بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / خرید عمده شال و روسری نخی از تولیدی

خرید عمده شال و روسری نخی از تولیدی

مدل روسری های نخی همیشه مورد توجه و استقبال گالری داران شال و روسری بوده است به خصوص در قوارهای بلند تنوع برندی در حوزه شال و روسری بسیار زیاد میباشد به خصوص در رابطه مدل شال و روسری های ایرانی.

روسری نخی برند

از مدل روسری های چهار فصل میتوان به روسری های نخی اشاره نمود روسری های پاییزه با بافتی ضخیم و روسری های تابستانه با بافتی نازک همیشه مورد توجه بسیاری از گالری های شال و روسری است در مدل های مجلسی هم میتوان گفت برندهای مختلف شال و روسری با در نظر گرفتن سلایق مختلف طرح های متنوعی را وارد بازار کرده اند مدل روسری های مجلسی عموما با رنگ بندی های سنگین به خصوص مشکی در مدل های نخی و طرح های دیجیتالی از پرفروش ترین مدل های در بیین اکثر مدل روسری های برند میباشد برندهای توتو،سینم از برندهایی میباشند که مدل های مجلسی بسیار زیبایی را وارد بازار نموده اند و کیفیت روسری های نخی این برند ها از همه لحاظ قابل قبول میباشد.

شال و روسری نخی عمده
ویژگی روسری ایرانی

کیفیت در کنار نواروری در طرح از ویژگی های یک روسری ایرانی است مدل روسری های ایرانی با رقابت در بین برند های ترک و چینی بسیار خوب عمل کرده و توانسته است صادرات خوبی نیز به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز داشته باشد. دقت در طراحی مهم نکته از نظر استقبال بالا از سوی مشتریان است.

تولیدی شال و روسری نخی

روسری های ارزان و حراجی همیشه مواردی هستند که گالری داران شال و روسری به دنبال ان بوده اند ولی میتوان به این امر توجه نمود که فقط قیمت در مدل روسری ها مهم نیست بلکه قیمت مطلوب در کنار کیفیت میتواند به انتخاب یک روسری ارزان حراجی از سوی مشتری بینجامد برای خرید عمده و دریافت قیمت میتوانید با شماره درج شده در کانال تماس بگیرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

فروش عمده روسری نخی ساده قواره ۱۴۰

انواع طرح های روسری های ساده نخی قواره بزرگ از سوی مراکز پخش عمده روسری …

کانال تلگرام اینستاگرام