بازرگانی تاق گستر
خانه / شال ترک / خرید عمده شال نخی تک رنگ ترک با قیمت ارزان

خرید عمده شال نخی تک رنگ ترک با قیمت ارزان

شال های تک رنگ نخی برند های ترک همیشه از موارد پرفروش و باکیفیت بازار شال و روسری محسوب میشوند اما قیمت عمده انها چقدر است؟

انواع شال نخی تک رنگ پرفروش

شال های نخی ترک انواع مختلفی دارند از مدل های فیک و ارزان قیمت گرفته تا ارجینال و قیمت بالا در همه مدل شال های تک رنگ ترک اصل کیفیت پارچه بر طرح و مدل مقدم در نظر گرفته شده شال های ریشه پرزی و همچنین ریشه فیتله از مدل هایی هستند که برندهای ترک طرح های زیبایی را از این دو مدل تولید کرده اند استک و اس گلد از برندهای معروف شال و روسری های ترک در ایران هستند که طرح های شال های این دو برند در بازار بسیار مشتری پسند میباشند.

شال نخی تک رنگ

جدیدترین مدل های شال های نخی ترک

از جدیدترین طرح و ترندهای مدل های شال نخی ترک میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم در مدل های اسپرت معمولا ترندهای جدید زیر بسیار در بین طرح های ترک پرفروش هستند.

  • شال های ترند حیوانات
  • شال های ترند سنتی
  • شال های ترند رنگی

از مدل های جدید و پرفروش ترک میباشند این مدل از شال ها اکثرا طرح های نخی از سفارشات بالایی بهره مند هستند اکثرا این طرح از شال ها بصورت تک رنگ در جین بندی های سه الی چهار تایی به فروش میسرند و به شال های تک سلفون نیز معروف هستند.

شال نخی تک رنگ

شال های نخی تک رنگ ترک برای خرید مناسب هستند یا ایرانی؟

همیشه رقابت شال های ایرانی و ترک در بازار شال و روسری جالب بوده اند به طور خلاصه میخواهیم مدل شال های برندهای ایرانی و ترک را با هم قیاس کنیم:

  • بسیاری از برندهای ایرانی در تولید مدل روسری های خود طرح و مدل را به کیفیت پارچه ترجیح میدهند چیزی که در برندهای ترک برعکس است یعنی ترکها بیشتر به کیفیت توجه مینمایند البته شال های کپی برندهای ترک در بازار وجود دارند که از لحاظ قیمت نیز از برندهای ایرانی ارزان تر هستند که خرید این مدل از شال ها را به علت کیفیت نامطلوب پیشنهاد نمیکنیم!

به طور کلی میتوان این نتیجه را گرفت اگر به دنبال مدل شال های ارزان و اقتصادی هستید حتما شال های ایرانی را انتخاب نمایید.

شال نخی تک رنگ

خرید شال تک رنگ ارزان قیمت

در بازار مدل شال های ترک ارزان قیمت و با کیفیت نیز وجود دارند این مدل از شال ها دارای پارچه ترک و دوخت داخل هستند به همین علت میتوان انها برای خرید عمده بسیار مناسب توصیف کرد طرح های شال تک رنگ از این دسته از مدل ها محسوب میشوند که بسیار اقتصادی و مناسب هستند برای خرید میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال نخی ساده

خرید عمده انواع شال نخی ساده

طرح های شال های نخی ساده در رنگ بندی های مختلف در بازار شال و …

کانال تلگرام اینستاگرام