بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری پلیسه / خرید عمده شال پولکی نخی پلیسه طرح جدید

خرید عمده شال پولکی نخی پلیسه طرح جدید

شال های پولکی نخی پلیسه به تازگی در بازار شال و روسری دارای فروش بالا و همچنین تقاضای زیاد خرید شده اند یکی از طرح های زیبای این مدل از شال های مدل های پلیسه نخی پولک دار است که در عین سادگی که دارد بسیار شیک و خوش پسند هستند اما قیمت مناسب انها چقدر است؟

شال های پولکی نخی پلیسه

شال های پلیسه در بازار طرفدارانی را پیدا کرده است برندهای ایرانی توانسته اند مدل شال های پلیسه طرح جدیدی را روانه بازار کنند یکی از طرح های جالب و شیک که معمولا جوان پسند نیز است مدل شال های پولک دار پلیسه است طرح های این مدل از شال ها معمولا با هم متفاوت میباشد پولک دار اشکی و پولک دار مربعی دو مدل از جدیدترین شال های نخی پلیسه بازار محسوب میشوند اکثر مدل شال های پولک دار تک رنگ میباشند از رنگ های پرفروش این طرح از شال میتوان به مشکی اشاره نمود.

انواع شال پلیسه پولک دار

پلیسه های بر روی شال های پولک دار از نوع های مختلفی میباشند از پرفروش ترین مدل شال های پلیسه دار میتوان به شال های پلیسه جعبه ای و پلیسه کریستالی نیز اشاره نمود شال مشکی نخی پلیسه کریستالی با دارا داشتن پلیسه های ریز همراه با پولک های اشکی یکی از زیباترین مدل های شال های پلیسه ای پولک دار میباشد.

قوارهای سه متری و دونیم متری نیز از سایز های پرفروش شال های پولک دار مشکی نخی میباشند جذابیت این مدل از شال های پولک دار در قواره دار بودن این مدل از شال ها میباشد.

شال پولکی نخی پلیسه
خرید و قیمت عمده شال های پلیسه پولکی

معمولا شال های پلیسه پولکی بسته با کیفیت و نوع پارچه و همچنین حک پلیسه دارای قیمت های مختلفی در بازار هستند مدل شال های کریستالی پلیسه از گران قیمت ترین موارد هستند برای دریافت قیمت و مدل های این شال پولکی نخی پلیسه میتوانید با شمارهای زیر در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال پلیسه مشکی

خرید عمده شال پلیسه مشکی نخی

طرح بندی های شال های پلیسه در مدل های ساده و طرح دار در بازار …

کانال تلگرام اینستاگرام