عرضه شال و روسری مجلسی عمده با قیمت تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

شال و روسری مجلسی ایرانیشال و روسری مجلسی برندانواع شال و روسری مجلسی پرفروشلیست قیمت انوع شال و روسری مجلسی عمدهتولید کننده مستقیم شال و روسری مجلسیعرضه شال و روسری مجلسی
شال و روسری مجلسی عمده

بهترین طرح بندی های شال و روسری های مجلسی در بازار شال و روسری شامل چه مدل های طرحی میباشد و لیست قیمت عمده این مدل های مجلسی در بازار چگونه است؟

 

شال و روسری مجلسی ایرانی

 

میتوان به این امر اشاره کرد که روسری و شال های مجلسی ایرانی از پرانتخاب ترین مدل ها در بین سایر مدل های چینی و ترک هستند تمایز کیفیت و طرح و رنگ در انها مشهود این امر میباشند روسری های کارشده که از تقاضای بالایی در بین سایر مدل های مجلسی بازار برخوردارند دقت در طراحی بسیار بالایی را دارا میباشند و میتوان ظرافت را در این مدل روسری ایرانی مشاهده نمود. در مدل شال های مجلسی نیز عمدتا مدل های گیپور با قوارهای سه متری از فروش بیشتری نسبت به سایر مدل ها برخوردارند

شال و روسری مجلسی برند

 

بازار شال و روسری ایران پر از برندهای مختلف و با قیمت مناسب میباشد عموما اکثر گالری داران شال و روسری به دنبال مدل هایی با قیمت مناسب و همچنین کیفیت مطلوب هستند و برند بودن شاید کمی برای بیشتر گالری دارن کم اهمیت شده است. برندهای ارزان بازار نظیر اس گلد و لمیز از برندهای ارزان و خوش فروش میباشند.

انواع شال و روسری مجلسی پرفروش

 

طرح و مدل های مجلسی در بازار بسیار زیاد است اغلب برندهای داخلی و خارجی شال و روسری سعی در تولید و تهیه مدل شال و روسری هایی دارند که طرح های الگویی بسیار زیبایی داشته باشند و در این بین خلاقیت در طراحی شال و روسری ها میتواند عامل فروش بالای انواع روسری مجلسی و شال های مجلسی باشد اما موارد پرفروش انواع شال و روسری های مجلسی به شرح زیر میباشد:

  • شال های کار شده مجلسی
  • روسری های مشکی مجلسی
  • روسری های دور دست دوز مشکی مجلسی
  • شال های گیپور مجلسی

موارد فوق از پرفروش ترین مدل شال و روسری های مجلسی در بازار هستند که همیشه دارای کیفیت های مختلف همراه با قیمت های مختلفی در بازار میباشند و برندهای داخلی و خارجی سعی میکنند این مدل ها را باالگوهای طرحی مختلف روانه بازار شال و روسری کنند.

شال ساده نخی

 

لیست قیمت انوع شال و روسری مجلسی عمده

انواع شال و روسری های عمده مجلسی در انواع برندهای ایرانی و خارجی دارای قیمت های مختلفی میباشند.

 

اما عامل تایین کننده قیمت در مدل شال و روسری های مجلسی ایرانی و خارجی در چیست؟

در واقع عامل تایین قیمت در انواع روسری و شال های مجلسی کیفیت پارچه میباشد که در قیمت انواع مدل شال و روسری ها بسیار تاثیر گذار است دلیل محبوبیت برندهای ترک شال و روسری نسبت به مدل های داخلی نیز همین عامل قیمت است که تمایزات رقابتی را با برندهای ایرانی ایجاد کرده است.

اما لیست قیمت عمده انواع شال و روسری مجلسی پرفروش چگونه است؟

لیست قیمت انواع شال و روسری های مجلسی به شرح زیر میباشد.

  • روسری های مشکی مجلسی کار شده قواره بزرگ ایرانی ۳۲۰۰۰ الی ۴۸۰۰۰
  • شال های گیپور مجلسی ایرانی قواره سه متری ۴۳۰۰۰ الی ۵۳۰۰۰
  • روسری های مجلسی خارجی ترک ۵۳۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
  • شال های مجلسی ترک ۵۹۰۰۰ الی ۶۹۰۰۰

شال مجلسی جدید

تولید کننده مستقیم شال و روسری مجلسی

 

یکی از تولیدی های اصلی انواع شال و روسری های مجلسی که به طور مستقیم و بدون واسطه انواع مدل های طرحی شال و روسری های مجلسی را تولید میکنند مجموعه شال و روسری گستر اسکارف ایران میباشد که عرضه کننده اصلی مدل شال و روسری های مجلسی با قیمت های مناسب و بدون واسطه در بازار میباشد این مجموعه فروش سعی میکند اغلب شال و روسری های مجلسی را به طور کاملا اقتصادی تولید و روانه بازار کند مدل شال و روسری های مجلسی در این مجموعه اغلب شال و روسری های مجلسی بصورت تک رنگ و در قوارهای بزرگ تولید میگردند.

شال ساده

عرضه شال و روسری مجلسی

 

مدل شال و روسری مجلسی با قیمت های مختلفی عرضه شده اند قیمت براساس کیفیت و طراحی میباشند معمولا مدل روسری های کارشده و همچنین مدل شال های گیپور هم در قوارهای سه متری از فروش بالایی برخوردار هستند برای خرید و اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش گستر اسکارف ارتباط بگیرید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.