بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری مجلسی / عرضه شال و روسری مجلسی عمده با قیمت تولیدی

عرضه شال و روسری مجلسی عمده با قیمت تولیدی

لیست قیمت انواع شال و روسری های مجلسی با قیمت عمده چگونه است و برای خرید انها و دیدن لیست قیمت این مدل ها با چه شمارهایی تماس بگیریم؟

شال و روسری مجلسی ایرانی

میتوان به این امر اشاره کرد که روسری و شال های مجلسی ایرانی از پرانتخاب ترین مدل ها در بین سایر مدل های چینی و ترک هستند تمایز کیفیت و طرح و رنگ در انها مشهود این امر میباشند روسری های کارشده که از تقاضای بالایی در بین سایر مدل های مجلسی بازار برخوردارند دقت در طراحی بسیار بالایی را دارا میباشند و میتوان ظرافت را در این مدل روسری ایرانی مشاهده نمود. در مدل شال های مجلسی نیز عمدتا مدل های گیپور با قوارهای سه متری از فروش بیشتری نسبت به سایر مدل ها برخوردارند

شال و روسری مجلسی برند

بازار شال و روسری ایران پر از برندهای مختلف و با قیمت مناسب میباشد عموما اکثر گالری داران شال و روسری به دنبال مدل هایی با قیمت مناسب و همچنین کیفیت مطلوب هستند و برند بودن شاید کمی برای بیشتر گالری دارن کم اهمیت شده است. برندهای ارزان بازار نظیر اس گلد و لمیز از برندهای ارزان و خوش فروش میباشند.

انواع شال و روسری مجلسی پرفروش

طرح و مدل های مجلسی در بازار بسیار زیاد است اغلب برندهای داخلی و خارجی شال و روسری سعی در تولید و تهیه مدل شال و روسری هایی دارند که طرح های الگویی بسیار زیبایی داشته باشند و در این بین خلاقیت در طراحی شال و روسری ها میتواند عامل فروش بالای انواع روسری مجلسی و شال های مجلسی باشد اما موارد پرفروش انواع شال و روسری های مجلسی به شرح زیر میباشد:

  • شال های کار شده مجلسی
  • روسری های مشکی مجلسی
  • روسری های دور دست دوز مشکی مجلسی
  • شال های گیپور مجلسی

موارد فوق از پرفروش ترین مدل شال و روسری های مجلسی در بازار هستند که همیشه دارای کیفیت های مختلف همراه با قیمت های مختلفی در بازار میباشند و برندهای داخلی و خارجی سعی میکنند این مدل ها را باالگوهای طرحی مختلف روانه بازار شال و روسری کنند.

لیست قیمت انوع شال و روسری مجلسی عمده

انواع شال و روسری های عمده مجلسی در انواع برندهای ایرانی و خارجی دارای قیمت های مختلفی میباشند.

اما عامل تایین کننده قیمت در مدل شال و روسری های مجلسی ایرانی و خارجی در چیست؟

در واقع عامل تایین قیمت در انواع روسری و شال های مجلسی کیفیت پارچه میباشد که در قیمت انواع مدل شال و روسری ها بسیار تاثیر گذار است دلیل محبوبیت برندهای ترک شال و روسری نسبت به مدل های داخلی نیز همین عامل قیمت است که تمایزات رقابتی را با برندهای ایرانی ایجاد کرده است.

اما لیست قیمت عمده انواع شال و روسری مجلسی پرفروش چگونه است؟

لیست قیمت انواع شال و روسری های مجلسی به شرح زیر میباشد.

  • روسری های مشکی مجلسی کار شده قواره بزرگ ایرانی ۳۲۰۰۰ الی ۴۸۰۰۰
  • شال های گیپور مجلسی ایرانی قواره سه متری ۴۳۰۰۰ الی ۵۳۰۰۰
  • روسری های مجلسی خارجی ترک ۵۳۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
  • شال های مجلسی ترک ۵۹۰۰۰ الی ۶۹۰۰۰

شال مجلسی جدید

روسری مجلسی

عرضه شال و روسری مجلسی

مدل شال و روسری مجلسی با قیمت های مختلفی عرضه شده اند قیمت براساس کیفیت و طراحی میباشند معمولا مدل روسری های کارشده و همچنین مدل شال های گیپور هم در قوارهای سه متری از فروش بالایی برخوردار هستند برای خرید و اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش بازرگانی تاق گستر ارتباط بگیرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری مجلسی

تولید کننده انواع شال و روسری مجلسی

تولید کنندگان شال و روسری های مجلسی معمولا انواع شال و روسری های مجلسی را …

کانال تلگرام اینستاگرام