بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / روسری نخی مشکی قواره بزرگ با قیمت تولیدی

روسری نخی مشکی قواره بزرگ با قیمت تولیدی

انواع روسری های نخی مشکی دارای تنوع طرح بالا میباشند از انواع انها میتوان به روسری های نخی مشکی ساده، روسری های مشکی مجلسی و… اشاره کرد میخواهیم جدیدترین روسری های مشکی رابررسی نماییم؟

روسری نخی مشکی قواره بزرگ ایرانی

رنگ مشکی هم مجلسی است و هم اسپرت مدل های نخی قواره بزرگ مجلسی به خصوص نخی با دارا داشتن قیمت های مختلف و همچنین ارزان یکی از انتخاب های همه گالری داران برای خرید عمده میباشد از طرح های جدید روسری های مشکی نخی بازار میتوان به مدل های قواره دار مشکی طرح برجسته اشاره نمود که تقریبا میتوان گفت طرح نخی بسیار شیکی میباشند و میتوانند خانوم ها در مجالس نیز از انها استفاده نمایند. نام دیگر مدل روسری مشکی قواره بزرگ طرح برجسته طرح پنهان نیز است.قیمت اکثر مدل روسری های قواره بزرگ مشکی اول به کیفیت پارچه بستگی دارد و دوم به طرح و مدل.


روسری مجلسی نخی مشکی مدل جدید

از جدیدترین طرح های روسری های مجلسی مشکی نخی که از دوسال پیش وارد بازار شده اند میتوان به نمونه کارهای قلاب بافی اشاره نمود این مدل ها عمدتا در بازار دارای قوارهای ۱۱۰ الی ۱۴۰ هستند و به ندرت یافت میشوند اکثر مدل طرح های این روسری ها ساده بوده و حالت قلاب بافی پایین روسری جلوه زیبا و مشتری پسندی را به روسری بخشیده است. از مدل های اسپرت روسری های مشکی نخی هم که معمولا در بازار پرفروش هستند روسری نخی طرح فندی مشکی طرح برجسته نیز اشاره داشت.

روسری نخی مشکی قواره بزرگ
روسری مشکی ساده نخی قواره بزرگ

میخواهیم کمی هم در مورد روسری های ساده مشکی نخی کنیم ظاهرا همیشه این مدل از روسری ها در بازار پرطرفدار بوده اند یکی از دلایل انتخاب انها از سوی خانوم ها این است که این طرح از روسری ها امکان ست شدن با هر مدل لباسی را دارا هسنند طرح های در دست دوز روسری های مشکی ساده نخی کمی دارای قیمت بالاتری نسبت به طرح های ساده هستند اکثر این طرح از روسری ها در جین بندی های پایین ۳تایی الی ۵ تایی به فروش میرسند.

در خرید روسری های نخی مشکی میتوان گوشه چشمی هم به روسری های پاکستانی و چینی داشت!

قیمت این مدل از روسری ها همیشه از پایین ترین های بازار بوده اند و از کیفیت تقریبا مناسبی هم بهره مند هستند این طرح از روسری ها را بیشتر برای ارزان سراها پیشنهاد میکنیم.

روسری نخی مشکی قواره بزرگ
روسری نخی مشکی قواره بزرگ
جدیدترین طرح های روسری مشکی نخی

به تازگی در بازار کمی از مدل های طرح دار روسری های مشکی نخی دیده میشود از مدل های جدید میتوان به:

  • روسری های مشکی نخی نگین دار
  • روسری های مشکی دست دوز طرح دار
  • روسری های قواره ۱۴۰ نخی پلیسه دار

اشاره نمود. طرح های یاده شده از پرفروش ترین و جدیدترین مدل های روسری نخی مشکی قواره بزرگ است.

روسری نخی مشکی قواره بزرگ
روسری نخی مشکی قواره بزرگ

روسری های مشکی مجلسی کار شده

دسته ای دیگر از روسری های مجلسی پرفروش را میتوان مدل روسری های مشکی کار شده معرفی نمود این دسته از روسری های مشکی عمدتا در ترندهای مجلسی تولید شده اند و دارای قیمت های مختلفی میباشند عمدتا این طرح از روسری ها به علت قیمت تولید بالایی که دارند نیز در بازار جزو گران قیمت ترین مدل روسری های مجلسی محسوب میشوند قوارهای استفاد شده در این روسری های اکثرا ۱۴۰ میباشند.

معمولا ایجاد نقش و نگار در این روسری ها با استفاده از دست انجام میشود و بعضا در مدل های ارزان نیز با استفاده از ماشین انجام میپذیرد.

روسری های مشکی مجلسی نگین دار

اکثر روسری های مشکی مجلسی نگین دار دارای طرح بندی های ساده هستند و قوارهای که از این روسری ها در بازار وجود دارد عمدتا ۱۴۰ و ۱۲۰ هستند یکی از مدل روسری های پرفروش نگین دار مجلسی طرح های روسری های نخی سه گوش نگین دار میباشند. قیمت خرید روسری های مشکی مجلسی نگین دار در بازار نسبت به مدل های کار شده ارزان تر میباشد.

روسری مجلسی نگین دار

بهترین برندهای روسری مجلسی مشکی

برندهای ایرانی همیشه از پیشتازان عرضه روسری های مشکی مجلسی در بازار بوده اند کیفیت و تنوع طرح بالا از ویژگی های اصلی و از دلایل فروش بالای این طرح از روسری ها بوده اند میخواهیم بعضی از برندهای موفق در حوزه تولید روسری مجلسی را معرفی نمایید که دارای فروش بسیار بالایی نیز هستند:سیمارو

  • ویچی
  • سیمارو
  • رومانو
  • لورنزو
  • توتو
  • گستر اسکارف

از موفق ترین برندهای ایرانی در تولید روسری های مشکی مجلسی هستند در بین برندهای ذکر شده اگر بگوییم کدام طرح هم از لحاظ قیمت،طرح،و کیفیت از همه بهتری است میتوان به روسری های گستراسکارف اشاره نمود مدل های طرح های این برند از ارزان ترین نرخ ها و با کیفیت ترین مدل های بازار میباشند برای خرید و دیدن مدل ها میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از نمونه های موجود در کانال ما دیدن نمایید

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی پلیسه

روسری نخی پلیسه ارزان قیمت بصورت عمده

یکی از پرفروش ترین مدل روسری های پلیسه در بازار طرح های روسری های نخی …

کانال تلگرام اینستاگرام