خرید عمده شال و روسری مارک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

شال و وسری مارک ایرانیتولیدی های شال و روسری های مارکشال ایرانیمارک های ایرانی شال و روسری در بازارروسری مارک ایرانیقیمت خرید روسری ایرانی
خرید عمده شال و روسری مارک

مارک های ایرانی شال و روسری در بازار با کیفیت و تنوع طرحی بسیار بالا در بازار شال و روسری عرضه شده اند بهترین برندهای ایرانی شال و روسری کدام اند و قیمت انها چگونه است؟

شال و وسری مارک ایرانی

برند بودن و مارک بودن برای بسیای از خانوم ها هنگام خرید پوشاک بسیار مهم است حوزه شال و روسری از حوزهایی میباشد که برندهای تولید کننده زیادی در ایران دارا است معمولا گالری داران برای خرید عمده به قیمت بسیار توجه مینمایند و سعی در انتخاب مدل هایی دارند که هم از لحاظ طرح و هم قیمت در حد مطلوب باشند مارک های زیادی با قیمت مناسب در بازار شال و روسری ایران فعالیت دارند مارک های ایرانی دارای طرح هایی میباشند که نسبت به قیمت دارای ارزش بالایی هستند روسری های مامی و نخی از پرانتخاب ترین مدل ها در بین برندها ذکر شده میباشند. قوارهای ۱۴۰ و ۱۵۰ نیز همیشه از تقاضایی بالایی در برندهای ذکر شده برخوردار میباشد. و شال های نخی و حریر دیجیتالی در قوارهای بلند و قیمت های مناسب بسیار پرفروش میباشند.

تولیدی های شال و روسری های مارک

اکثر برندهای اصلی شال و روسری در بازار شال و روسری ایران تولید کننده نیز هستند و سعی میکنند در تولید مدل شال و روسری های خود بیشترین خلاقیت را به خرج دهند و با این کار تقاضای انواع مدل شال و روسری های خود را زیاد کنند.

پرفروش ترین مدل شال و روسری های مارک ایرانی کدام طرح ها میباشند؟

معمولا مدل شال و روسری های نخی و حریر دو طرح از مدل هایی میباشند که همیشه در همه فصول سال در بازار شال و روسری ایران پرفروش میباشند و اکثر برندهای شال و روسری هم سعی میکنند اکثر مدل های خود را در طرح های نخی و حریر عرضه نمایند.

شال ایرانی

مارک های ایرانی شال و روسری در بازار

مارک های ایرانی معتبر شال و روسری در بازار شال و روسری به شرح زیر میباشند:

  • شال و روسری های برند گستراسکارف
  • شال و روسری های برند سیمارو
  • شال و روسری های برند رومانو
  • شال و روسری های برند میس اسمارت
  • شال و روسری های برند ماچو
  • شال و روسری های برند لورنزو

جزو برند های اصلی شال و روسری های مارک ایرانی در بازار میباشند البته برندهای نام برده شده همه جزو برندهای دسته اول بازار هستند.

شال ایرانی

روسری مارک ایرانی

قیمت خرید روسری ایرانی

یک روسری ایرانی همیشه نسبت به مدل های ترک و چینی از قیمت پایین تری برخوردارند حتی بعضا کیفیت و دقت در طراحی بسیار بالاتری نسبت به مدل های ترک و چینی دارا میباشد لیست قیمت مدل روسری های ایرانی به شرح زیر است:

  1. روسری قواره بزرگ نخی و حریر مارک ایرانی ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  2. شال نخی و حریر طرح دیجیتال ۳۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  3. روسری مامی و مجلسی قواره بزرگ ۴۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.