خرید عمده روسری نخی چهار فصل ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری های چهار فصلروسری های نخی چهار فصلروسری های جدید نخی دیجیتالی قواره 140برند های ایرانی روسری های نخی چهار فصلروسری های چهار فصل معمولا دارای چه جنس پارچه هایی میباشند؟روسری های چهار فصل باکیفیتروسری های خارجی چهار فصلقیمت انواع روسری نخی چهار فصل ارزان
روسری نخی چهار فصل

طرح بندی های روسری های نخی چهار فصل در بازار شال و روسری چگونه است و ویژگی های این روسری ها در بازار شال و روسری به چه صورت میباشد و برای خرید عمده انها چگونه اقدام نماییم؟

انواع روسری های چهار فصل

  • لطافت
  • نازک بودن
  • سبک بودن

سه ویژکی اساسی روسری های چهار فصل هستند البته د ربعضی از موارد در روسری های چهار فصل مشاهده میشود که کمی از پارچه ضخیم در این پارچه استفاده شده است علت این امر استفاده درفصول سرد سال نیز است نخی؛حریر،مامی و روسری های توییل از انواع روسری های چهار فصل در بازار محسوب میشوند روسری مامی ابریشم معمولا بعد از نخی از انتخاب گسترده ای برخوردار هستند دلیل ان نرمال بودن ضخامت روسری برای استفاده در فصول سرد سال میباشد.

روسری های نخی چهار فصل

 

و اما پرفروش ترین مدل روسری های چهار فصل را میتوان نمونه کارهای نخی دانست طرح های اسپرت و شلوغ از پرانتخاب ترین الگوها میباشند و سایزهای ۱۴۰ نیز از پرفروش ترین سایزها میباشند از پرطرفدارترین الگوهای شلوغ میتوان به مدل های بته جقه ای و همچنین سنتی اشاره نمود.

اما قیمت مدل روسری های نخی چهار فصل کمی در بازار برحسب کیفیت متفاوت است طرح های چینی بازار در کیفیت های درجه دو از قیمت های ارزان تری بهره مند هستند و البته فروش بالایی نیز دارند پیشنهاد میکنیم در خرید روسری های چهارفصل از مدل های ایرانی انتخاب نمایید.

روسری های جدید نخی دیجیتالی قواره ۱۴۰

 

الگوهای طرحی یکی از تمایزات مدل روسری های شیک نسبت به روسری های معولی میباشد طرح های دجیتالی و مدل های الگویی رنگی به مانند طرح های ابرنگی همیشه از مواردی بوده اند که در اغلب روسری های دیجیتالی قواره ۱۴۰ از فروش بالایی در چهار فصل سال بهره مند بوده اند مدل روسری هایی با طرح های ابرنگی یکی از مدل های عرضه شده پرفروش در اکثر مراکز پخش روسری و شال میباشند. کیفیت انها متناسب با قیمت انها میباشد اما بسیاری از خریداران عمده شال و روسری معمولا در رابطه با کیفیت این مدل از روسری ها همیشه سوال داشته اند که؟

باکیفیت ترین روسری قواره بزرگ نخی چهارفصل دارای چه ویژگی هایی هستند؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه در رابطه با کیفیت روسری های چهار فصل بحث نماییم لازم به ذکر است که اکثر روسری های چهار فصل معمولا دارای پارچه های بسیار نازکی نیستند بلکه پارچه استفاده شده در انها به گونه ای است که مورد استفاده  چهار فصل سال یعنی فصول سرد سال نیز باشند سایز استاندارد روسری و دقت در طراحی از جمله ویژگی های با کیفیت روسری های نخی چهار فصل میباشند.

برند های ایرانی روسری های نخی چهار فصل

 

معمولا برندهای زیر از برندهای پرفروش در انواع مدل روسری های نخی هستند:

  • روسری های برند سیمارو
  • روسری های برند رومانو
  • روسری های برند گستر اسکارف
  • روسری های برند اچ پی اس
  • روسری های برند لورنزو

از محبوب ترین برندهای روسری در بازار محسوب میشوند.

روسری چهار فصل

روسری های چهار فصل معمولا دارای چه جنس پارچه هایی میباشند؟

 

معمولا بیشتر روسری های چهار فصل در بازار شال و روسری دارای پارچهای نخی و حریر میباشند که کیفیت طرح و مدل در این مدل از پارچها نسبت به قیمت و مدل مختلف و متنوع میباشد این طرح از روسری ها در پارچهای طرح دار و در پارچهای ساده در بازار شال و روسری عرضه و تولید شده اند و معمولا دارای قوارهای ۱۴۰ سانتی در بازار شال و روسری میباشند کیفیت پارچه این روسری ها در مدل های گران قیمت دارای نرمی و لطافت خوبی هستند.

روسری قواره بزرگ

روسری های چهار فصل باکیفیت

 

مدل های باکیفیت روسری های چهار فصل عمدتا با پارچه های سوپر نخی در بازار شال و روسری عرضه شده اند و کیفیت بسیار بالایی از لحاظ کیفیت پارچه دارند الیافت طبیعی نرمی و لطافت پارچه از ویژگی های اصلی روسری های چهار فصل میباشد قوارهای این روسری ها معمولا ۱۲۰ و ۱۴۰ سانتی متری میباشد و طرح های ساده رنگی و مدل های طرحی که دارای چاپ های دیجیتالی هستند جزو روسری های بسیار پرفروش چهار فصل میباشند و بیشتر تولیدات اکثر تولیدی های شال و روسری شامل این طرح از روسری ها میباشد.

روسری ارزان

روسری های خارجی چهار فصل

 

مدل های طرحی روسری های خارجی چهار فصل جزو انواع طرح بندی هایی میباشند که اغلب با قیمت های بالایی به فروش میرسند این مدل های طرحی اغلب طرح های برند هستند روسری طرح برند جزو روسری هایی هستند که در بازار شال و روسری بسیار پرطرفدار و خاص میباشند این روسری ها را میتوان جزو گران قیمت ترین روسری های بازار شال و روسری نامید که با طرح بندی های مختلف عرضه شده اند پارچه این روسری در مدل های چهار فصل اغلب الیاف طبیعی و سوپر نخ است.

روسری ال وی

قیمت انواع روسری نخی چهار فصل ارزان

 

بسیاری از گالری داران برای خرید عمده سعی در انتخاب روسری های اقتصادی دارند روسری های چهار فصل را میتوان جزو این دسته از روسری ها تعریف نمود به دلیل استفاده مناسب در سایر فصول سال قیمت های روسری های چهار فصل به شرح زیر است.

  1. روسری چهار فصل نخی درجه دو چینی ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  2. روسری های چهار فصل درجه یک ایرانی ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند