عمده فروشی روسری قواره بزرگ ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری قواره بزرگعمده فروشان روسری های قواره بزرگ ارزانلیست قیمت انواع روسری قواره بزرگ ارزانروسری های ارزان قیمت ایرانیبهترین عرضه کننده روسری های ارزان قیمتخرید عمده روسری قواره بزرگ ارزان
روسری قواره بزرگ ارزان

عرضه کننده اصلی و بدون واسطه روسری های ارزان قیمت ایرانی و خارجی در بازار شال و روسری کدام عرضه کننده میباشد و برای خرید از ان چگونه اقدام کنیم؟

 

انواع روسری قواره بزرگ

 

روسری های .قواره بزرگ به خصوص در قوارهای ۱۴۰ سانتی متری از پرفروش ترین روسری های بازار شال و روسری ایران میباشد. از پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ میتوان به ترتیب.

  • روسری های قواره بزرگ نخی
  • روسری های قواره بزرگ حریر
  • روسری های قواره بزرگ ساتن ابریشم
  • روسری های قواره بزرگ ابریشمی

جزو پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری میباشند که معمولا بیشترین عرضه مراکز پخش روسری و شال جزو طرح های روسری های نام برده شده میباشند.

چرا روسری های قواره بزرگ پرفروش هستند؟

تولیدی روسری های داخلی معمولا براساس میزان تقاضای فروش عمده تیراژ روسری های خود را تولید میکنند عموما روسری های قواره ۱۴۰ سانتی متر به علت بزرگی و پوشش که روی سر دارند از جذابیت بالا بهره مند هستند مدل طرح های روسری نخی از پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ در بازار محسوب میشوند.

روسری ارزان نخی

عمده فروشان روسری های قواره بزرگ ارزان

 

بازار شال و روسری اصلی برای خرید عمده روسری را میتوان بازار ۱۵ خرداد تهران و بازار جعفری معرفی نمود عمدتا عمده فروشان و تولیدی های روسری سعی در عرضه مدل های دارند که قیمت مناسب و طرح بندی های پرفروشی را نیز داشته باشند در بین این مدل روسری های اکثرا روسری های خارجی مانند طرح های روسری چینی و مدل روسری های پاکستانی بسیار یافت میشون اکثر این روسری های در سایزهای ۱۴۰ و جین بندی های دو تا دوازده تایی به فروش میرسند.

روسری ارزان

لیست قیمت انواع روسری قواره بزرگ ارزان

 

روسری های قواره بزرگ ارزان عمدتا چینی و پاکستانی میباشند اما بسیاری از خریداران عمده روسری های قواره بزرگ این سوال را میپرسند که:

چرا روسری های قواره بزرگ چینی و پاکستانی پرفروش اند؟

شاید مهم ترین عامل پرفروش بودن روسری های قواره بزرگ چینی و پاکستانی دارا داشتن مدل های الگویی بسیار شیک میباشد که مشابه این طرح ها در مدل های روسری ایرانی یا ترک بسیار گران قیمت تر میباشد ولی مسلما کیفیتی برابر با مدل روسری های ایرانی و ترک را دارا نیستند.

قیمت عمده روسری های چینی و پاکستانی به شرح زیر است:

  • روسری های چینی قواره بزرگ ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  • روسری های پاکستانی قواره بزرگ ۲۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰

روسری ارزان

روسری های ارزان قیمت ایرانی

 

مدل دیگر از روسری های قواره بزرگ که هم دارای کیفیت های مناسب و هم دارای قیمت های خوبی در بازار شال و روسری هستند طرح های روسری های ارزان قیمت ایرانی هستند که معمولا این طرح از روسری ها در قوارهای ۱۲۰ الی ۱۴۰ در بازار شال و روسری عرضه شده اند و عمدتا در مدل های ساده،بچگانه،طرح دار در بازار شال و روسری عرضه شده اند مدل های طرح دار روسری های ارزان قیمت معمولا دارای طرح های چاپی به علت قیمت ارزانی که دارند هستند.

روسری نخی

بهترین عرضه کننده روسری های ارزان قیمت

 

یکی از بهترین مجموعه های شال و روسری برای خرید عمده انواع روسری های ارزان قیمت ایرانی و خارجی مجموعه شال و روسری گستراسکارف میباشد که انواع روسری های ارزان قیمت را در طرح بندی های مختلف عرضه میکند مدل های عرضه شده در مجموعه شال و روسری گستراسکارف جزو طرح های جدید و پرفروش بازار شال و روسری هستند.

روسری نخی

خرید عمده روسری قواره بزرگ ارزان

 

برای خرید عمده و دیدن مدل روسری های قواره بزرگ ارزان ایرانی،چینی،پاکستانی میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و در کانال تگلرامی مجموعه گستر اسکارف عضو شوید.

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.