دسته‌بندی نشده, روسری نخی

روسری نخی دخترانه قواره بزرگ

طرح بندی های روسری های دخترانه قواره بزرگ در بازار شال و روسری شامل چه مدل های طرحی میباشند و لیست قیمت عمده این روسری ها در بازار شال و روسری چگونه است؟

 

انواع روسری نخی دخترانه

 

مدل روسری های دخترانه نخی در بازار شال و روسری با طرح بندی های مختلفی وجوددارند اکثر این روسری ها در قوارهای 110 الی 120 در بازار شال و روسری تولید میشوند و در بازار هم میتوان روسری های تک رنگ نخی دخترانه و هم مدل روسری های با رنگ بندی را خریدارای نمود معمولا به علت تقاضای بالای روسری های نخی در بازار عمدتا طرح های دخترانه با جنس پارچه های نخی عرضه میشوند چون معمولا تقاضای پارچه های نخی روسری از سایر مدل ها بیشتر است.

طرح های روسری های دخترانه

 

طرح بندی های روسری دخترانه در بازار نسبت به مدل روسری های دیگر کمی متفاوت است طرح بندی زیر جزو طرح بندی های پرفروش روسری های دخترانه در بازار شال و روسری میباشند از طرح بندی های پرفروش میتوان به:

  • طرح های پروانه ای
  • طرح های کارتونی
  • طرح های استیکردار

جزو پرفروش ترین طرح های روسری های دخترانه در بازار شال و روسری میباشند عموما این طرح از روسری های را جزو مدل های اسپرت به حساب می اورند عمومامدل های طرحی فوق با چاپ دیجیتال برروی روسری ها زده میشوند به و همین علت نیز باعث جذابیت طرحی روسری های دخترانه شده است بعضی از طرح های پرفروش روسری های دخترانه دارای چاپ دیجیتالی و سع بعدی میباشند.

تفاوت روسری های بچگانه با دخترانه در چیست؟

 

بسیاری از خریدارای عمده روسری همیشه این سوال را دارند که تفاوت روسری های دخترانه با بچگانه در چیست اولین تفاوت روسری های دخترانه نسبت به بچگانه داشتن طرح و مدل های کمی عادی تر نسبت به روسری های بچگانه میباشند این طرح از روسری ها اکثرا دارای طرح بندهای دیجیتالی در بازار شال و روسری هستند و بیشتر روسری های بچگانه با طرح بندی های کارتونی در بازار عرضه شده اند. و معمولا قوارهای 80 الی 90 سانتی متری دارند درحالی که بیشتر روسری های دخترانه با قوارهای 100 سانتی در بازار به فروش میرسند.

روسری دخترانه

روسری های ایرانی و خارجی دخترانه

 

مدل روسری های خارجی دخترانه در بازار شال و روسری شامل مدل طرح های روسری های چینی هستند که عمدتا با قیمت های ارزانی در بازار شال و روسری به فروش میرسند قوارهای این روسری ها عمدتا 100 میباشد و معمولا با جنس پارچهای نخی در بازار شال و روسری عرضه شده اند قیمت ارزان این روسری ها عامل خرید بالای انها از سوی مشتریان میباشد.

روسری دخترانه

 

لیست قیمت روسری های طرح دخترانه

 

قیمت روسری نخی طرح دخترانه در بازار شال و روسری بستگی به مدل های طرحی و کیفیت پارچه دارند معمولا روسری های نخی ایرانی دارای کیفیت های طرحی و مدلی مناسب در بازار شال و روسری میباشند و خریدانها نسبت به مدل های خارجی بهتر است.قیمت انواع مدل روسری های دخترانه در بازار به شرح زیر میباشند:

  • روسری های دخترانه نخی طرح جدید قواره 110 الی 120 30000 الی 35000
  • روسری های دخترانه درجه دو نخی 25000 الی 30000
  • روسری های چینی نخی دخترانه 30000 الی 35000

 

 

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@