بازرگانی تاق گستر
خانه / شال تک رنگ / خرید عمده شال تک رنگ دیجیتالی ارزان قیمت

خرید عمده شال تک رنگ دیجیتالی ارزان قیمت

شال های تک رنگ طرح دیجیتال از مدل شال هایی میباشند که در بازار شال و روسری از بسیار پرفروش میباشند و در تنوع طرحی بسیار زیاد یافت میشوند در ادامه قیمت خرید عمده انها را بررسی مینماییم.

شال های تک رنگ دیجیتالی

در بازار شال و روسری شال های تک رنگ دیجیتالی از فروش بالایی در بازار بهره مند میباشند به طوری که اکثر شال هایی که در بازار شال و روسری تولید و عرضه میشوند اعمم از مدل های مجلسی و اسپرت عمدتا جزو طرح های شال های دیجیتالی بعضا هستند چاپ های دیجیتالی شال های معمولا به دسته هامختلفی تقسیم میشوند که هرکدام کیفیت مخصوص به خود را دارند.

انواع چاپ های دیجیتالی شال ها در بازار شال و روسری؟

  • چاپ خیس
  • چاپ سه بعدی
  • چاپ لیزری

سه مورد از مهم ترین چاپ های دیجیتالی در بازار شال و روسری محسوب میشوند که بر روی اغلب پارچهای شال ها زده میشود

شال های تک رنگ پرفروش

علاوه بر مدل شال های طرح بندی شده در بازار شال و روسری مدل طرح های شال های ساده تک رنگ نیز در بازار شال و روسری بسیار پرفروش اند که میتوان به شال های ساده تک رنگ مشکی در بازار اشاره کرد که بسیار خاص و پرفروش میباشند به علت پرفروش بودن این طرح از شال ها این مدل ها همیشه در بازار از خرید خوبی را دارند و در اکثر گالری های شال و روسری یافت میشوند.

کدام یک از شال های تک رنگ از لحاظ جنس پارچه پرفروش هستند؟

مدل شال های تک رنگ نخی و حریر دو مدل از شال های بسیار پرفروش در بازار شال و روسری میباشند که در همه فصول سال از فروش بالایی بهره مند هستند.

شال های ایرانی دیجیتالی در بازار

کیفیت پارچهای ایرانی در بازار شال و روسری بسیار بالا است و معمولا شال های طرح دیجیتالی ایرانی در مدل های باکیفیت دارای جدیدترین و زیباترین مدل های طرحی در بازار میباشند طراحان شال و روسری ها داخلی با بهره گیری از خلاقیت خود مدل های طرحی بسیار جذابی را خلق میکنند به طور کلی برتری شال های دیجیتالی ایرانی نسبت به مدل های خارجی کیفیت در طرح میباشد.

لیست قیمت شال های ایرانی دیجیتالی

برای دریافت لیست قیمت شال های دیجیتالی میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید یا در کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرامی مجموعه گستراسکارف عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده شال تک رنگ

خرید عمده انواع شال های تک رنگ در مدل های مختلف در بازار با چه …

کانال تلگرام اینستاگرام