بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید عمده روسری های جدید قواره بزرگ

خرید عمده روسری های جدید قواره بزرگ

روسری های قواره بزرگ در بازار با تنوع طرح های بالایی عرضه شده اند در ادامه جدیدترین کالکشن های روسری های ترند جدید را بررسی مینماییم.

روسری های جدید ایرانی

تولیدی و برندهای روسری های ایرانی از خلاقیت های بسیار بالایی بهره مند هستند و در ایجاد طرح های جدید از سایر برندهای رقبای خارجی مطرح تر میباشند این عامل را میتوان یکی از تمایزات برندهای روسری های ایرانی نسبت به مدل های خارجی در بازار دانست اکثر مدل هایی که در بازار از روسری های ایرانی یافت میشود حاصل خلاقیت طراح های شال و روسری داخلی میباشد که با بهره گیری از سلایق مشتریان اقدام به ایجاد طرح و الگو میکنند.

جدیدترین روسری های ایرانی بازار کدام طرح ها هستند؟

یکی از جدیدترین ترندهای روسری که اکثربرندها کالکشن هایی از این مدل ها زده اند طرح های عروسکی و کارتونی هستند که جزو جدیدترین ترندهای بازار شال و روسری در مدل های اسپرت محسوب میشوند.

روسری های قواره بزرگ جدید

طرح بندی های روسری های قواره بزرگ نیز با توجه به تغییر طرح و مدل در بازار بسیار تغییر میکند به عنوان مثال طرح های اسپرت و عروسکی که در بالا در مورد انها توضیح دادیم از مواردی هستند که در بازار بر روی اکثر مدل روسری های نخی،حریر،این مدل های الگویی را میبینیم در این بین طرح های روسری نخی از فروش بسیار بالایی در بین سایر مدل های دیگر بهرمند میباشند. اکثر این طرح از روسری ها در قوارهای ۱۴۰ تولید و عرضه شده اند.

خرید عمده انواع روسری قواره بزرگ جدید

برای دیدن و خرید عمده انواع روسری های قواره بزرگ میتوانید از کارشناسان فروش مجموعه گستراسکارف کمک بگیرید و از مدل های جدید طرح های روسری های قواره بزرگ دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری بافت

فروش عمده انواع روسری بافت

مدل روسری های بافت از سوی تولیدکنندگان شال و روسری با کیفیت و قیمت های …

کانال تلگرام اینستاگرام