بازرگانی تاق گستر
خانه / شال ترک / عرضه عمده شال ساده نخی ترک

عرضه عمده شال ساده نخی ترک

تولیدی و عرضه عمده انواع شال های ساده نخی و ترک در بازار با قیمت های مختلفی انجام میشود برای خرید عمده و با قیمت مناسب مدل شال های نخی ساده چگونه اقدام کنیم؟

شال ساده نخی ترک چه ویژگی هایی دارند؟

یکی از ویژگی هایی که شال های ساده نخی ترک نسب به مدل های ایرانی دارند دارا داشتن ظرافت در الیاف میباشد استفاده کردن از پنبه در تولید نخ باعث بالا بردن ظرافت در شال های نخی ترک شده است. و همین عامل باعث جلوه کردن کیفیت شال برای مشتری میشود. بعد از ایران ترکیه تولید کننده دو شال و روسری در خاورمیانه میباشد و عمدتا شال های بسیار مرغوبی را به کشورهای پاکستان و افغانستان صادر میکند.

شال ساده نخی ترک
شال ساده نخی ترک
انواع شال های ساده نخی ترک

شال های ترک ساده دارای مدل هایی در بازار هستند از طرح هایی که بسیار در بازار مورد پسند قرار میگیرند میتوان به مدل های زیر اشاره نمود:

  • شال های منگوله دار نخی ساده
  • شال های ریشه پرزی قواره بلند ترک
  • شال های ساده قواره سه متری ساده نخی

سه مورد فوق از مدل های پرفروش شال های نخی میباشند این موارد را برندهای ترک با کیفیت بالا تولید مینمایند مدل های ریشه پرزی ترک ریشه های پرزی بسیار باکیفیتی دارند و با شست و شو از شال جدا نمیشود رنگ استفاده شده در این شال نیز بسیار طبیعی بوده و با شست شو با اب گرم نیز به ندرت از بین نمیرود همان طور که گفته شد کیفیت پارچه یک اصل جدایی ناپذیرد در مدل های شال نخی ترک میباشند.

در مدل های قواره سه متری شاهد همین اصل هستیم البته قواره استاندارد و یکنواخت نیز اضافه بر ویژگی های شال های ساده سه متری نخی ترک است.

شال ساده نخی ترک

شال های تک رنگ ساده نخی ترک

اغلب مدل شال های ساده نخی در بازار بصوت تک رتگ مدل های شال تک رنگ معمولا در جین بندی های دوتایی و سه تایی به فروش میرسند و رنگ های پرفروش این طرح از شال ها معمولا مشکی،قرمز،زرد، و ابی میباشند که از فروش بالایی بهره مند هستند اغلب این شال های دارای قوارهای دومتری و سه متری میباشند.

شال های رنگی ساده

مدل شال های رنگی ساده در جین بندی های ۶ الی ۱۲ تایی در بازار به فروش میرسند قیمت این طرح از شال ها بنا به کیفیت و مدل مختلف میباشد اما شال های رنگی ساده  ترک از قیمت معمولا بالایی بهرمند هستند این قبیل از شال ها به علت کیفیت پارچه ای که دارند کمی قیمت بیشتری دارند به طور کلی مدل شال های رنگی  ساده به علت تنوع رنگی بالایی که دارند از فروش بالایی بهره مند هستند.

شال ساده رنگی

بهترین برندهای شال های نخی ترک

اما برندهای فعال در بازار شال به خصوص برندهای ترک در بازار ایران بسیار فعال هستند میخواهیم چندی از برندهای پرطرفدار شال های ترک را را خدمت شما معرفی کنیم که از فروش بالا و کیفیت بسیار خوبی بهره مند هستند.

  • شال های برند اس گلد اس
  • شال های برند سینم
  • شال های برند اکر

مهم ترین ویژگی مدل شال های نخی ترک در چیست؟

کیفیت الیاف و دارا داشتن الیاف بسیار طبیعی از ویژگی های اصلی شال های نخی ترک میباشد.

شال نخی ساده

مقایسه شال های ترک ساده و ایرانی

بسیاری از خریداران عمده شال های ترک این سوال را دارند که:

شال های نخی ترک چه ویژگی ها و تفاوت هایی با مدل های ایرانی دارند؟

مهم ترین تمایزی که میتوان در رابطه با شال های ترک نسبت به ایرانی مطرح کرد تنها کیفیت فوق العاده پارچه میباشد که میتواند نسبت به مدل های ایرانی بهتر جلوه نماید استفاده کردن از رنگ طبیعی الیاف از دیگر ویژگی های مدل های ترک میباشند.

شال های نخی الیاف طبیعی ساده ترک

معمولا شال های نخی ترک جذابیتی که دارند را کیفیت پارچهای این مدل از شال ها رقم میزند در مدل های جدید شال های ساده در بازار شاهد الیاف طبیعی این طرح از شال ها میباشیم ترکیب الیاف طبیعی شال های نخی ترک اینگونه میباشد که در ساخت پارچهای این مدل از شال ها از پنبه و نخی طبیعی استفاده شده است همین عامل نرمی و لطافت این مدل از شال ها را دو چندان کرده است.

شال نخی ساده ترک

لیست قیمت عمده شال های ساده نخی از ترکیه

لیست قیمت مدل شال های نخی و سوپر نخ ترک به شرح زیر میباشد:

  • شال های قواره سه متری ترک ۲۳۰۰۰ الی ۳۳۰۰۰
  • شال های قواره دو متری ترک ۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال نخی ایرانی

سایت خرید عمده شال نخی ایرانی

بهترین سایت و مرکز پخش عمده شال برای خرید عمده چگونه است و برای خرید …

کانال تلگرام اینستاگرام