روسری نخی

خرید عمده روسری نخی دور دست دوز ارزان

خرید عمده انواع روسری های نخی دور دست دوز در بازار با قیمت های مختلفی انجام میشود اما قیمت خرید عمده و همچنین مدل های پرفروش انها کدام اند؟

 

روسری نخی قواره بلند دور دست دوز

 

مدل روسری های نخی در بازار از گوناگونی و تنوع فراوانی را دارا هستند و تقاضا خرید چشمگیری را دارا هستند معمولا کیفیت در مدل روسری های نخی بسیار متفاوت به علت فروش بالای مدل های نخی کیفیت های روسری های نخی دارای درجه بندی است موارد درجه یک دارای لطافت و نرمی بسیار مناسب هستند و مخصوص فصول گرم سال میباشند یکی از نکاتی که هنگام خرید ین مدل ها باید به ان توجه نمود مرغوبیت نخ به کار برده شده در مدل روسری های نخی میباشد در موارد ارزان تر روسری های نخی شاهد استفاده از نخی های پلاستیکی هستیم که کیفیت پایینی را دارا هستند و نرمی و لطافت کمی را دارا میباشند و در بعضی از مدل های گران قیمت هم داشتن دوخت نازک ظرافت و کیفیت روسری نخی را به صورت کلی مشهود میکند. به طور کلی روسری نخی با کیفیت در بازار به چند دسته تقسیم میشوند.

  • روسری سوپر نخ
  • روسری نخی پنبه ای
  • روسری نخی ابریشم

خرید عمده پرفروش ترین روسری های نخی دور دست دوز

 

طرح بندی هایی که در روسری های دور دست دزو اغلب دارای فروش بالایی هستند مدل های طرحی فانتزی و اسپرت میباشند این طرح ها به علت اینکه مورد پسند وسلیقه اغلب خانوم است در در فصول مختلف سال امکان استفاده دارند همیشه از سوی خریداران عمده مورد استقبال قرار میگیرند به خصوص در مدل هایی که دارای دوخت دور دست دوز هستند.

روسری قواره بزرگ

انواع روسری دور دست دوز و دست دوز نخی

 

علاوه بر روسری های دور دست دوز روسری های دست دوز نخی نیز بسیار خاص و پرفروش هستند استفاده از دوخت دور بسیار دقیق از ویژگی های اصلی روسری های دور دست دوز ایرانی میباشند اغلب مدل ها با استفاده از دستگاه دور دوخت میشوند که قیمت ارزان تری را دارند و اما در مقابل روسری های دور دست دوز با دوخت دست دارای قیمت بالاتری در بازار هستند اغلب طرح های نمونه کارهای دوخت دست دور دست دوز مجلسی میباشند روسری های ساتن و ساتن ابریشم و روسری های نخی از مدل هایی است که اکثرا در بازار بصورت دستی دور دوخت میشود البته قیمت انها هم نیز خیلی بالاتراست!

روسری نخی دور دست دوز

روسری های پرفروش دست دوز و دور دست دوز نخی

 

  • روسری دور دست دوز قواره بلند نخی طرح دیجیتال
  • روسری های سه گوش قواره 90 دور دست دوز
  • روسری های سوپر نخی دور دست دوز
  • روسری های مجلسی مشکی نخی قواره بلند دوز دست دوز

موارد فوق در بازار  از انتخاب های بالایی برخوردارند تولیدی ها و برندهای شال و روسری سعی میکنند که همواره الگوهای طرحی خود را در مدل های فوق ارایه کنند.

روسری دور دست دوز نخی

روسری های مجلسی دور دست دوز

 

در بازار طرح های روسری های مجلسی دور دست دوز بسیار زیاد میباشند در بین این مدل از طرح های روسری های نخی تک رنگ دور دست دوز از فروش بالایی بهره مند هستند اکثراین مدل از روسری ها در طرح های معمولی با ماشین دور دوزی میشوند و قیمت مناسبی را نیز دارند طرح های مجلسی روسری های دور دست دوز اکثرا در قواره 140 در بازار یافت میشوند و اکثرا دارای جین بندی های دوتایی و سه تایی نیز هستند.

 

گران قیمت ترین روسری های دور دست دوز کدام مدل ها میباشند؟

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.3), 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset” align=”center;” ]اما گران قیمت ترین روسری های دور دست دوز معمولا طرح و مدل هایی هستند که با دست دور دوزی میشوند این طرح از روسری ها معمولا در مدل های مجلسی یافت میگردند.[/highlight-paper]

 

ارزان ترین روسری های دور دست دوز بازار

 

نرخ های قیمتی در بازار شال و روسری بستگی به تنوع مدلی و کیفیتی روسری ها دارند اما ارزان ترین روسری های دور دست دوز بازار شال و روسری را میتوان به مدل روسری های ساده نخی قواره 120 یا 140 نسبت داد مدل روسری های ساده دور دست دوز معمولا در مدل های که دارای رنگ بندی هستند تولید میشوند روسری های تک رنگ ساده در رنگ بندی های مشکی نیز جزو مدل های طرحی هستند که در بازار شال و روسری بسیار پرطرفدار و پرفروش میباشند و جزو مدل روسری های ثابت مراکز پخش و عمده فروشی های شال و روسری هستند.

روسری ارزان قیمت

روسری نخی دور دست دوز

 

یکی از روسری های بسیار زیبا و شیکی که به عنوان مدل های مجلسی زیبایی بسیار خاصی را دارا میباشند مدل های دور دست دوز هستند البته همه موارد دور دست دوز دارای طرح و الگوی مجلسی نمیباشند مدل های دور دست دوز بازار شال و روسری معمولا از کیفیت بالای پارچه و نخ دارا هستند روسری نخی قواره بزرگ در مدل های دور دست دوز و دست دوز را میتوان جزو طرح های پرفروش به حساب اورد کیفیت دور دوزی نیز باید دقیق و بدون انحراف باشد. به غیر از مدل های نخی روسری مامی،روسری مامی جناقی نیز دارای طرح های دور دست دوز میباشند.

لیست قیمت روسری دور دست دوز

 

معمولا انواع روسری های دوردست دوز مجلسی دارای قیمتی به شرح زیر میباشند:

  • روسری های دور دست دوز قواره 140 دیجیتالی 55000 الی 65000
  • روسری های دور دست دوز قواره بزرگ مجلسی 75000 الی 85000
  • روسری های ساده دور دست دوز 40000 الی 45000

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@