بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / خرید عمده شال و روسری نخی از تولیدی

خرید عمده شال و روسری نخی از تولیدی

شال و روسری های نخی دارای بیشترین تنوع مدلی و طرحی را در بازار شال و روسری دارند بهترین تولیدی های شال و روسری برای خرید عمده چه تولیدی هایی میباشند؟

تولیدی های شال و روسری

معولا تولید کنندگان شال و روسری عموما سعی میکنند مدل شال و روسری های خود را با قیمت های مختلف و متنوعی روانه بازار بکنند تنوع قیمتی باعث میشود که فروش اکثر تولید کنندگان زیاد باشد معمولا تولیدکندگان شال و روسری برای پوشش دهی بخش وسیعی از بازار شال و روسری تنوع قیمتی را ایجاد میکنند این تنوع قیمتی باعث به وجود امدن تنوع کیفیتی نیز در بازار شال و روسری نیز میشود اکثر تولیدکنندگان شال و روسری در بازار تهران جزو برندهای اصلی بازار شال و روسری نیز هستند مدل شال و روسری های نخی جزو پرفروش ترین مدل های شال و روسری های برند میباشند که در ادامه انها را مورد بررسی قرار میدهیم.

تولیدی روسری ایرانی

تولیدی شال ایرانی

روسری نخی برند

از مدل روسری های چهار فصل میتوان به روسری های نخی اشاره نمود روسری های پاییزه با بافتی ضخیم و روسری های تابستانه با بافتی نازک همیشه مورد توجه بسیاری از گالری های شال و روسری است در مدل های مجلسی هم میتوان گفت برندهای مختلف شال و روسری با در نظر گرفتن سلایق مختلف طرح های متنوعی را وارد بازار کرده اند مدل روسری های مجلسی عموما با رنگ بندی های سنگین به خصوص مشکی در مدل های نخی و طرح های دیجیتالی از پرفروش ترین مدل های در بیین اکثر مدل روسری های برند میباشد برندهای توتو،سینم از برندهایی میباشند که مدل های مجلسی بسیار زیبایی را وارد بازار نموده اند و کیفیت روسری های نخی این برند ها از همه لحاظ قابل قبول میباشد.

شال و روسری نخی عمده

مدل شال های نخی برند

مدل شال های برندهای ایرانی اکثرا دارای قوارهای بزرگ در بازار میباشند مدل شال های دیجیتالی با چاپ های خیس و سه بعدی جزو مدل های پرفروش شال های نخی برند میباشند این طرح از شال ها اکثرا بصورت تک رنگ تولید میشوند.

شال نخی برند

تولیدی شال ایرانی

ویژگی روسری ایرانی

کیفیت در کنار نواروری در طرح از ویژگی های یک روسری ایرانی است مدل روسری های ایرانی با رقابت در بین برند های ترک و چینی بسیار خوب عمل کرده و توانسته است صادرات خوبی نیز به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز داشته باشد. دقت در طراحی مهم نکته از نظر استقبال بالا از سوی مشتریان است.

خرید عمده شال و روسری از تولیدی

روسری های ارزان و حراجی همیشه مواردی هستند که گالری داران شال و روسری به دنبال ان بوده اند ولی میتوان به این امر توجه نمود که فقط قیمت در مدل روسری ها مهم نیست بلکه قیمت مطلوب در کنار کیفیت میتواند به انتخاب یک روسری ارزان حراجی از سوی مشتری بینجامد برای خرید عمده و دریافت قیمت میتوانید با شماره درج شده در کانال تماس بگیرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

خرید عمده روسری نخی ساده

مدل روسری های ساده نخی همیشه در بازار شال و روسری دارای فروش بالایی بوده …

کانال تلگرام اینستاگرام