بازرگانی تاق گستر
خانه / شال نخی / خرید عمده شال تک رنگ نخی

خرید عمده شال تک رنگ نخی

قیمت انواع شال های نخی تک رنگ در بازار بسیار مختلف میباشند اما قیمت خرید عمده انواع شال نخی تک رنگ و سوپرنخ چقدراست؟

انواع شال تک رنگ نخی

مدل های تک رنگ شال های نخی از مدل هایی میباشند که همیشه مورد انتخاب و خانوم هایی است که دنبال مدل های ساده و شیک هستند این مدل از شال ها در قوارهای دو الی سه متری در بازار وجود دارند رنگ بندی های پرفروش شال های تک رنگ مانند رنگ های مشکی،قرمز،ابی میباشند که اکثرا مورد انتخاب خانوم های جوان است جنس و کیفیت مدل شال های نخی بسیار متفاوت است در بعضی از مدل شال های تک رنگ فقط شاهد مدل نخی و در بعضی دیگر شاهد مدل های سوپر نخ هستند.

شال نخی ساده

شال های رنگی ساده تک رنگ

خرید شال نخی های تک رنگ رنگی به خصوص در فصول گرم سال در اکثرا گالری های شال و روسری انجام میشود کیفیت های مختلفی را از مدل شال های رنگی تک رنگ در بازار شال و روسری شاهد هستیم که همه انها به کیفیت پارچه استفاده شده در این مدل از شال های برمیگردد.

در مدل شال های نخی تولید داخلی سعی شده است قیمت ارزان خرید در ابتدا مورد اولویت واقع گردد پس در اکثر شال های نخی تک رنگ رنگی در بازار کیفیت پارچه بسیار مناسبی را شاهد نمیباشیم اکثر شال های رنگی در بازار در جین بندی های کامل ۱۲ عددی به فروش میرسند و حتما دارای رنگ بندی های متنوع میباشند.

اما فروش مدل شال های ساده تک رنگ چگونه است؟

معمولا اکثر شال های تک رنگ در بازار در رنگ بندی های پرطرفدار مشکی،قرمز، زرد و ابی میباشند اکثرا این شال ها بصورت تک سلفون و در جین بندی های دوتایی و سه تایی به فروش میرسند در این بین مدل شال های ساده چینی تک رنگ از فروش بیشتری نسبت به مدل های ایرانی برخوردار میباشند و دلیل ان هم جین بندی های پایین انها است.

شال های سه متری تک رنگ

اما دسته ای از مدل شال های پرطرفدار نخی تک رنگ مدل های سه متری میباشد که به شال های ساندویجی و هنرمندی نیز مشهور هستند این دسته از شال های در رنگ بندی های متنوع در بازار وجود دارند اما طرح های تک رنگ انها در بازار معمولا شامل رنگ های مشکی،قرمز،زرد میباشند که طی سال های زیادی طرفداران مخصوص به خود را دارند از گران قیمت ترین شال های سه متری تک رنگ مدل های سوپر نخ هستند

شال نخی ساده

انواع شال های تک رنگ در بازار

مدل شال های تک رنگ در بازار که معمولا در چهار فصل سال در بازار شال و روسری وجود دارند و در جنس پارچه های مختلفی تولید شده اند از جمله:

  • شال های کنفی
  • شال های نخی حریر
  • شال های نخی ساده
  • شال های سوپر نخ

در این بین مدل شال های نخی کنفی از ارزان قیمت ترین شال های تک رنگ در بازار میباشند و طرح های سوپرنخ نیز از گران قیمت ترین مدل های بازار هستند. که قیمت خرید عمده انها نیز بسیار بالا میباشد.

شال نخی ساده

شال های نخی طرح دار دیجیتالی

شال های طرح دار نخی نیز در مدل های دجیتالی از خرید بالایی در بازار بهره مند هستند استفاده کردن از طرح های ساده و طرح های جوان پسند شلوغ در مدل های دیجیتالی شال های نخی طرح دار بسیار دیده میشوند کیفیت رنگ و طرح در بعضی از موارد باعث تایین قیمت مدل شال های نخی دیجیتالی شده اند قوارهای استاندارد این شال های برخلاف مدل های ساده رنگی بین دو الی دو نیم متری میباشند

شال نخی طرح دار

شال نخی رنگی

خرید عمده شال نخی

برای خرید عمده انواع شال های نخی با قیمت مناسب و دیدن انواع مدل های دیجیتالی و لیست قیمت مراکز پخش شال عمده میتوانید درکانال تلگرامی گستر اسکارف عضو شوید.

شال های نخی سوپر نخ تک رنگ

اما انواع شال های سوپر نخ نیز در بازار با قیمت های مختلفی پیدا میشوند از جمله گران قیمت ترین مدل شال های سوپر نخ را میتوان به مدل های خارجی تولید ترکیه اشاره نمود که کیفیت بالای انها باعث شده است که قیمت بالایی را داشته باشند استفاده کردن از الیاف پنبه ای نخی باعث جذاب تر شدن این مدل از شال ها شده است قوارهای محبوب و پرفروش این مدل از شال ها مانند انواع دیگر از شال های پرفروش نخی قوارهای سه متری میباشند.

شال سوپر نخ

شال نخی تک رنگ

لیست قیمت انواع شال نخی عمده

در پایان لیست قیمت خرید عمده انواع شال تک رنگ نخی را به مختصر برای شما اورده ایم اما برای دریافت لیست قیمت های به روز تر انواع شال های نخی ایرانی،ترک و چینی با همکاران ما در ارتباط باشید.

  • شال های نخی تک رنگ قواره سه متری ایرانی ۱۲۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰
  • شال های نخی تک رنگ چینی ۱۱۰۰۰ الی ۱۶۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال سوپر نخ

لیست قیمت شال سوپر نخ سه متری

مدل شال های سوپر نخ هنرمندی یکی از مدل شال های بسیار پرفروش باکیفیت در …

کانال تلگرام اینستاگرام