بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری لویی ویتون / فروش روسری طرح لویی ویتون

فروش روسری طرح لویی ویتون

برای خرید عمده روسری طرح لویی ویتون با قیمت مناسب و ارزان و از نمایندگی عمده با قیمت تولیدی چگونه اقدام نماییم؟ بهترین قیمت خرید روسری طرح لویی ویتون در طرح های جدید؟ نمایندگی مرکزی و عمده روسری لویی ویتون در مدل های جدید؟

روسری طرح لویی ویتون

برند لویی ویتون از برندهای بسیار خوشنام و جذاب در حوزه پوشاک محسوب میشود این برند با دارا داشتن طراحان بسیار حرفه ای در حوزه پوشاک از برندهای مورد انتخاب پوشاک سایر مردم جهان است در حوزه شال و روسری نیز با به کار گیری طرح های بسیار جذاب و شیک به خوبی توانسته است مدل های جدید را در بازار شال و روسری در ایران روانه کند از ویژگی های اصلی مدل شال و روسری های لویی ویتون سادگی در طراحی میباشد و این برند در این امر به خوبی توانسته است عمل کند به خصوص در مدل روسری های طرح مجلسی مرغوبیت در الیاف و سادگی در طراحی از مواردی هستند که میتواند مورد پسند خانوم های خوش سلیقه باشد.

روسری طرح لویی ویتون

میتوان اصلی ترین نقطخ قوت مدل روسری و حتی شال های لویی وینتون را طرح های شاخص این برند دانست برای خرید و دیدن مدل های جدید میتوانید در کانال تلگرامی بازرگانی تاق گستر عضو شوید یا به صفحه محصولات ما مراجعه نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روسری قواره بزرگ lv

خرید عمده روسری قواره بزرگ lv از نمایندگی پخش اصلی؟ بهترین قیمت خرید روسری قواره …

کانال تلگرام اینستاگرام