشود کاغذهای سابلیمیشن نیز به دو دسته ی کوتینگ دار و غیر کوتینگ دار تقسیم میگردد که در این بین کاغذهای کوتینگ دار مناسب تر از مدل های غیر کوتینگ برای چاپ میباشد زیرا کیفیت چاپ در انها بسیار بالاست و مناسب چاپ های دجیتالی میباشد معمولای چاپ های دیجتالی هم لیزی و غیر لیزی هستند که مدل های لیزی از دقت بسیار بالایی برخوردار میباشند که قیمت خرید روسری های این طرح نیز بالا میباشد.

روسری دیجیتالی

روسری دیجیتالی

انواع روسری دیجیتالی پرفروش

معمولا مراکز پخش روسری از مدل های دیجیتالی در انواع طرح های نخی،حریر،ساتن، مامی برای عرضه استفاده میکنند اکثر تولید کنندگان روسری از چاپ های دیجیتالی لیزی در تولید روسری های خود استفاده مینمایند.این چاپ بسیار دقیق میباشد و اکثر ترندهای بسیار جذاب را با استفاده از این نوع چاپ بر روی این مدل از روسری ها پیاده مینمایند.

روسری های پرفروش دیجیتالی

روسری های قواره ۱۴۰ نخی دیجیتالی از مواردی هستند که تولید انها با تیراژهای بسیار بالا انجام میشود و معمولا در چهار فصل سال این مدل از روسری های را میتوان خریداری نمود.

ترندهای پرفروش روسری های دیجیتالی

اما روسری های دیجیتالی در چه طرح های الگویی پرفروش میباشند؟

معمولا طرح های دیجیتالی جذابیت خیلی خاصی را به روسری ها میدهند طرح های زیر از پرفروش ترین مدل روسری های دیجیتالی در بازار میباشند:

  • طرح های دیجیتالی ابرنگی
  • طرح های دیجیتالی طرح طبیعت
  • طرح های دجیتالی کارتونی
  • طرح های دیجیتالی استیکردار

خرید عمده روسری های دیجیتالی

برای خرید عمده روسری های دیجیتالی میتوانید در کانال تلگرامی مجموعه گستراسکارف عضو شوید و از مدل ها دیدن نمایید مجموعه گستراسکارف ارزان ترین مدل روسری های دیجیتالی را عرضه میکند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ارزان

تولید کننده شال و روسری ارزان

تولیدی های شال و روسری زیادی در بازار پوشاک ایران فعالیت دارند ولی بسیاری از …

کانال تلگرام اینستاگرام