شرکت پخش روسری حریر مجلسی زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری حریر در بازارکدام طرح های روسری های حریر پرفروش تر هستند؟انواع روسری های حریر خارجیاما مدل روسری های حریر چینی چگونه هستند؟روسری های حریر مجلسی پرفروشپخش انوع روسری حریرروسری های حریر ابریشمیقیمت انواع روسری حریر ایرانی
روسری حریر مجلسی

انواع روسری های حریر در بازار شال و روسری جزو کدام طرح های مدلی میباشند و لیست قیمت عمده این طرح از روسری های حریر در بازار شال و روسری چگونه است؟

 

انواع روسری حریر در بازار

 

مدل روسری های حریر در بازار از تنوع بالایی بهره میبرند زیبایی و کیفیت در مدل روسری های حریر ایرانی همیشه مشهود بوده است از مدل روسری های حریر پرفروش بازار میتوان موارد زیر را نام برد:

 • مدل های روسری حریر مجلسی
 • روسری های حریر گل گلی
 • روسری حریر پلیسه
 • روسری حریر ژرژت
 • روسری حریر ساده
 • روسری حریر نخ
 • روسری های حریر ابریشم

مدل طرح های بالا از پرفروش ترین روسری های حریر مجلسی در بازار محسوب میشوند کیفیت و تنوع در این طرح ها بسیار بالا است و بسیاری از برندهای ایرانی مدل روسری های بالا را روانه بازار کرده اند کیفیت و تمایز مدلی در بین برندهای ایرانی متفاوت میباشد در طرح های اسپرت روسری های حریر معمولا مدل های ژرژت،گل گلی،و پلیسه را در بازار میبینیم و در طرح های مجلسی نمونه های حریر ابریشم و حریر ژرژت از جمله موارد انتخاب شده به عنوان روسری های مجلسی میباشند.

روسری تک رنگ مشکی

کدام طرح های روسری های حریر پرفروش تر هستند؟

 

معمولا از بین مدل های روسری های حریر به خصوص مدل های مجلسی طرح های زیر از فروش بالایی نسبت به سایر طرح ها بهره مند میباشند.

 • طرح های سلطنتی
 • طرح های سنتی
 • طرح های گل دوزی شده

از جدیدترین مدل روسری های حریر هستند که معمولا خانوم ها به عنوان انتخاب اول مد نظر قرار میدهند قوارهای ۱۴۰ این روسری ها معمولا بسیار پرفروش هستند هرچند در بازار میتوان قوارهای ۱۰۰ و ۱۲۰انها را نیز پیدا نمود از رنگ های پرفروش طرح های ذکر شده میتوان به رنگ مشکی اشاره داشت که بسیار متمایز میباشد.

روسری قواره بزرگ

انواع روسری های حریر خارجی

 

تولیدی روسری های ایرانی انواع مدل روسری های حریر را روانه بازار کرده اند اما نمیتوان از طرح های پرفروش و خوش پسند برندهای خارجی به خصوص برندهای ترک چشم پوشی نمود کیفیت و مرغوبیت پارچه باعث جذابیت طرح های حریر برندهای روسری ترک شده اند الگوهای طرحی پرفروش روسری های ترک حریر اغلب ساده میباشند طرح های توپی و طرح های ابرنگی از جمله موارد هستند که همیشه از بین طرح های برندهای ترک پرفروش میباشند.

البته فقط روسری های برند ترک در بازار شال و روسری ایران حضور ندارند بلکه روسری های حریر چینی پاکستانی و… نیز در بازار خودنمایی میکنند که از جمله ویژگی های انها میتوان به قیمت ارزان انها اشاره نمود که باعث فروش بالای انها گردیده است.

روسری های پاکستانی حریر با داشتن ویژگی هایی از جمله:

 • تنوع طرحی و کیفیتی زیاد
 • قیمت مقرون به صرفه
 • الگوهای طرحی مناسب با قیمت

در بازار توانسته اند از فروش خوبی بهره مند باشند

روسری حریر ابریشمی

اما مدل روسری های حریر چینی چگونه هستند؟

 

طرح های حریر چینی نیز در بازار اغلب بصورت تک سلوفون و تک رنگ به فروش میرسند جین بندهای روسری های چینی معمولا برای خرید عمده بصورت سه تایی یا چهارتایی میباشد و قیمت ارزان نیز باعث شده است که مغازه دارانی که از روسری های برای خرید عمده انتخاب میکنند بتوانند طرح بندی های زیادی را انتخاب کنند روسری های چینی به خصوص حریر کیفیت بندی ای مختلفی را نیز در بازار دارا میباشند.

روسری قواره بزرگ

روسری های حریر مجلسی پرفروش

 

نمونه طرح های حریر مشکی در طرح های سنتی از موارد پرانتخاب حریر مجلسی میباشند در بعضی از مدل ها استفاده کردن از طرح های برجسته زیبایی شیک و خاصی را به این طرح ها بخشید است در کل طرح های روسری  حریرایرانی نسبت به مدل های خارجی و ترک از برتری خاصی بهره مند میباشد از مدل های حریر مجلسی پرفروش نیز میتوان:

 • روسری های حریر دست دوز قواره ۱۴۰ مشکی
 • روسری های حریر طلاکوب قواره بلند
 • روسری های حریر قواره ۱۴۰ طرح برجسته

اشاره نمود طرح های حریر دست دوز قواره ۱۴۰ یکی از گران قیمت ترین مدل روسری های حریر در بازار میباشند.

روسری مشکی

پخش انوع روسری حریر

 

مراکز پخش روسری معمولا علاوه بر روسری های تولیدی داخل از انواع روسری های حریر چینی،پاکستانی،ترک را عرضه میکنند قیمت های مختلفی بر حسب کیفیت این طرح از روسری ها دارا میباشند از لحاظ فروش میتوان ابتدا روسری های حریر چینی و بعد از ان طرح های روسری حریر پاکستانی را نام برد که معمولا دارای طرح های معمولی و اسپرت میباشند.

معمولا طرح های روسری مجلسی حریر ترک و ایرانی در بازار وجود دارند و شامل مدل های ارزان قیمت نمیباشند معمولا کیفیت پارچه در انها بسیار بالا میباشد.

روسری ارزان قیمت

روسری های حریر ابریشمی

طرح بندی های روسری های حریر ابریشمی نیز از دیگر مدل های حریر در بازار محسوب میشوند این طرح از روسری ها در قوارهای ۱۴۰ و ۱۲۰ در بازار عرضه و تولید شده اند اغلب طرح های این روسری ها دیجیتالی و در مدل های مجلسی در بازار تولید شده اند طرح های پرفروش روسری های حریر ابریشمی مجلسی اغلب تک رنگ و دارای رنگ بندی مشکی میباشند.

روسری ترک

قیمت انواع روسری حریر ایرانی

 

قیمت انواع روسری های حریر و مجلسی در بازار به شرح زیر میباشد اما به دلیل تغییر در قیمت ها میتوانید در کانال تلگرامی و ایسنتاگرامی مجموعه گستر اسکارف عضو شوید و از طرح های جدید و قیمت جدید دیدن نمایید.

 • روسری های حریر مجلسی قواره دار طرح دار ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • روسری های حریر طرح دیجیتال ایرانی اسپرت ۵۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
 • روسری های حریر چینی ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
 • روسری های حریر ترک ۷۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰
 • روسری های حریر پاکستانی ۲۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت عمده به روزتر میتوانید

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.