روسری نخی

روسری نخی مشکی قواره بزرگ با قیمت تولیدی

بهترین روسری های قواره بزرگ مشکی چه مدل طرح هایی میباشند و با چه قیمت هایی در بازار شال و روسری عرضه شده اند و برای خرید عمده این طرح ها چگونه اقدام نماییم؟

 

روسری نخی مشکی قواره بزرگ ایرانی

 

رنگ مشکی هم مجلسی است و هم اسپرت مدل های نخی قواره بزرگ مجلسی به خصوص نخی با دارا داشتن قیمت های مختلف و همچنین ارزان یکی از انتخاب های همه گالری داران برای خرید عمده میباشد از طرح های جدید روسری های مشکی نخی بازار میتوان به مدل های قواره دار مشکی طرح برجسته اشاره نمود که تقریبا میتوان گفت طرح نخی بسیار شیکی میباشند و میتوانند خانوم ها در مجالس نیز از انها استفاده نمایند. نام دیگر مدل روسری مشکی قواره بزرگ طرح برجسته طرح پنهان نیز است.قیمت اکثر مدل روسری های قواره بزرگ مشکی اول به کیفیت پارچه بستگی دارد و دوم به طرح و مدل.

 

روسری قواره بزرگ

روسری مجلسی نخی مشکی مدل جدید

 

از جدیدترین طرح های روسری های مجلسی مشکی نخی که از دوسال پیش وارد بازار شده اند میتوان به نمونه کارهای قلاب بافی اشاره نمود این مدل ها عمدتا در بازار دارای قوارهای 110 الی 140 هستند و به ندرت یافت میشوند اکثر مدل طرح های این روسری ها ساده بوده و حالت قلاب بافی پایین روسری جلوه زیبا و مشتری پسندی را به روسری بخشیده است. از مدل های اسپرت روسری های مشکی نخی هم که معمولا در بازار پرفروش هستند روسری نخی طرح فندی مشکی طرح برجسته نیز اشاره داشت.

روسری ارزان قیمت

روسری مشکی ساده نخی قواره بزرگ

 

میخواهیم کمی هم در مورد روسری های ساده مشکی نخی کنیم ظاهرا همیشه این مدل از روسری ها در بازار پرطرفدار بوده اند یکی از دلایل انتخاب انها از سوی خانوم ها این است که این طرح از روسری ها امکان ست شدن با هر مدل لباسی را دارا هسنند طرح های در دست دوز روسری های مشکی ساده نخی کمی دارای قیمت بالاتری نسبت به طرح های ساده هستند اکثر این طرح از روسری ها در جین بندی های پایین 3تایی الی 5 تایی به فروش میرسند.

در خرید روسری های نخی مشکی میتوان گوشه چشمی هم به روسری های پاکستانی و چینی داشت!

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.3), 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset” align=”center;” ]قیمت این مدل از روسری ها همیشه از پایین ترین های بازار بوده اند و از کیفیت تقریبا مناسبی هم بهره مند هستند این طرح از روسری ها را بیشتر برای ارزان سراها پیشنهاد میکنیم.[/highlight-paper]

روسری ساده مشکی

جدیدترین طرح های روسری مشکی نخی

 

به تازگی در بازار کمی از مدل های طرح دار روسری های مشکی نخی دیده میشود از مدل های جدید میتوان به:

 • روسری های مشکی نخی نگین دار
 • روسری های مشکی دست دوز طرح دار
 • روسری های قواره 140 نخی پلیسه دار
 • مینی اسکارف های مشکی

اشاره نمود. طرح های یاده شده از پرفروش ترین و جدیدترین مدل های روسری نخی مشکی قواره بزرگ است.

روسری نگین دار

انواع روسری مشکی نخی پرفروش

 

مدل های زیرا میتوان جزو بهترین روسری های مشکی پرفروش در بازار معرفی نمود:

 • روسرهای مشکی مزونی
 • روسری های مشکی مجلسی
 • روسری های مشکی سوپر نخی
 • روسری های مشکی چاپ دیجیتال
 • روسری های مشکی ژاکارد نخی
 • روسری های مشکی سه گوش
 • روسری های مشکی دخترانه
 • روسری های مشکی نخ پنبه
 • روسری های مشکی پنیته
 • روسری های مشکی زنبوری
 • روسری های مشکی گیپور
 • روسری های مشکی دانتل دار
 • روسری های مشکی خرج کار

جزو انواع مدل روسری های پرفروش در بازار شال و روسری هستند که نرخ های عمده انها بسیار متنوع میباشد لازم به ذکر است بسیاری از روسری های مشکی نام برده شده بالا معمولا در بازار شال و روسری با پارچه نخی تولید میشوند معمولا دلیل تولید این مدل روسری ها با پارچه های نخی استفاده چهار فصل از این روسری ها است.

