بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری حریر / خرید عمده و قیمت روسری حریر ساده ایرانی و ترک

خرید عمده و قیمت روسری حریر ساده ایرانی و ترک

طرح های روسری های حریر در بازار کیفیت و تنوع طرح بالایی را دارا هستند اما بهترین روسری های حریر ترک هستند یا ایرانی؟

 انواع روسری حریر ساده مجلسی

روسری های حریر ساده مجلسی در طرح های ساده را میتوان یک مدل بسیار شیک برای استفاده در مجالس دانست قیمت عمده روسری های حریر ساده مجلسی در بازار با یکدیگر متفاوت است روسری های حریر ترک را میتوان جزو گران قیمت ترین های بازار و روسری های حریر ساده ایرانی را میتوان جزو روسری های قیمت مناسب دانست.

لطافت و نرمی در روسری های حریر ترک بسیار مهشود است دلیل ان نیز استفاده این برندها از نخ ۹۰ درصد و بدون ناخالصی میباشد که همین عامل نیز باعث شده است جنس حریر استفاده شده در این روسری ها لیز نخور باشد اما در رابطه با روسری های حریر ایرانی نیز میتوان گفت قیمت مناسب این مدل ها باعث خرید بالای انها از سوی مشتریان شده است طرح های مجلسی ساده ایرانی اکثرا دارای مدل های برجسته مخفی میباشند که این طرح جزو جدیدترین طرح های روسری حریر ساده میباشند که قبلا در مدل های روسری حریر ابریشم دیده بودیم.

روسری حریر ساده
روسری حریر ساده
روسری حریر سادهتفاوت روسری های حریر ایرانی و ترک در چیست؟

همیشه بین برندهای ایرانی و ترک در بازار شال و روسری رقابت نزدیک و تنگاتنگی بوده است اما میخوهیم بررسی کنیم که عمده تفاوت انها در چیست؟

کیفیت پارچه طرح های روسری های حریر ترک میباشند که همیشه برندهای ترک از ایرانی به خاطر همین عامل کمی برتری دارند و مورد نظرمشتریان میباشد در اکثرا طرح های روسری های حریر ترک لیز نیست که این مهر تاییدی به کیفیت این مدل از روسری هاست.

اما تمایزات روسری های حریر ایرانی نسبت مدل های ترک چیست؟

قوی ترین نقط عطف طرح های روسری حریر ایرانی در طرح های انها میباشد که باعث فروش بالایی انها نیز شده است استفاده از خلاقیت در طرح و مدل باعث شده است که حتی برندهای ترک و خارجی نیز از این طرح ها الگوبرداری میکنند.

روسری حریر ساده مشکی مجلسی

یکی از پر انتخاب ترین روسری های حریر ساده مجلسی رنگ های مشکی میباشند انتخاب این رنگ برای مجالس همیشه بسیار زیاده بوده است کارهای حریر مشکی مجلسی اکثرا دارای قواره بلند و ۱۴۰ هستند و زیبایی در طرح به خصوصی را دارند غیر روسری های های حریر ساده که از فروش بالایی برخوردارند مدل طرح های روسری کرپ حریر مشکی نیز دارای فروش بالایی میباشند اکثر مدل هایی که روسری های حریر کرپ میبنیم دارای طرح ساده و برجسته هستند.

روسری حریر ساده
روسری حریر ساده

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری حریر کرپ

خرید روسری حریر کرپ مجلسی

روسری های حریر کرپ در مدل های مجلسی و ساده دارای تنوع طرحی و مدلی …

کانال تلگرام اینستاگرام