شال و روسری مجلسی

روسری قواره بزرگ مجلسی ارزان قیمت

بهترین مدل های طرحی روسری های مجلسی در بازار شال و روسری کدام مدل های طرحی میباشد و لیست قیمتی عمده این طرح از روسری های مجلسی در بازار شال و روسری چگونه است؟

 

انواع روسری مجلسی قواره بزرگ

 

طرح های روسری های مجلسی در بازار انواع مختلفی را دارند ولی طرح های نخی از پرمخاطب ترین مدل های مجلسی هستند مدل روسری های قواره بزرگ گیپور نخی از مواردی هستند که در بازار بسیار نایاب ولی پرطرفدار میباشند در کل روسری های مجلسی پرفروش را که در بازار همیشه مورد تقاضا هستند را میتوان به مورد زیر نام گذاری کرد.

 • روسری های ژاکارد مشکی قواره بلند
 • روسری های ساتن ابریشم مجلسی قواره بزرگ
 • روسری های ابریشمی قواره بزرگ دور دست دوز
 • روسری های گیپور دار نخی
 • روسری های ساتن مجلسی قواره بزرگ
 • روسری های ساتن طلاکوب قواره دار

طرح های بالا پرفروش ترین های روسری های قواره بلند مجلسی به شمار میروند در طرح های فوق میتوان در بازار هم مدل های ایرانی را پیدا نمود هم چینی و هم ترک کیفیت انها متناسب با قیمت با یکدیگر فرق میکند اما به شما همواره پیشنهاد میکنیم از طرح های ایرانی همواره استفاده نمایید. کیفیت در حد قیمت واستفاده کردن از طرح های الگویی زیبا از ویژگی های روسری های مجلسی ایرانی میباشد. در ادامه راجب برندهای روسری مجلسی و انواع طرح های محبوب توضیح داده ایم.

روسری ساتن ابریشم
روسری ژاگارد مشکی
روسری ساتن طلاکوب
روسری ابریشم

روسری مجلسی و برندهای پرفروش

 

برند های روسری های مجلسی در ایران دارای تنوع مدلی نسبتا زیادی هستند معیار اصلی در انتخاب بسیاری از خانوم ها برای مدل روسری های مجلسی طرح میباشند از بیشترین طرح های روسری های مجلسی میتوان به سلطنتی و همچنین ترمه نسبت داد که بیشتر مدل روسری های موجود در بازار از طرح های نام برده شده هستند مدل های دست ذوز در طرح های گفته شده در بالا از محبوبیت بیشتری برخوردارند یک روسری ایرانی مجلسی را میتوان از لحاظ قیمت این گونه ارزیابی کرد اول مدل روسری های باطرح زیبای و دوم مدل روسری هی باکفیت پارچه عالی روسری های طرح زیبا هم با قیمت مناسب و هم با طرح های بسیار پرفروش در بازار یافت میشوند ولی نباید انتظار کیفیت بالا را انها داشت کیفیت این مدل از روسری ها متناسب با قیمت میباشند روسری های با پارچه باکیفیت عموما دارای تنوع پارچه ای بالا میباشند روسری های نخی پنبه ای از پرطرفدارترین مدل روسری های باکیفیت بازار هستند. برندهای موفق روسری قواره بزرگ مجلسی در بازار:

 • روسری های قواره بزرگ سیمارو
 • روسری های قواره کوکو
 • روسری های قواره بزرگ اچ پی اس
 • روسری های قواره بزرگ توتو

برندهای فوق اکثر مدل روسری های خود بصورت روسری تک رنگ وارد بازار کرده اند به خصوص مدل روسری های قواره بزرگ مجلسی را.

