خرید عمده روسری های جدید قواره بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری های جدید ایرانیپرفروش ترین روسری های قواره بزرگروسری های قواره بزرگ جدیدروسری های طرح دیجیتال ایرانیخرید عمده انواع روسری قواره بزرگ جدید
روسری دیجیتالی

پرفروش ترین مدل روسری های قواره بزرگ کدام مدل ها میباشند و جدیدترین روسری های قواره بزرگ بازار شال و روسری چه ویژگی هایی را دارند و برای خرید عمده انها چگونه اقدام نماییم؟

روسری های جدید ایرانی

 

تولیدی و برندهای روسری های ایرانی از خلاقیت های بسیار بالایی بهره مند هستند و در ایجاد طرح های جدید از سایر برندهای رقبای خارجی مطرح تر میباشند این عامل را میتوان یکی از تمایزات برندهای روسری های ایرانی نسبت به مدل های خارجی در بازار دانست اکثر مدل هایی که در بازار از روسری های ایرانی یافت میشود حاصل خلاقیت طراح های شال و روسری داخلی میباشد که با بهره گیری از سلایق مشتریان اقدام به ایجاد طرح و الگو میکنند.

 

جدیدترین روسری های ایرانی بازار کدام طرح ها هستند؟

یکی از جدیدترین ترندهای روسری که اکثربرندها کالکشن هایی از این مدل ها زده اند طرح های عروسکی و کارتونی هستند که جزو جدیدترین ترندهای بازار شال و روسری در مدل های اسپرت محسوب میشوند.

پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ

 

مدل طرح های نام برده شده زیر جزو پرفروش و بهترین مدل روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری میباشند:

  • روسری های نخی
  • روسری های حریر
  • روسری های ژاکارد
  • روسری های ساتن ابریشم
  • روسری های حریر ابریشم
  • روسری های جناقی
  • روسری های ساتن

جزو پر تولید و پر تقاضاترین روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری میباشند که همیشه از سمت مراکز پخش روسری از خرید بالایی بهره مند میباشند و بیشترین تنوع طرحی جدید را معمولا تولیدی ها بر روی مدل روسری های نام برده شده بالا ایجاد میکنند.

روسری دیجیتالی

روسری های قواره بزرگ جدید

 

طرح بندی های روسری های قواره بزرگ نیز با توجه به تغییر طرح و مدل در بازار بسیار تغییر میکند به عنوان مثال طرح های اسپرت و عروسکی که در بالا در مورد انها توضیح دادیم از مواردی هستند که در بازار بر روی اکثر مدل روسری های نخی،حریر،این مدل های الگویی را میبینیم در این بین طرح های روسری نخی از فروش بسیار بالایی در بین سایر مدل های دیگر بهرمند میباشند. اکثر این طرح از روسری ها در قوارهای ۱۴۰ تولید و عرضه شده اند.

روسری های طرح دیجیتال ایرانی

 

بیشترین تنوع طرحی و مدلی را طرح های روسری های دیجیتالی ایرانی در بازار شال و روسری دارا هستند این طرح از روسری ها با مدل های الگویی بسیار زیادی در بازار شال و روسری عرضه شده اند طرح های اسپرت و فانتزی از محبوب ترین طرح های روسری های طرح دیجیتال در بازار شال و روسری محسوب میشوند معمولا این طرح از روسری ها به علت اینکه با چاپ های دیجیتالی تولید میشوند به روسری های طرح دیجیتالی معروف هستند از ویژگی هایی که این روسری ها دارند میتوان به:

  • جذابیت و دقت بالای طرح و نقش
  • تنوع طرحی بسیار بالا
  • واقع گرایانه بودن نقش و الگو های طرحی

از ویژگی های روسری های دیجیتالی ایرانی میباشند معمولا اکثر تولیدی روسری ها و پخش کنندگان شال و روسری این طرح از روسری ها را با جین بندی های دوتایی و سه تایی عرضه میکنند.

روسری قواره بزرگ

پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ جدید طرح دیجیتال دارای چه جنس پارچه هایی میباشند؟

معمولا بیشتر مدل روسری های طرح دیجیتالی در بازار شال و روسری با جنس پارچه های نخی دارای فروش بالایی میباشند و معمولا بیشتر تولیدی ها و مراکز عمده فروشی شال و روسری معمولا طرح های روسری های نخی دیجیتالی را عرضه میکنند

روسری قواره بزرگ

خرید عمده انواع روسری قواره بزرگ جدید

 

برای دیدن و خرید عمده انواع روسری های قواره بزرگ میتوانید از کارشناسان فروش مجموعه گستراسکارف کمک بگیرید و از مدل های جدید طرح های روسری های قواره بزرگ دیدن نمایید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.