عرضه عمده شال ساده نخی ترک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

شال ساده نخی ترک چه ویژگی هایی دارند؟انواع شال های ساده نخی ترکشال های تک رنگ ساده نخی ترکشال های رنگی سادهبهترین برندهای شال های نخی ترکمقایسه شال های ترک ساده و ایرانیشال های ساده مجلسی ترکشال های ساده پلیسه ترکشال های نخی الیاف طبیعی ساده ترکلیست قیمت عمده شال های ساده نخی از ترکیه
شال ساده نخی ترک

انواع شال های ساده ترک در بازار شال و روسری چگونه هستند و با چه قیمتی به فروش میرسند و برای دریافت لیست قیمت ان ها چگونه اقدام نماییم؟

شال ساده نخی ترک چه ویژگی هایی دارند؟

 

یکی از ویژگی هایی که شال های ساده نخی ترک نسب به مدل های ایرانی دارند دارا داشتن ظرافت در الیاف میباشد استفاده کردن از پنبه در تولید نخ باعث بالا بردن ظرافت در شال های نخی ترک شده است. و همین عامل باعث جلوه کردن کیفیت شال برای مشتری میشود. بعد از ایران ترکیه تولید کننده دو شال و روسری در خاورمیانه میباشد و عمدتا شال های بسیار مرغوبی را به کشورهای پاکستان و افغانستان صادر میکند.

 

شال نخی

انواع شال های ساده نخی ترک

 

شال های ترک ساده دارای مدل هایی در بازار هستند از طرح هایی که بسیار در بازار مورد پسند قرار میگیرند میتوان به مدل های زیر اشاره نمود:

 • شال های منگوله دار نخی ساده
 • شال های ریشه پرزی قواره بلند ترک
 • شال های ساده قواره سه متری ساده نخی

سه مورد فوق از مدل های پرفروش شال های نخی میباشند این موارد را برندهای ترک با کیفیت بالا تولید مینمایند مدل های ریشه پرزی ترک ریشه های پرزی بسیار باکیفیتی دارند و با شست و شو از شال جدا نمیشود رنگ استفاده شده در این شال نیز بسیار طبیعی بوده و با شست شو با اب گرم نیز به ندرت از بین نمیرود همان طور که گفته شد کیفیت پارچه یک اصل جدایی ناپذیرد در مدل های شال نخی ترک میباشند.

در مدل های قواره سه متری شاهد همین اصل هستیم البته قواره استاندارد و یکنواخت نیز اضافه بر ویژگی های شال های ساده سه متری نخی ترک است.

 

شال ساده

شال های تک رنگ ساده نخی ترک

 

اغلب مدل شال های ساده نخی در بازار بصوت تک رتگ مدل های شال تک رنگ معمولا در جین بندی های دوتایی و سه تایی به فروش میرسند و رنگ های پرفروش این طرح از شال ها معمولا مشکی،قرمز،زرد، و ابی میباشند که از فروش بالایی بهره مند هستند اغلب این شال های دارای قوارهای دومتری و سه متری میباشند.

 

شال تک رنگ

شال های رنگی ساده

 

مدل شال های رنگی ساده در جین بندی های ۶ الی ۱۲ تایی در بازار به فروش میرسند قیمت این طرح از شال ها بنا به کیفیت و مدل مختلف میباشد اما شال های رنگی ساده  ترک از قیمت معمولا بالایی بهرمند هستند این قبیل از شال ها به علت کیفیت پارچه ای که دارند کمی قیمت بیشتری دارند به طور کلی مدل شال های رنگی  ساده به علت تنوع رنگی بالایی که دارند از فروش بالایی بهره مند هستند.

 

شال ساده رنگی

بهترین برندهای شال های نخی ترک

 

اما برندهای فعال در بازار شال به خصوص برندهای ترک در بازار ایران بسیار فعال هستند میخواهیم چندی از برندهای پرطرفدار شال های ترک را را خدمت شما معرفی کنیم که از فروش بالا و کیفیت بسیار خوبی بهره مند هستند.

 • شال های برند اس گلد اس
 • شال های برند سینم
 • شال های برند اکر

مهم ترین ویژگی مدل شال های نخی ترک در چیست؟

کیفیت الیاف و دارا داشتن الیاف بسیار طبیعی از ویژگی های اصلی شال های نخی ترک میباشد.

 

شال نخی ساده

مقایسه شال های ترک ساده و ایرانی

 

بسیاری از خریداران عمده شال های ترک این سوال را دارند که:

شال های نخی ترک چه ویژگی ها و تفاوت هایی با مدل های ایرانی دارند؟

مهم ترین تمایزی که میتوان در رابطه با شال های ترک نسبت به ایرانی مطرح کرد تنها کیفیت فوق العاده پارچه میباشد که میتواند نسبت به مدل های ایرانی بهتر جلوه نماید استفاده کردن از رنگ طبیعی الیاف از دیگر ویژگی های مدل های ترک میباشند.

 

شال نخی

شال های ساده مجلسی ترک

 

یکی از مدل شال های ساده که در بازار شال و روسری فروش بسیار بالایی را دارند طرح های شال های ساده ترک میباشند که معمولا با قوارهای بزرگ ۲ الی ۳ متری در بازار شال و روسری عرضه شده اند این طرح از شال ها معمولا تک رنگ و رنگ بندی مشکی در این شال ها جزو پرفروش ترین رنگ بندی ها میباشد کیفیت جنس پارچه این مدل از شال ها نیز بسیار بالا است معمولا این طرح از شال ها با جنس پارچهای

 • نخی
 • ابریشمی
 • ژاکارد
 • حریر

جزو پرفروش ترین شال های ساده مجلسی ترک در بازار شال و روسری هستند.

 

شال ساده

شال های ساده پلیسه ترک

 

یکی دیگر از مدل شال های پرفروش شال های ساده ترک مدل های پلیسه میباشند طرح های پلیسه معمولا بر روی مدل شال های ساده جذابیت خاص و منحصر به فردی را ایجاد میکنند طرح های پلیسه انواعی را دارندکه میتوان به طرح های پلیسه برگی،طرح های پلیسه اریب و پلیسه ریز اشاره نمود که جزو محبوب ترین طرح های پلیسه در بازار شال و روسری هستند مدل شال های پلیسه ترک معمولا هم با قوارهای بزرگ در بازار شال و روسری به فروش میرسند.

 

شال ساده نخی

 

شال های نخی الیاف طبیعی ساده ترک

 

معمولا شال های نخی ترک جذابیتی که دارند را کیفیت پارچهای این مدل از شال ها رقم میزند در مدل های جدید شال های ساده در بازار شاهد الیاف طبیعی این طرح از شال ها میباشیم ترکیب الیاف طبیعی شال های نخی ترک اینگونه میباشد که در ساخت پارچهای این مدل از شال ها از پنبه و نخی طبیعی استفاده شده است همین عامل نرمی و لطافت این مدل از شال ها را دو چندان کرده است.

 

شال نخی ساده ترک

لیست قیمت عمده شال های ساده نخی از ترکیه

 

لیست قیمت مدل شال های نخی و سوپر نخ ترک به شرح زیر میباشد:

 • شال های قواره سه متری ترک ۲۳۰۰۰ الی ۳۳۰۰۰
 • شال های قواره دو متری ترک ۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
 • شال های ترک ساده پلیسه ۳۵۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰
 • شال های مجلسی ساده ترک ۴۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.