بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ایرانی / فروش انواع روسری ایرانی با قیمت تولیدی

فروش انواع روسری ایرانی با قیمت تولیدی

انواع شال و روسری های مارک دار ایرانی در بازار دارای قیمت های عمده مختلفی میباشد میخواهیم برندهای ایرانی ارزان بازار را معرفی نماییم.

انواع روسری های ایرانی در بازار

کیفیت و تنوع مدلی در بازار شال و روسری ایران بسیار زیاد میباشد و برندهای فعال در این بازار بسیار زیاد است برندهای ایرانی در تولید شال و روسری های خود به یک عامل یعنی دقت بالا در طرح و مدل بسیار توجه میکنند اما در رابطه با کیفیت پارچه زیاد خلاقیت به خرج نمیدهند و دلیل ان نیز پایین شدن قیمت تولید میباشد میتوان روسری و شال های ایرانی موجود در بازار و همچنین برندهای تولید کننده روسری در بازار را به دو قسمت تقسیم نمود برندهای دسته اول بازار و دسته دوم در رابطه با برند های دسته اول بازار میتوان اینگونه صحبت نمود که بسیاری از این برندها هم از لحاظ کیفیت پارچه بسیار مطلوب هستند و هم از لحاظ تنوع مدلی بالا قیمت های انها تیز به تبع بالا میباشند.

کیفیت دوخت و استفاده کردن از طرح های دیجیتالی بسیار عالی و مطلوب است و خلاقانه طراحی شده اند و مناسب همه طیف های سنی میباشد در رابطه با روسری های دسته دوم بازار نیز میتوان نوشت که اکثر این روسری ها دارای مدل های زیبا و کیفیت مطلوب پارچه در حد قیمت میباشند در کل مدل های روسری ایرانی را میتوان بسیار عالی ارزیابی نسبت به مدل های رقیب بررسی کرد.

فروش انواع روسری ایرانی

روسری ایرانی

 معرفی برندهای روسری ایرانی بازار

میخواهیم تعدادی از برندهای دسته اول بازار را معرفی کنیم اکثر این برندها در تولیدی مدل شال و روسری های خود در بازار تهران و کشور چندین سال است فعالیت میکنند و جزو برندهای دسته اول بازار شال و روسری ایران محسوب میشوند و شناخته شده نیز هستند:

 • روسری توتو
 • روسری ماچو
 • روسری گستر اسکارف
 • روسری کوکو
 • روسری سیمارو
 • روسری اچ پی اس(hps)
 • برندهای فوق جزو برندهای دسته اول بازار محسوب میشوند و در بازار از خرید بالایی بهره مند هستند اکثر مدل روسری های برندهای گفته شده در بازار بصورت  روسری های تک رنگ عرضه میگردند کیفیت چاپ بالا و سه بعدی از دیگر ویژگی های برندهای گفته شده روسری ایرانی محسوب میشوند.

روسری ایرانی

روسری ایرانیمدل روسری های برند ارزان ایرانی

برندهای دسته اول بازار را در بالا معرفی نمودیم قیمت برندهای دسته اول بازار به خاطر کیفیت مدلی که دارند کمی از مدل های دیگر بازار زیادتر میباشد اما برندهای تازه و کمتر شناخته شده بازار شال و روسری نیز معرفیشان خالی از لطف نیست!

ویژگی این مدل از روسری ها بیشتر در الگوهای مدلی انها خلاصه میشوند نه در کیفیت طرح های زیبا و دیجیتالی انها بسیار دقیق و در حد مدل های گران قیمت طراحی شده و در سایز مدل های اسپرت،مجلسی در بازار وجود دارند.

جزو برندهای دسته دوم ایرانی بازار محسوب میگردند که مشتریان و مخاطبان زیادی را نیز به خاطر کیفیت بالای طرح و مدل و استفاده کردن از خلاقیت مفرط در ارایه طرح و مدل از ویژگی های برندهای گفته شده میباشد.

روسری ایرانی
روسری ایرانی
روسری ایرانی

جدیدترین ترندهای روسری های ایرانی

اما مدل های الگویی و ترندهای جدید روسری های ایرانی هر سال دچار تغییراتی میشوند که باعث فروش هرچه یشتر انها میگردد به خصوص مدل های روسری نخی این تغییرات بسیار مشهود است اما از ترندها و مدل های الگویی پرفروش میتوان به:

 • ترندهای پلنگی
 • ترندهای فضایی و توپی
 • ترندهای استیکر دار

اشاره نمود که اکثرا جزو مدل های اسپرت محسوب میشوند و در مدل های نخی دارای فروش بالایی میباشند اما این طرح های الگویی نیز در اکثر های حریر نیز عرضه شده اند.

روسری ابریشم مامی

طرح های مجلسی شال و روسری های ایرانی

برندهای ایرانی از لحاظ تنوع طرح در مدل های مجلسی بسیار متنوع هستند از معمولا مدل روسری و شال های زیر از جمله پرفروش ترین مدل های شال ها و روسری های مجلسی برندهای ایرانی محسوب میشوند طرح های روسری مجلسی ایرانی از لحاظ طرح های الگویی و دوخت نسبت به قیمت عرضه عمده بسیار مطلوب میباشند.

از روسری های پرفروش مجلسی ایرانی:

 • روسری های دوردست دوز قواره ۱۴۰ گیپور تک رن
 • روسری های نخی قواره بزرگ مشکی طرح برجسته
 • روسری های دست دوز تک نگ مشکی تک سلفون
 • روسری های ساتن ابریشم دور دست دوز
 • روسری های ساتن طلاکوب تک رنگ

در رابطه با مدل شال ها نیز میتوان به:

 • شال های گیپوری نخی مجلسی
 • شال های نخی دانتل دار مشکی مجلسی
 • شال های براق دور دست دوز مجلسی

اکثرا موارد نام برده شده از مدل شال و روسری های تولید شده برندهای ایرانی از طرح های پرفروش و پرمخاطب اکثر برندهای مطرح شال و روسری های ایرانی میباشند.

روسری مجلسی ایرانی

شال و روسری های ایرانی ارزان قیمت

طرح های ارزان قیمت شال و روسری های ایرانی نیز در بین اکثرخریداران عمده دارای فروش بالایی میباشد در بین این مدل از شال و روسری ها طرح های الگویی  زیبایی وجود دارد که به کیفیت ارجعیت داده شده است معمولا اکثر این مدل از شال و روسری ها در مدل های نخی روانه بازار شده اند.  طرح های دیجیتالی این مدل از شال و روسری ها اکثرا تک رنگ و بصورت تک سلفون در بازار عرضه شده اند.

قیمت فروش انواع روسری ایرانی در بازار

اگر بخواهیم به طور خلاصه قیمت فروش انواع روسری های ایرانی را در بازار به طور خلاصه توصیح دهیم:

 • روسری های دسته اول و برندهای با کیفیت بازار ۳۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
 • روسری های برندهای دسته دوم بازار ۲۵۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰

قیمت روسری ها برندهای بازار به شرح بالا میباشد برای خرید و مشاوره در امر فروش نیز میتوانید با کارشناسان بازرگانی تاق گستر(گستراسکارف) ارتباط بگیرید.ما به شما بهترین مدل های شال و روسری را با قیمت مناسب عرضه میکنیم.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری مشکی

خرید عمده انواع روسری مشکی ایرانی

انواع روسری های مشکی پرفروش در بازار کدام مدل ها میباشند و برای خرید عمده …

کانال تلگرام اینستاگرام