خرید عمده روسری نخی چهار فصل ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری های چهار فصلروسری های نخی چهار فصلروسری های جدید نخی دیجیتالی قواره 140روسری قواره بزرگبرند های ایرانی روسری های نخی چهار فصلقیمت انواع روسری نخی چهار فصل ارزان
روسری نخی چهار فصل

طرح های روسری های چهارفصل نخی و دیجیتالی در بازار شال و روسری بسیار زیاد است میخواهیم لیست قیمت ارزان ترین انها را بررسی نماییم.

انواع روسری های چهار فصل

  • لطافت
  • نازک بودن
  • سبک بودن

سه ویژکی اساسی روسری های چهار فصل هستند البته د ربعضی از موارد در روسری های چهار فصل مشاهده میشود که کمی از پارچه ضخیم در این پارچه استفاده شده است علت این امر استفاده درفصول سرد سال نیز است نخی؛حریر،مامی و روسری های توییل از انواع روسری های چهار فصل در بازار محسوب میشوند روسری مامی ابریشم معمولا بعد از نخی از انتخاب گسترده ای برخوردار هستند دلیل ان نرمال بودن ضخامت روسری برای استفاده در فصول سرد سال میباشد.

روسری های نخی چهار فصل

و اما پرفروش ترین مدل روسری های چهار فصل را میتوان نمونه کارهای نخی دانست طرح های اسپرت و شلوغ از پرانتخاب ترین الگوها میباشند و سایزهای ۱۴۰ نیز از پرفروش ترین سایزها میباشند از پرطرفدارترین الگوهای شلوغ میتوان به مدل های بته جقه ای و همچنین سنتی اشاره نمود.

اما قیمت مدل روسری های نخی چهار فصل کمی در بازار برحسب کیفیت متفاوت است طرح های چینی بازار در کیفیت های درجه دو از قیمت های ارزان تری بهره مند هستند و البته فروش بالایی نیز دارند پیشنهاد میکنیم در خرید روسری های چهارفصل از مدل های ایرانی انتخاب نمایید.

روسری های جدید نخی دیجیتالی قواره ۱۴۰

الگوهای طرحی یکی از تمایزات مدل روسری های شیک نسبت به روسری های معولی میباشد طرح های دجیتالی و مدل های الگویی رنگی به مانند طرح های ابرنگی همیشه از مواردی بوده اند که در اغلب روسری های دیجیتالی قواره ۱۴۰ از فروش بالایی در چهار فصل سال بهره مند بوده اند مدل روسری هایی با طرح های ابرنگی یکی از مدل های عرضه شده پرفروش در اکثر مراکز پخش روسری و شال میباشند. کیفیت انها متناسب با قیمت انها میباشد اما بسیاری از خریداران عمده شال و روسری معمولا در رابطه با کیفیت این مدل از روسری ها همیشه سوال داشته اند که؟

باکیفیت ترین روسری قواره بزرگ نخی چهارفصل دارای چه ویژگی هایی هستند؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه در رابطه با کیفیت روسری های چهار فصل بحث نماییم لازم به ذکر است که اکثر روسری های چهار فصل معمولا دارای پارچه های بسیار نازکی نیستند بلکه پارچه استفاده شده در انها به گونه ای است که مورد استفاده  چهار فصل سال یعنی فصول سرد سال نیز باشند سایز استاندارد روسری و دقت در طراحی از جمله ویژگی های با کیفیت روسری های نخی چهار فصل میباشند.

روسری قواره بزرگ

برند های ایرانی روسری های نخی چهار فصل

معمولا برندهای زیر از برندهای پرفروش در انواع مدل روسری های نخی هستند:

  • روسری های برند سیمارو
  • روسری های برند رومانو
  • روسری های برند گستر اسکارف
  • روسری های برند اچ پی اس
  • روسری های برند لورنزو

از محبوب ترین برندهای روسری در بازار محسوب میشوند.

قیمت انواع روسری نخی چهار فصل ارزان

بسیاری از گالری داران برای خرید عمده سعی در انتخاب روسری های اقتصادی دارند روسری های چهار فصل را میتوان جزو این دسته از روسری ها تعریف نمود به دلیل استفاده مناسب در سایر فصول سال قیمت های روسری های چهار فصل به شرح زیر است.

  1. روسری چهار فصل نخی درجه دو چینی ۱۳۰۰۰ الی ۱۸۵۰۰
  2. روسری های چهار فصل درجه یک ایرانی ۱۶۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰ در قوارهای بزرگ.
محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.