فروش روسری حراجی عمده به قیمت تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری برند ارزانانواع روسری ارزان حراجیپرفروش ترین روسری های ارزانروسری ارازنتولیدکنندگان روسری های ایرانیلیست قیمت فروش انواع روسری ارزان
روسری حراجی عمده

روسری های حراجی ارزان قیمت دارای چه قیمتی میباشد؟ ایا خرید عمده این روسری های حراجی برای فروش به صرفه میباشد؟

روسری برند ارزان

تنوع برندی در حوزه شال و روسری در ایران بسیار زیاد است بسیاری از برندهای شال و روسری معیار انتخاب خرید از سوی مشتری را طرح های جذاب در نظر میگیرند مدل های جدید شال و روسری در طرح های سه بعدی و دیجیتالی نمونهایی از مدل روسری هایی است که انتخاب انها همیشه در بین مشتریان بالا بوده است این طرح ها در انواع روسری های طلاکوب،ونخی دیده میشود روسری های قواره بلند همیشه از جذاب ترین مدل هایی میباشد که طرح های دیجیتالی و سه بعدی بر روی این مدل ها باعث مشتری پسند شدن این مدل ها از سوی مشتریان است برندهای ارزان بازار نظیراکر،سینم؛لمیز و.. نیز سعی کرده اند که بسیاری از مدل روسری هایی را که روانه بازار میکنند از قوارهای بلند و برگفته از طرح های سه بعدی باشد برندهای گفته شده از برندهای ارزان بازار میباشد که در حوزه شال و روسری با قیمت حراجی و ارزان همیشه مدل های بسیار شیکی را روانه بازار میکنند.

انواع روسری ارزان حراجی

انواع روسری های حراجی در بازار معمولا جزو طرح های داخلی نیستند معمولا تولیدی روسری های ایرانی به علت افزایش قیمت تولید معمولا طرح های ارزان قیمیتی را نمیتوانند وارد بازار کنند پس اکثر روسری های ارزان حراجی جزو طرح های روسری های چینی،روسری های پاکستانی میباشند که اغلب در طرح ها و کیفیت های مختلفی روانه بازار شده اند.

پرفروش ترین روسری های ارزان

اکثر عمده فروشان و مراکز پخش روسری و شال معمولا طرح های زیر را در همیشه و در چهار فصل سال در قیمت های مختاف عرضه میکنند.

  • روسری های نخی قواره ۱۴۰ نخی
  • روسری های ساده نخی
  • روسری های حریر
  • روسری های ابریشمی

جزو موارد هستند که همیشه در بازار روسری فروش بالایی را دارا میباشند.

روسری ارازن

تولیدکنندگان روسری های ایرانی

معمولا اکثر تولیدی های روسری های ایرانی جزو برندهای مطرح بازار شال و روسری میباشند و دارای قیمت های عمده بسیار بالایی هستند اما در بازار شال و روسری تولید کنندگان روسری هایی هستند که با قیمت های بسیار مناسب انواع روسری های نخی،حریر،ساتن،و… را با کیفیت های مختلف تولید میکنند. اکثر این تولیدکنندگان بر روی طرح بندی های بسیار شیک تمرکز دارند تا کیفیت پارچه و ….

لیست قیمت فروش انواع روسری ارزان

معمولا لیست قیمت فروش روسری های حراجی چینی و … در بازار شال و روسری به شرح زیر میباشد.

  • روسری نخی ارزان قیمت چینی ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰
  • روسری های ارزان قیمت ایرانی ۲۶۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰
محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.