بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری حریر / روسری حریر مجلسی تک رنگ با قیمت عمده

روسری حریر مجلسی تک رنگ با قیمت عمده

لیست قیمت انواع روسری های حریر مجلسی در بازار چگونه است و برای خرید عمده طرح های مجلسی مانند حریر کرپ و حریر تک رنگ چگونه اقدام نماییم؟

انواع روسری حریر

طرح های روسری های حریر در بازار بسیار زیاد است در بازار شال و روسری معمولا مراکز پخش روسری از مدل های ایرانی و ترک و چینی بیشتر در عرضه انواع روسری ها استفاده مینمایند در این طرح ها مدل روسری های حریر زیر بسیار پرفروش هستند:

  • روسری های حریر ابریشمی
  • روسری های حریر معمولی
  • روسری های حریر نخی

از محبوب ترین مدل های روسری های حریر در بازار محسوب میشوند در این طرح های روسری های حریر نخی در بازار از فروش بیشتری نسبت به سه مدل دیگر دارا هستند و در طرح بندی های مجلسی نیز میتوان این روسری ها را خریداری نمود. اکثر مدل های مجلسی روسری های حریر در بازار شال و روسری در رنگ بندی های تک رنگ هستند و از محبوب ترین رنگ ها برای خرید روسری های مجلسی نیز رنگ مشکی میباشد.

روسری حریر نخ

فصول گرم سال فصل خرید روسری های نخی و حریر میباشد کیفیت و تنوع مدلی بالای روسری های حریر باعث شده است در بازار با قیمت های مختلفی این مدل ها را مشاهده نماییم طرح های حریر نخ در بازار اغلب سبک طراحی اسپرت دارند طرح های بته جقه ای و گل دار را میتوان از پرفروش ترین روسری های نخی حریر به حساب اورد روسری های حریر ژرژت اغلب این سبک طراحی را دارا هستند یعنی بیشتر مدل های ژرژت دارای طرح گلدار میباشد. جنس بیشتر طرح های ژرژت از حریر نخ میباشد سبک بودن،لطافت از ویژگی های مهم روسری های حریر نخ به حساب می اید که باید در یک روسری درجه یک این ویژگی ها باشد و حس خنکی و خوشایندی را منتقل نماید.

جدیدترین طرح های روسری حریر مجلسی

اما جدیدتریرن طرح های روسری های حریر اغلب تک رنگ و ساده میباشند در این بین میتوان به روسری های حریر دور دست دوز تک رنگ گیپور اشاره نمود که یکی از طرح های پرفروش بسیار کمیاب روسری های حریر در بازار میباشند قوارهای این مدل از روسری های اغلب ۱۴۰ میباشند. معمولا برندهای روسری های ایرانی طرح های بندی های روسری های حریر را بصورت تک رنگ و اغلب در رنگ بندی های مشکی در بازار عرضه مینمایند.

روسری حریر مجلسی مشکی

رنگ مشکی هیچ وقت قدیمی نمیشود…

رنگ مشکی در روسری های حریر مجلسی به خصوص روسری های حریر نخی و ابریشم در مدل های مجلسی از انتخاب های بالایی از سوی خانوم ها بهره مند میباشد یکی از الگوهای بسیار شیک روسری های حریر مجلسی طلاکوب میباشد مدل روسری های طلاکوب حریر به خصوص در قوارهای ۱۴۰ و با الگوهای سنتی بسیار خاص و خوش پسند میباشد به جرعت میتوان گفت طرح های ایرانی روسری های حریر مجلسی در مقابل روسری های پاکستانی و ترک از برتری در کیفیت و مدل همراه هستند. طرح های مشکی تک رنگ را میتوان از سایر مدل ها برای خرید بهتر دانست.

روسری های حریر کرپ مجلسی

یکی از انواع روسری های حریر پرفروش دربازار شال و روسری طرح های حریر کرپ هستند اکثر طرح بندی های روسری های حریر کرپ در بازار مجلسی میباشند طرح های برجسته حریر کرپ از جمله مواردی هستند که در بازار همیشه از فروش بالایی بهره مند هستند این طرح از روسری های اغلب در قوارهای ۱۴۰ سانتی متری تولید میشوند کیفیت های متمایزی از روسری های حریر کرپ در بازار وجود دارند طرح های روسری های تولید ایران در مدل های حریر یکی از باکیفیت ترین مدل ها میباشند.

روسری های حریر کرپ مجلسی با کیفیت چگونه هستند؟

معولا جنس پارچه های حریر کرپ از پلی استر و پلاستیک میباشد از مشخصه های یک روسری حریر باکیفیت دارا داشتن جنس پارچه لطیف میباشد که در اکثر طرح های روسری های حریر باکیفیت وجود دارند.

روسری های حریر گلدار مجلسی

مدل روسری های حریر گلدار مجلسی نیز از طرح های دیگر مدل روسری های مجلسی حریر در بازار میباشند اکثرا طرح بندی های این مدل از روسری ها مناسب استفاده بیرون و حتی مجلسی میباشند میتوان این مدل از روسری ها در قوارهای ۱۲۰ الی ۱۴۰ نیز در بازار پیدا نمود. الگوهای طرحی گلدار طی سال های زیادی است که در انواع طرح بندی های روسری های حریر مورد استفاده قرار میگیرند.

لیست قیمت انواع روسری حریر

قیمت انواع روسری های حریر مجلسی در بازار دارای قیمت های زیر میباشد:

  • روسری حریر تک رنگ مجلسی مشکی قواره بلند ۱۴۰ ۲۳۰۰۰ الی ۳۴۰۰۰
  • روسری های حریر معمولی قواره بلند ۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
  • روسری های حریر چینی ارزان قیمت ۱۷۰۰۰ الی ۲۳۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری حریر مجلسی

شرکت پخش روسری حریر مجلسی زیر قیمت بازار

روسری های حریر مجلسی دارای انواع مختلفی در بازار میباشند بهترین قیمت برای خرید انها …

کانال تلگرام اینستاگرام