بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / خرید عمده روسری نخی قواره بلند تابستانی

خرید عمده روسری نخی قواره بلند تابستانی

روسری نخی قواره بلند تابستانی ۱۰۰۰۰تومانی؟ کیفیت روسری نخی قواره بلند تابستانی چگونه است و برای خرید بدون واسطه ان چگونه اقدام نماییم؟ عرضه روسری نخی پاکستانی قواره بلند با کمترین نرخ؟ فروش روسری نخی قواره دار ارزان قیمت؟ خرید انواع روسری نخی قواره بلند ارزان؟

روسری نخی قواره بلند تابستانی

روسری های نخی قواره بلند در مدل های مختلفی در بازار شال و روسری ایران عرضه میشوند اما قیمت روسری های نخی قواره بلند بستگی به ویژگی های زیادی دارند بیشتر مدل های ارزان روسری قواره بلند از طرح های وارداتی میباشند روسری نخی پاکستانی از مواردی است که دارای بیشترین انتخاب در بین سایر مدل های وارداتی میباشد.یکی از ویژگی هایی که باید یک روسری نخی دارا باشد کیفیت الیاف استاندارد است بسیاری از مدل روسری های نخی قواره بلند دارای کیفیت مناسب الیاف و نخ نیستند و اکثر با نخ های مصنوعی و پلاستکی دوخت میشوند پارچه یک روسری نشان دهنده مرغوبیت بالا است. به خصوص در مدل روسری های نخی تابستانی قواره بلند که استفاده کردن از پارچه مناسب باعث حس خوشایندی برای خانوم ها میشود.

روسری نخی قواره بلند خارجی یا ایرانی

روسری نخی قواره بلند خارجی خوب است یا ایرانی…..

یکی از سوالات بسیار زیاد گالری دارن و فعالان حوزه شال و روسری همین سوال میباشد ایا روسری های ایرانی قواره بزرگ خوب هستند یا خارجی؟ میتوان پاسخ این سوال را اینگونه داد بر حسب تجربه بسیاری از کسانی که به دنبال روسری های خارجی پاکستانی و چینی هستند برایشان قیمت مهم است و کمتر به کیفیت بالای روسری توجه دارند روسری پاکستانی را میتوان از لحاظ کیفیت برتر از چینی دانست ولی از لحاظ قیمت روسری های چینی در بازار دارای تنوع بالایی هستند و قیمت پایین تری دارند در رابطه با مدل های ترک نیز اینگونه میتوان توضیح داد که بسیاری از مدل های روسری قواره بلند ترک به طور محدود در بازار یافت میشوند کیفیت و مرغوبیت پارچه را میتوان در روسری های ترک یافت. بطور کلی میتوان نتیجه گرفت که:

  1. اگر به دنبال مدل ارزان قیمت هستند و به کیفیت فکری نمیکنید روسری های چینی از بهترین گزینها محسوب میشوند
  2. اگر به دنبال کیفیت در کنار قیمت مطوب هم هستید میتوانید به روسری های پاکستانی را در سبد خرید خود بگذارید.

 

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

خرید عمده روسری نخی ساده

مدل روسری های ساده نخی همیشه در بازار شال و روسری دارای فروش بالایی بوده …

کانال تلگرام اینستاگرام