فروش عمده انواع روسری ساده قواره بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری های ساده قواره بزرگروسری های ساده مجلسی قواره 140انواع روسری ساده قواره بزرگ در بازارخرید عمده روسری های ساده
روسری ساده قواره بزرگ

مدل روسری های ساده قواره بزرگ دارای فروش بسیار بالایی در بازار میباشند از انواع مدل های پرفروش روسری های ساده قواره بزرگ میتون روسری های نخی را معرفی نمود.

انواع روسری های ساده قواره بزرگ

سادگی زیبایی را همیشه در بر دارد اما روسری های ساده قواره بزرگ در بازار برای مصارف مختلفی خریداری میشوند که از این مصارف میتوان استفادهای مجلسی را نام برد اکثر طرح بندی های روسری های ساده قواره بزرگ مجلسی معمولا برای استفادهای مجلسی اغلب خریداری میشوند اما مهم ترین دلیل خرید ان معمولا امکان ست کردن طرح های روسری های قواره بزرگ ساده با انواع تیپ های مجلسی میباشد.

اما پرفروش ترین روسری های ساده قواره بزرگ کدام مدل ها هستند؟

طرح های روسری نخی قواره بزرگ از پرفروش ترین مدل های طرح های ساده در بازار میباشند که در همیشه در بازار شال و روسری وجود دارند و از فروش بالایی نیز بهره مند هستند این روسری ها در رنگ های مشکی از انتخاب بالایی بهره مند میباشند.

روسری های ساده مجلسی قواره ۱۴۰

ااما طرح های ساده روسری های مجلسی قواره ۱۴۰ چگونه هستند؟

مدل روسری های ساده دارای طرح های مجلسی نیز در بازار میباشند از ویژگی های طرح های ساده روسری های قواره بزرگ مجلسی استفاده کردن از ترندهای بسیار خلوت و الگوهای ساده بر روی این مدل از روسری ها میباشد در بعضی از مدل ها هم هیچ ترند یا طرح بندی در این روسری ها مشاهده نمیشود فقط ریشه های پرزی و ریشه های فیتله جهت زیبا کردن این مدل از روسری ها وجود دارد.

انواع روسری ساده قواره بزرگ در بازار

اما در بازار اکثر روسری های قواره بزرگ در مدل های زیر وجود دارند که میتوان به:

  • روسری های ساتن ساده براق
  • روسری های ساتن ابریشم دست دوز ساده
  • روسری های حریر ساده مشکی
  • روسری های نخی ساده مشکی
  • روسری های مامی ابریشم ساده

اشاره نمود که معمولا فروش روسری های ذکر شده در مدل های در بازار بسیار زیاد میباشد به خصوص در زمانی که در بازار شاهد فروش های مناسبتی مانند محرم هستیم.

خرید عمده روسری های ساده

برای دیدن مدل های روسری های ساده در انواع طرح بندی های مختلف میتوان در کانال تلگرامی مجموعه گستر اسکارف عضو شوید و از طرح و مدل های جدید روسری های ساده دیدن نمایید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.