طرح روسری های مجلسی پرفروش کدام طرح ها هستند؟

 

روسری های مجلسی معولا در بازار به دو پخش عمده تقسیم میشوند طرح های ساده و طرح های شلوغ و حاشیه دار اکثر مدل های نخی مجلسی را در بازار میتوانیم جزو روسری های طرح شلوغ مجلسی بدانیم اما طرح روسری ابریشم ساتن اکثرا دارای طرح های حاشیه دار و ساده هستند و معمولا هم در رنگ های مشکی از فروش بالایی بهره مند میباشند.

روسری مجلسی قواره بزرگ

روسری های مجلسی مشکی

 

روسری های مجلسی مشکی قواره بزرگ به خصوص در رنگ بندی های مشکی در بازار از طرفداران زیادی برخوردار هستند به خصوص در مدل های قواره 140 از انواع روسری های بسیار پرفروش مجلسی در بازار میتوان:

 • روسری های حریر مجلسی
 • روسری های ابریشمی قواره بزرگ مجلسی
 • روسری های حریر نخ قواره بزرگ مجلسی
 • روسری های مامی ابریشم مجلسی

از انواع روسری های پرفروش مجلسی محسوب میشوند که در بازار بسیار پرطرفدار هستند به خصوص در رنگ های مشکی و تک رنگ.

روسری مجلسی

روسری قواره بزرگ مجلسی

 

شاخصه یک روسری مجلسی را میتوان اینگونه توصیف نمود طرح های ساده در کنار قواره بزرگ میتواند باعث جلوه رسمی بر یک روسری مجلسی باشند عموما قواره بزرگ دارای طرفداراین بسیاری هستند ابریشم و مامی از پرانتخاب ترین جنس پارچهای روسری مجلسی میباشند که طرح های نقش بسته شده بر روی این مدل از پارچه ها جلوه بسیار زیبایی را دارند.

روسری های مجلسی طرح جدید

 

در طرح های جدید روسری های مجلسی شاهد تنوع طرح در کنار زیبایی هستیم استفاده کردن از طرح های برجسته و گرد و حاشیه دار بر روی روسری های مجلسی به خصوص در رنگ بندی های مشکی از جمله ویژگی های روسری های مجلسی میباشند که اکثربرندهای شال و روسری در ایران معمولا مدل روسری های مجلسی فعلا در طرح بندی های گفته شده عرضه مینمایند.

روسری مجلسی

روسری های ساده مجلسی

 

روسری های ساده تک رنگ را میتوان جزو ارزان قیمت ترین مدل روسری های مجلسی در بازار شال و روسری معرفی نمود این روسری ها عمدتا در قوارهای 120 الی 140 و با جنس پارچه های نخی و اغلب حریر تولید میشوند عمدتا رنگ بندی این روسری ها مشکی و در جین بندی های دوتایی و سه تایی از سوی عمده فروشان و بنکدار ها به فروش میرسند به طور کلی روسری های ساده مشکی تک رنگ را میتوان جزو ارزان قیمت ترین مدل روسری های مجلسی بازار معرفی نمود.

روسری ساده مجلسی

قیمت روسری مجلسی قواره بزرگ

 

روسری های مجلسی قواره بزرگ در برندهی مختلف دارای بازهای قیمتی متفاوتی میباشند لیست قیمت بعضی از مدل روسری های برند به شرح زیر است:

 1. روسری  های مجلسی قواره بزرگ مامی و نخی قواره 140 55000 الی 65000
 2. روسری نخی مجلسی دست دوز مامی پنبه ای 65000 الی 70000
 3. روسری ژاکارد مشکی مجلسی 45000 الی 55000
 4. وسری های ساتن ابریشم مجلسی قواره بزرگ 50000 الی 55000
 5. روسری های ابریشمی قواره بزرگ دور دست دوز 55000 الی 65000
 6. روسری های گیپور دار نخی 55000 الی 65000
 7. روسری های ساتن مجلسی قواره بزرگ 40000 الی 45000
 8. روسری های ساتن طلاکوب قواره دار 40000 الی 45000

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت عمده جدید و به روزتر میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@