روسری مشکی نخی

روسری های مشکی طرح جدید

 

طرح های برجسته یکی از جدبدترین طرح های روسری های مشکی در بازار شال و روسری میباشند ایجاد قالب های طرحی برجسته بر روی مدل روسری های مشکی جذابیت خاصی را به مدل روسری ها بخشیده است این طرح از روسری ها معمولا با قوارهای 140 سانتی در بازار شال و روسری تولید شده اند  عموما نیز با رنگ بندی های مشکی در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

روسری پلیسه مشکی

 

روسری های مشکی مجلسی کار شده

 

دسته ای دیگر از روسری های مجلسی پرفروش را میتوان مدل روسری های مشکی کار شده معرفی نمود این دسته از روسری های مشکی عمدتا در ترندهای مجلسی تولید شده اند و دارای قیمت های مختلفی میباشند عمدتا این طرح از روسری ها به علت قیمت تولید بالایی که دارند نیز در بازار جزو گران قیمت ترین مدل روسری های مجلسی محسوب میشوند قوارهای استفاد شده در این روسری های اکثرا 140 میباشند.

معمولا ایجاد نقش و نگار در این روسری ها با استفاده از دست انجام میشود و بعضا در مدل های ارزان نیز با استفاده از ماشین انجام میپذیرد.

روسری مشکی

روسری های مشکی مجلسی نگین دار

 

اکثر روسری های مشکی مجلسی نگین دار دارای طرح بندی های ساده هستند و قوارهای که از این روسری ها در بازار وجود دارد عمدتا 140 و 120 هستند یکی از مدل روسری های پرفروش نگین دار مجلسی طرح های روسری های نخی سه گوش نگین دار میباشند. قیمت خرید روسری های مشکی مجلسی نگین دار در بازار نسبت به مدل های کار شده ارزان تر میباشد.

روسری ارزان قیمت

روسری های طرح دست دوز مشکی

 

طرح های دست دوز روسری های مشکی قواره بزرگ در طرح بندی های مجلسی بسیار شیک و خاص هستند معمولا مدل های الگویی که بر روی این طرح از روسری ها حک میشود کار دست میباشد و به همین علت این طرح از روسری ها معمولا دارای قیمت های نسبتا بالایی نسبت به طرح های ساده روسری های مشکی میباشند الگوهای طرحی که بر روی طرح های این روسری ها حک میشود با دست و با دقت بسیار بالایی بر روی این روسری ها زده میشود که زیبایی این طرح از روسری ها دو چندان کرده است طرح های نام برده شده زیر جزو طرح های پرفروش روسری ها دست دوز میباشند.

 • طرح های ترمه
 • طرح های سنتی
 • طرح های منجوق دوزی شده
 • طرح های مروارید دوزی شده

جزو پرفروش و پرتقاضاترین روسری های دست دوز در بازار شال و روسری میباشند.

 

روسری مشکی دست دوز

 

بهترین برندهای روسری مجلسی مشکی

 

برندهای ایرانی همیشه از پیشتازان عرضه روسری های مشکی مجلسی در بازار بوده اند کیفیت و تنوع طرح بالا از ویژگی های اصلی و از دلایل فروش بالای این طرح از روسری ها بوده اند میخواهیم بعضی از برندهای موفق در حوزه تولید روسری مجلسی را معرفی نمایید که دارای فروش بسیار بالایی نیز هستند:سیمارو

 • ویچی
 • سیمارو
 • رومانو
 • لورنزو
 • توتو
 • گستر اسکارف

از موفق ترین برندهای ایرانی در تولید روسری های مشکی مجلسی هستند در بین برندهای ذکر شده اگر بگوییم کدام طرح هم از لحاظ قیمت،طرح،و کیفیت از همه بهتری است میتوان به روسری های گستراسکارف اشاره نمود مدل های طرح های این برند از ارزان ترین نرخ ها و با کیفیت ترین مدل های بازار میباشند برای خرید و دیدن مدل ها میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از نمونه های موجود در کانال ما دیدن نمایید

روسری مشکی

قیمت تولیدی روسری های مشکی

 

قیمت تولیدی روسری های مشکی در بازار شال و روسری متفاوت و متنوع میباشد تولیدی ها معمولا با نرخ های بدون واسطه مدل های تولید شده خود را قیمت گذاری میکنند که اگر خرید انها از سوی خریداران به تعداد بالا یا به نرخ تیراژ باشد قیمت های انواع روسری های مشکی باز با تخفیف برای خریداران عمده محاسبه میشود خرید تیراژ معمولا برای مراکز پخشی مناسب است که مشتریان انها اغلب گالری دارا ها باشند

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@