بازرگانی تاق گستر
خانه / شال ترک / خرید عمده شال مجلسی ترک

خرید عمده شال مجلسی ترک

لیست قیمت خرید عمده طرح های شال مجلسی ترک در بازار چگونه میباشد و برای خرید عمده و دیدن شال های ترک در انواع مدل های مجلسی و اسپرت با چه شمارهایی در تماس باشیم؟

جدیدترین شال های ترک در بازار

مدل شال های ترک در بازار دارای طرح های مختلف و زیادی میباشند که از محبوب ترین انها میتوان به مدل شال های مجلسی،اسپرت و ساده نام برد از تمایزات و ویژگی های شال های ترک که مدل های برند ترک را از سایر شال های تولید شده در بازار متمایز میکند کیفیت بسیار بالای پارچه و نرمی و لطافت ان در مدل شال های ترک بسیار مشهود میباشد دلیل ان نیز استفاده کردن از ترکیب الیاف طبیعی و پنبه در تولید پارچهای شال های ترک میباشد.

اما جدیدترین مدل شال های ترک در بازار کدام مدل ها هستند؟

از جدیدترین مدل شال های ترک میتوان به شال های مجلسی دانتل دار گیپور همراه با طرح های ترمه و سنتی اشاره نمود که زیبایی و جلوه خاصی را دارا هستند و میتوان انها را جزو مدل های پرفروش شال های مجلسی ترک دانست. در رابطه با مدل های اسپرت شال های ترک نیز میتوان به طرح های شال نخی با قوارهای سه متری ابرنگی و با طرح بندی های طبعیت اشاره نمود.

شال گیپور مجلسی

ویژگی شال های مجلسی ترک چیست؟

مدل شال های مجلسی ویژگی ای که دارند داشتن کیفیت بالای پارچه و تزیینات بسیار زیاد میباشد که این موارد در مدل شال های ترک نیز به خوبی یافت میشود بیشتر شال های مجلسی ترک با قوارهای بزرگ دونیم متر در هفتاد توسط تولیدی های شال و روسری ترک عرضه شده اند تزییناتی از قبیل پلیسه؛منگوله،دانتل بر روی اکثر شال های مجلسی ترک زده شده اند.

شال مجلسی

پرفروش ترین شال های مجلسی ترک

اما پرفروش ترین شال های مجلسی ترک کدام مدل ها هستند؟

شال های مجلسی مشکی در طرح های ساده و گیپور و دانتل دار از مواردی هستند که از تولید و فروش بالایی در بین سایر مدل شال های مجلسی دارا هستند اکثر این مدل از شال های دارای رنگ بندی های تک رنگ و در جین بندی های دو الی سه تایی به فروش میرسند.

شال مجلسی ترک

شال مشکی مجلسی

معرفی برندهای شال های ترک مجلسی

اما معروف ترین برندهای شال های ترک کدام برندها میباشند؟

برندهای زیادی تولید کننده شال و روسری های ترک هستند ولی از معروف ترین برند های شال های ترک میتوان به برندهای زیر اشاره نمود عموما قیمت فروش شال ترک را کیفیت و مرغوبیت پارچه و طرح و مدل تایین میکند که در این بین برندهای ترک بسیار عالی در بازار شال و روسری عمل میکنند بهترین برندهای ترک برند های زیر میباشند.

  • شال های برند asgoldas
  • شال های برند sinem
  • شال های برند aker

سه مورد از برندهایی میباشند که در بازار شال های بسیار پرطرفداری را در انواع مدل های مختلف عرضه کرده اند.

شال مشکی مجلسی

شال گپیور مجلسی

لیست قیمت شال مجلسی ترک

لیست قیمت شال ترک مجلسی در انواع مدل های مختلف در بازار به شرح زیر میباشد.

  • شال های مجلسی قواره سه متری دانتل دار و گیپور برند ترک ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
  • شال های مجلسی قواره سه متری طرح جدید اسپرت نخی ۳۸۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰

بهترین مجموعه فروش شال های ترک

یکی از بهترین مجموعه های فروش عمده انواع شال های ترک مجموعه فروش شال و روسری گستراسکارف میباشد که انواع مدل شال و روسری های ترک را بدون واسطه با واردات مستقیم از ترکیه عرضه و پخش میکنند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال برند ترک

خرید عمده شال های زنانه برند ترکیه

لیست قیمت عمده شال های برند ترکیه در بازار شال و روسری ایران چگونه میباشد …

کانال تلگرام اینستاگرام