فروش عمده روسری ترک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری ترک در بازار شال و روسریطرح های روسری های ترک چگونه است؟کدام طرح از روسری های ترک پرفروش تر هستند؟بهترین برند های روسری های ترک کدام برندها میباشند؟ویژگی اصلی روسری های ترک در چیست؟نمایندگی فروش روسری ترکلیست قیمت فروش روسری های ترک

انواع مدل های طرحی روسری های ترک در بازار شال و روسری شامل چه قیمت ها و چه مدل هایی میباشند و نمایندگی اصلی فروش عمده این مدل از روسری کدام مجموعه فروش است؟

 

انواع روسری ترک در بازار شال و روسری

 

مدل های خارجی همیشه در بازار شال و روسری دارای فروش بالایی هستند معمولا روسری های خارجی در بازار پوشاک ایران به دو دسته مدل های ارزان قیمت و مدل روسری های لوکس باکیفیت تقسیم بندی میشوند که که طرح بندی های روسری های ترک در بازار شال و روسری جزو طرح بندی های روسری های لوکس در بازار به حساب می ایند بسیاری از برندهای عرضه شده در بازار شال روسری در مدل های طرحی باکیفیت و در اصطلاح لوکس جزو برندهای روسری های ترک میباشند.

روسری ترک

طرح های روسری های ترک چگونه است؟

 

با رونق بازار پوشاک ایران به خصوص در حوزه روسری بسیاری هنوز بر این عقیده هستند که هنوز طرح های خارجی به خصوص ترک مورد پسند تر میباشند اما میخواهیم مدل روسری های ترک را از نظر خصوصیات بررسی نماییم:

طرح های و ویژگی هایی روسری های ترک نسبت به مدل های ایرانی چکونه است؟

طرح های روسری ترک در تفاوت با مدل های ایرانی را میتوان از مهم ترین جهت یعنی کیفیت پارچه متمایز دانست در روسری های ایرانی معمولا طرح های الگویی و پرفروش مورد توجه قرار میگیرند اما در طرح های ترک کیفیت پارچه روسری ملاک است به عنوان مثال در طرح روسری نخی ترک کیفیت و نرمی و لطافت  پارچه به وضوح قابل مشاهده است و میتوان به خوبی کیفیت را مشاهده نمود اما طرح بندی های مدل های ترک اکثرا ساده میباشند اما در عین سادگی بسیاری شیک هستند.

فروش روسری ترک

کدام طرح از روسری های ترک پرفروش تر هستند؟

 

یکی دیگر از سوالات پرتکرار این است که کدام طرح از روسری های ترک پرفروش تر هستند میتوان بر ترتیب انواع روسری طرح های روسری های پرفروش ترک را ذکر کردیم.

 • روسری های نخی
 • روسری های حریر
 • روسری های ابریشمی
 • روسری های ساتن
 • روسری های ساتن ابریشمی
 • روسری های ژاگارد

را میتوان به ترتیب از پرفروش ترین طرح های روسری های ترک معرفی نمود در این بین طرح روسری حریر و نخی از استقبال بیشتری برخوردار هستند.

روسری ترک

بهترین برند های روسری های ترک کدام برندها میباشند؟

 

اما برندهای مطرح طرح های شال و روسری های ترک را میتوان به شرح زیر معرفی نمود:

 • روسری های برند استک
 • روسری های برند اکر
 • روسری های برند اس گلد اس
 • روسری های برند سینم

سه مورد از برندهای پرفروش ترک میباشند در واقع اکثر مراکز پخش روسری سعی میکنند از این سه برند عرضه نمایند چون کیفیت متناسب با قیمت در اکثر این برندها وجود دارد.

روسری نخی ترک

ویژگی اصلی روسری های ترک در چیست؟

 

یکی از ویژگی های اصلی روسری های ترک دارا داشتن کیفیت فوق العاده پارچه درکنار مدل های الگویی بسیار شیک میباشد که این برندها را نسبت به سایر مدل ها متمایز کرده است در روسری ها به طور مشهود میتوان کیفیت را  مشاهده نمود و این از ویژگی های متمایز برندهای روسری های ترک محسوب میشود که باعث شده طرفداران بسیار زیادی را دارا باشد. به طور کلی نقطه قوت روسری های ترک در کیفیت پارچه انها خلاصه میگردد.

 

نمایندگی فروش روسری ترک

 

یکی از عرضه کنندگان اصلی روسری های برند ترکیه ای مجموعه شال و روسری گستر اسکارف ایران میباشد که انواع روسری های برنداصلی ترک را بدون واسطه و با قیمت مصوب به فروش عمده میرساند طرح های بندی های عرضه شده توسط این مجموعه جزو مدل های پرفروش و جدید بازار میباشند.

روسری ایرانی

لیست قیمت فروش روسری های ترک

 

قیمت انواع طرح های پرفروش روسری خارجی ترک در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

 • روسری های ترک نخی ۷۵۰۰۰ الی ۸۵۰۰۰
 • روسری های حریر ترک ۷۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰
 • روسری های ابریشمی ترک ۸۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰۰
 • روسری های ساتن ترک ۶۵۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰
 • روسری های ساتن ابریشم ترک ۷۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰
 • روسری های ژاکارد ترک ۷۰۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت به روز میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.