بازرگانی تاق گستر
خانه / شال ترک / عرضه شال نخی ترک با واردات مستقیم از ترکیه زیر قیمت بازار تهران

عرضه شال نخی ترک با واردات مستقیم از ترکیه زیر قیمت بازار تهران

برندهای ترک شال و روسری همیشه برای خریداران شال و روسری در ایران بسیار پرتقاضا هستند زیبایی و تنوع مدلی شال های ترک نخی میتواند باعث این استقبال باشد شال ترک نخی همیشه در بازار از فروش بالایی بهره مند هستند چگونه با قیمت مناسب بصورت عمده شال نخی ترک را بدون واسطه و با واردات مستقیم از ترکیه خریداری نماییم؟

جدیدترین مدل انواع شال نخی ترک

سال هاست در بازار شال و روسری ایران نام شال های ترک بر سر زبان ها مشتریان است و همیشه مشتریان بسیاری از گالری دارن در حوزه پوشاک به دنبال لباس ترک هستند اما یکی دیگر از صادرات در حوزه پوشاک شال و روسری میباشد میخواهیم کمی در مورد شال های نخی ترک و انواع مدل های پرفروش و کیفیت انها صحبت کنیم و این مدل از شال ها را مورد بررسی و نقد قرار دهید با ما در ادامه همراه باشید…

از جدیدترین مدل شال های ترک نخی که به تازگی وارد بازار شال و روسری ایران شده اند میتوان به شال های نخی پلیسه اشاره نمود اکثر این مدل از شال ها دارای طرح های ساده میباشند کیفیت الیاف،و سبکی شال از نکات مهم و از ویژگی های شال های پلیسه ترک میباشند نوع حک پلیسه بر روی این شال ها جعبه ای و کریستالی بوده و همین امر باعث جذاب دیده شدن این شال ها شده است. مدل های پولک دار ساده از طرح های جذاب دیگر شال های پلیسه نخی میباشند. برندهای معروف ترک نظیر اس گلد و استک از برندهای عرضه کننده اصلی شال و روسری های ترک در ایران میباشند که مدل های انها همواره جذاب و شیک است و مخاطبان مخصوص به خود را دارد اما شاید قیمت بالای انها بسیاری از خانوم ها را از خرید منصرف کنید.

روسری نخی طرح سنتی

شال نخی ترک
شال نخی ترک
شال نخی ترک
مدل شال های ترک ۲۰۱۹ نخی

میخواهیم کمی در مورد سبک و الگوهای طراحی شال های نخی ترک صحبت کنیم شاید در نگاه اول کیفیت شال های تولید شده برندهای ترک جذاب باشند ولی اگر کمی طرح های برندهای ترک را بررسی کنیم میبنید که اکثر مدل های شال نخی ترک از طرح های برندهای ایرانی پیروی میکنند به خصوص در مدل های ۲۰۱۹ یکی از سبکی های الگو گرفته برندهای ترک از برندهای شال و روسری ایرانی سبک سنتی میباشد این سبک به دلیل جذابیت طرح بالایی که دارد مورد استقبال برندهای تولید کننده شال و روسری ترک قرار گرفته است.

شال نخی ترک
شال نخی ترک
شال نخی ترک
شال نخی ترک
لیست قیمت و خرید شال های ترک بدون واسطه

برای دریافت و خرید عمده شال و روسری ترک زیر قیمت بازار و با ارزان ترین نرخ میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از نمونه مدل های ما دیدن نمایید و جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ترک

فروش عمده انواع شال زنانه برند ترک

شال های زنانه برند ترک در بازار شال و روسری ایران بسیار پرطرفدار هستند در …

کانال تلگرام اینستاگرام