خرید عمده روسری حریر ابریشم طرح جدید زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

 انواع روسری حریر ابریشم طرح جدیدروسری حریر ابریشم روسری حریر ابرشم روسری حریر ابرشم روسری حریر ابریشمروسری های حریر مشکی ابریشمیانواع روسری حریر ساده ابریشمیقیمت روسری های حریر نخی و ابریشم چقدر است؟
روسری حریر ابریشم

انواع  روسری های حریر مانند روسری های حریر ابریشم، حریر مشکی، حریر ساده دارای قیمت های مختلفی در بازار میباشند میخواهیم لیست قیمت انواع انها را بررسی نماییم؟

 انواع روسری حریر ابریشم طرح جدید

روسری های حریر ابریشم ترک در بازار از برتری خاصی را نسبت به سایر طرحا دارا میباشند و ان برتری و ویژگی متمایز را میتوان جنس پارچه فقط نام برد استفاده کردن از الیاف نخی بدون ناخالصی از ویژگی های حریر ابریشم های ترک میباشند اما روسری های حریر در بازار فقط محدود به مدل های ابریشمی نمیشوند میتوان انواع روسری های حریر را در بازار به دستهای زیر تقسیم نمود.

روسری های حریر ژورژت بازار اکثرا دارای طرح های اسپرت میباشند قوارهای بیشتر روسری های ژورژت ۱۴۰ میباشد و همچنین اکثرا طرح های گلدار با جاپ سه بعدی از پرفروش ترین های این طرح از روسری حریر به شمار میروند.

در رابطه با روسری های حریر نخ نیاز میتوان گفت که بیشتر این طرح ها در مدل های درجه یک دارای ضخامت بسیار کم و همچنین دارای قواره بلند و برای فصول گرم سال بسیار مناسب میباشند در کنار طرح های گفته شده میتوان به روسری های حریر دست دوز نیز اشاره نمود اکثر طرح های سنگین و مجلسی را میتوان در طرح های حریر دست دوز مشاهد نمود.

روسری حریر ابریشم
روسری حریر ابرشم
روسری حریر ابرشم
روسری حریر ابریشمروسری های حریر مشکی ابریشمی

اما روسری های حریر مشکی ابریشمی از انواع مدل روسری های مجلسی پرفروش در بازار شال و روسری میباشند که دارای تنوع طرحی بالا هستند از مدل های پرفروش روسری های حریرابریشم مشکی میتوان به مدل های طرح برجسته و داغکوب اشاره نمود که جلوه زیبا و خاصی را دارا میباشند و اکثرا در قوارهای بلند ۱۴۰ سانتی متری در بازار یافت میشوند اکثر روسری های حریر ابریشم مشکی در طرح های مجلسی دارای دور دست دوز میباشند که باعث ظرافت بسیار خاصی  در روسری میگردد.

انواع روسری حریر ساده ابریشمی

اما در رابطه با روسری های حریر ساده طرح ابریشم نیز میتوان گقت اکثرا در قوارهای بلند و ۱۴۰ در بازار یافت میشوند البته طرح های تک رنگ نیز در مدل روسری های حریر ساده ابریشم نیز یافت میشوند اما اکثر طرح های تک رنگ تک سلفون میباشند و اکثرا دارای رنگ بندی مشکی هستند لطافت و کیفیت پارچه در روسری های حریر ساده ابریشم بسیار متفاوت هستند طرح های ایرانی معمولا از کیفیت خوب بهتری برخوردار هستند از انواع مدل روسری های حریر ساده پرفروش میتوان به طرح های فوق اشاره نمود..

  • روسری های حریر ساده چهار خانه ابریشمی
  • روسری های حریر ساده ریشه پرزی ابریشمی
  • روسری های حریر ساده ریشه فیتله ابریمشمی

از جمله موارد پرفروش حریر ساده میباشند.

قیمت روسری های حریر نخی و ابریشم چقدر است؟

روسری های حریر ایرانی و خارجی با یکدیگر تفاوت قیمت زیادی را دارند برندهای ایرانی هیمشه در طرح ها و رنگ از برندهای ترک برتری متمایز و خاصی را دارا هستند ولی برندهای ترک بیشتر به جنس و کیفیت پارجه توجه ویژه ای را دارند قیمت یک روسری حریر ترک نسبت به ایرانی حدود ۵ الی ۸ هزار تومن در نرخ عمده با یکدیگر تفاوت دارند برخی از قیمت روسری های حریر ترک و ایرانی به شرح زیر هستند.

  • روسری حریر ابریشم ترک قواره بلند ۲۷۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰
  • روسری حریر ابریشم ایرانی قواره بلند ۲۲۰۰۰ الی ۳۴۰۰۰
  • روسری حریر ژوژت ایرانی قواره بلند ۲۴۰۰۰ الی ۲۹۰۰۰
محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.