بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ایرانی / عمده فروشی روسری قواره بزرگ ارزان

عمده فروشی روسری قواره بزرگ ارزان

تولیدی و عمده فروشان انواع روسری قواره بزرگ روسری های ارزان قواره بزرگ خود را با چه قیمتی عرضه میکند و برای خرید عمده از این روسری ها چکارکنیم؟

انواع روسری قواره بزرگ

روسری های .قواره بزرگ به خصوص در قوارهای ۱۴۰ سانتی متری از پرفروش ترین روسری های بازار شال و روسری ایران میباشد. از پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ میتوان به ترتیب.

  • روسری های قواره بزرگ نخی
  • روسری های قواره بزرگ حریر
  • روسری های قواره بزرگ ساتن ابریشم
  • روسری های قواره بزرگ ابریشمی

جزو پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری میباشند.

چرا روسری های قواره بزرگ پرفروش هستند؟

تولیدی روسری های داخلی معمولا براساس میزان تقاضای فروش عمده تیراژ روسری های خود را تولید میکنند عموما روسری های قواره ۱۴۰ سانتی متر به علت بزرگی و پوشش که روی سر دارند از جذابیت بالا بهره مند هستند مدل طرح های روسری نخی از پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ در بازار محسوب میشوند.

عمده فروشان روسری های قواره بزرگ ارزان

بازار شال و روسری اصلی برای خرید عمده روسری را میتوان بازار ۱۵ خرداد تهران و بازار جعفری معرفی نمود عمدتا عمده فروشان و تولیدی های روسری سعی در عرضه مدل های دارند که قیمت مناسب و طرح بندی های پرفروشی را نیز داشته باشند در بین این مدل روسری های اکثرا روسری های خارجی مانند طرح های روسری چینی و مدل روسری های پاکستانی بسیار یافت میشون اکثر این روسری های در سایزهای ۱۴۰ و جین بندی های دو تا دوازده تایی به فروش میرسند.

لیست قیمت انواع روسری قواره بزرگ ارزان

روسری های قواره بزرگ ارزان عمدتا چینی و پاکستانی میباشند اما بسیاری از خریداران عمده روسری های قواره بزرگ این سوال را میپرسند که:

چرا روسری های قواره بزرگ چینی و پاکستانی پرفروش اند؟

شاید مهم ترین عامل پرفروش بودن روسری های قواره بزرگ چینی و پاکستانی دارا داشتن مدل های الگویی بسیار شیک میباشد که مشابه این طرح ها در مدل های روسری ایرانی یا ترک بسیار گران قیمت تر میباشد ولی مسلما کیفیتی برابر با مدل روسری های ایرانی و ترک را دارا نیستند.

قیمت عمده روسری های چینی و پاکستانی به شرح زیر است:

  • روسیر های چینی قواره بزرگ ۱۷۰۰۰ الی ۲۷۰۰۰
  • روسری های پاکستانی قواره بزرگ ۱۵۰۰۰ الی ۲۳۰۰۰

خرید عمده روسری قواره بزرگ ارزان

برای خرید عمده و دیدن مدل روسری های قواره بزرگ ارزان ایرانی،چینی،پاکستانی میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و در کانال تگلرامی مجموعه گستر اسکارف عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال برند ایرانی

شرکت پخش شال و روسری ایرانی

شال و روسری های ایرانی در بازار دارای چه قیمت هایی میباشند و بهترین مدل …

کانال تلگرام اینستاگرام