بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری پلیسه / خرید عمده شال پلیسه دارنخی طرح جدید با قیمت مناسب

خرید عمده شال پلیسه دارنخی طرح جدید با قیمت مناسب

شال های پلیسه دار به تازگی طرفداران زیادی را پیدا نموده اند زیبایی و گوناگونی در مدل عامل فروش بالای مدل شال های پلیسه نخی میباشد مدل های ایرانی و خارجی این مدل از شال ها تفاوت هایی را با یکدیگر دارند تفاوت از حیث کیفیت و مدل از فرق های شال پلیسه دار نخی ایرانی و خارجی هستند اما قیمت مناسب انها چقدر است؟

انواع شال پلیسه دار نخی

حک پلیسه برروی شال های نخی پلیسه دار بسیار متفاوت است همین عامل باعث شده است مدل های گوناگونی را در بازار از این شال ها ببنیم شال های پلیسه کریستالی و پلیسه جعبه ای دو مورد از محبوب ترین نوع پلیسها برای حک بر روی این مدل از شال ها هستند.

حک پلیسه ریز بر روی بسیاری از شال های اسپرت انجام میشود که باعث جلوه زیبا و جذاب این مدل از شال های نخی پلیسه شده است پلیسه های جعبه ای نیز در اکثر شال های ساده این طرح به کار رفته اند تفاوت این دو پلیسه در عرض و طول و مدل حک میباشد معمولا پلیسهای جعبه ای برروی شال های ساده نخی جلوه برجسته تری را دارند.

شال نخی پلیسه دار

تفاوت شال های نخی پلیسه ایرانی و خارجی

مدل شال های پلیسه ایرانی دارای کیفیت حک پلیسه میباشند بسیاری از مدل های مشابه خارجی و چینی دارای کیفیت پایین حک پلیسه میباشند همین عامل باعث میشود بعد از شست و شو کمی حالت پلیشه شال از بین برود و دیگر نثل قبل نباشند اما شال های پلیسه ایرانی با دارا داشتن کیفیت خوب پلیسه و دقیق معمولا دوام بهتری را نسبت به شال های پلیسه خارجی دارند. انواع شال های پلیسه ای که در بازار حضور دارند به شرح زیر هستند.

  • شال های پلیسه لمه حاشیه دار
  • شال های نخی پلیسه سوپر نخ

شال پلیسه نخی
خرید عمده شال های نخی پلیسه ارزان

برای خرید عمده مدل شال های نخی پلیسه دار با قیمت ارزان و تولید داخل میتوانید با ما در ارتباط باشید و از مشاوره فروش کارشناسان ما بهره ببرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال پلیسه مشکی

خرید عمده شال پلیسه مشکی نخی

طرح بندی های شال های پلیسه در مدل های ساده و طرح دار در بازار …

کانال تلگرام اینستاگرام