فروش انواع شال و روسری برند ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

شال و روسری های ایرانی چگونه هستند؟پرفروش ترین شال و روسری های ایرانی کدام مدل ها هستند؟معرفی برندهای شال و روسری ایرانیتفاوت شال و روسری های برند ایرانی با خارجیلیست قیمت شال و روسری برند ایرانی
روسری نخی ایرانی

انواع شال و روسری های برند ایرانی پرفروش در بازار شال و روسری ایران جزو کدام مدل از شال و روسری ها میباشند و لیست قیمتی این طرح از شال و روسری ها در بازار چگونه است؟

 

شال و روسری های ایرانی چگونه هستند؟

 

معمولا یکی از نقاط قوت شال و روسری های تولید ایران تنوع طرح بالای مدلی میباشد به همین دلیل است که مدل شال و روسری های تولید ایران در اکثر کشورهای مسلمانان نشین پرطرفدار است تنوع طرح بالایی که برنده شال و روسری های ایرانی دارند در کمتر برندهایی مشاهده میگردد از لحاظ کیفیت پارچه نیز میتوان انها رقیب برندهای قدرت مند شال و روسری ها ترک دانست که همیشه در بازار شال و روسری های رقیب برندهای ایرانی بوده اند.

شال مجلسی جدید

پرفروش ترین شال و روسری های ایرانی کدام مدل ها هستند؟

 

اما شال و روسری های پرمخاطب ایرانی در چهار فصل سال در بازار یافت میشوند و همین امر باعث شده است این مدل از شال و روسری ها در بازار جزو مدل های پرفروش نام گذاری شوند از جمله این مدل ها میتوان به:

 • روسری های نخی قواره بزرگ
 • روسری های حریر مجلسی
 • روسری های ساتن مجلسی
 • روسری های ساتن طلاکوب

اشاره نمود در این بین طرح های روسری نخی از همه مدل ها پرفروش تر میباشند و اکثر برندهای روسری ایرانی از مدل های روسری های نخی قواره بزرگ در تنوع طرح بسیار بالا تولید مینمایند.

اما در رابطه با مدل شا های پرفروش میتوان به:

 • شال های نخی مجلسی
 • شال های نخی دانتل دار
 • شال های گیپور حریر و نخی

اشاره نمود که اغلب در قوارهای سه متری در بازار یافت میشوند و برندهای ایرانی شال و روسری نیز معمولا سعی میکنند مدل شال های مجلسی خود را در مدل های گفته شده روانه بازار کنند.

شال حریر گیپور

معرفی برندهای شال و روسری ایرانی

 

اما برندهای معروف شال و روسری های ایرنی کدام برندها هستند؟

 • شال و روسری های برند سیمارو
 • شال و روسری های برند گستر اسکارف
 • شال و روسری های برند رومانو
 • شال و روسری های برند لورنزو
 • شال و روسری های برند اچ پی اس

را میتوان جزو برندهای موفق بازار شال و روسری در ایران دانست برندهای فوق در عرضه مدل شال و روسری های خود سعی میکنند تنوع طرح و کیفیت در طرح و مدل را در تولید سرلوحه کار خود قرار بدهند.

روسری برند ایرانی
شال برند ایرانی

تفاوت شال و روسری های برند ایرانی با خارجی

 

در بازار شال و روسری شال و روسری های برند ایرانی همیشه رقیب مدل شال و روسری های خارجی ترک بوده اند اگر بخواهیم به طور مختصر و خلاصه تفاوت شال و روسری های خارجی ترک را با مدل شال و روسری های برند ایرانی توضیح دهیم میتوانیم فقط به کیفیت اشاره کنیم معمولا مدل شال و روسری های خارجی ترک از کیفیت بالای پارچه در بازار شال و روسری بهره مند هستند و در عوض طرح بندی های شال و روسری های ایرانی معمولا کیفیت طرح و مدل های زیبایی را دارا هستند و بیشترین تنوع طرحی را در بازار شال و روسری دارا میباشند.

مهم ترین تفاوت شال و روسری های ترک با مدل شال و روسری ایرانی داشتن کیفیت های پارچه بسیار بالا در شال و روسری های خارجی میباشند.

شال نخی

لیست قیمت شال و روسری برند ایرانی

قیمت انواع شال و روسری های برند ایرانی در بازار شال و روسری به شرح زیر اسـت:

 • شال و روسری های قواره بزرگ ایرانی ۴۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • شال و روسری های ترک قواره بزرگ ۶۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت به روز میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه شال و روسری گستراسکارف در ارتباط باشید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.