شال و روسری پلیسه

خرید عمده شال نخی پلیسه مدل جدید بصورت عمده

طرح های شال های نخی پلیسه در بازار دارای چه لیست قیمتی میباشند و جدیدترین طرح هاش شال های پلیسه نخی دارای چه قیمت هایی در بازار شال و روسری هستند؟

شال نخی پلیسه دار اسپرت

اکثر مدل شال های نخی پلیسه ای که در بازار وجود دارند دارای طرح های اسپرت میباشند و کیفیت و تنوع مدلی در ان نیز بسیار متمایز است معمولا کیفیت های مختلفی را در بازار ازمدل های پلیسه میبینیم همین عامل نیز باعث تمایز قیمت در مدل شال های پلیسه دار نخی شده است طرح های پلیسه نخی معمولا کمی دارای پارچه ضخیمی میباشند دلیل ان نیز این است که پلیسه های حک شده در شال باید به خوبی نمایان شود و اگر پارچه زیاد ضخیم نباشد به خوبی این پلیسه ها در شال مشهود نیستند و زیبایی خود را نشان نمیدهند.

شال نخی پلیسه

انواع شال های نخی پلیسه

مدل های پلیسه در بازار شال و روسری دارای طرح های مختلفی میباشد که انواع این طرح ها را معرفی مکنیم:

 • شال های نخی پلیسه تخت
 • پلیسه کریستالی
 • پلیسه باد بزنی
 • پلیسه جعبه ای
 • پلیسه منحنی

موارد فوق انواع طرح های شال های پلیسه در بازار میباشند که پر استفاده ترین انها پلیسه کریستالی است حک این نوع پلیسه بر روی شال های نخی بسیار ظرافت ویژه ای را به طرح میدهد به همین علت بر روی بسیاری از مدل های اسپرت شال های پلیسه دار از پلیسه ریز یا کریستالی استفاده میکنند استفاده کردن از دستگهای پلیسه زنی پارچه باعث شده است که به طور دقیق پلیسه های ایجاد شده بر روی شال ها حک شوند.

شال پلیسه نخیشال های پلیسه نخی طرح دیجیتال

طرح بندی های شال های پلیسه نیز در نوع خود در بازار خاص و ویژه هستند اکثر طرح بندی شال های پلیسه و مدل های الگویی ان سه بعدی طراحی شده اند بنابرین حک پلیسه بر روی مدل های شال نخی بسیار جذاب و خاص میباشد و زیبایی هرچه بیشتری را به طرح های شال های پلیسه میبخشد.

شال پلیسه

جدیدترین طرح های شال های پلیسه

ترند های شال پلیسه نخی اکثرا در طرح های اسپرت میباشد از جدیدترین ترندهای شال های پلیسه اسپرت میتوان به ترندهای زیر اشاره نمود:

 • ترندهای طبیعت
 • ترندهای پلنگی
 • ترندهای کارتونی
 • ترندهای ابرنگی

جزو پرفروش ترین ترند ها و مدل های الگویی شال های پلیسه محسوب میشوند و در بازار این طرح از شال ها نسبت به طرح های دیگر پرفروش هستند.

شال های نخی پلیسه تک رنگ

اما مدل های تک رنگ شال های نخی پلیسه هم بسیار پرفروش هستند یکی از رنگ بسیار پرفروش شال های تک رنگ پلیسه رنگ مشکی میباشد که اکثر تولیدی شال و روسری های سعی میکنند مدل های تک رنگ خود را بیشتر در رنگ بندی مشکی تولید کنند شال های تک رنگ پلیسه زیر جزو پرفروش ترین ها در بازار هستند.

 • شال پلیسه منگوله دار نخی
 • شال های پلیسه دستک دار
 • شال های پولکی پلیسه نخی

جزو پرفروش ترین شال های نخی تک رنگ میباشد.

شال پلیسه پولکی

خرید و قیمت عمده شال نخی پلیسه

شال های پلیسه ایرانی و چینی در بازار بخش عمده ای را نسبت به مدل های ترکیه ای شامل میشوند قیمت مدل های پلیسه در بازار به شرح زیر میباشند:

 1. شال های پلیسه ای نخی طرح دیجیتال ایرانی 29000 الی 31000
 2. شال های پلیسه دار نخی ساده قواره بلند 25000 الی 27000

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@