بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ترک / فروش عمده روسری ترک

فروش عمده روسری ترک

فروش انواع روسری های برند ترک با قیمت های مختلفی انجام میشود اما لیست قیمت اصلی این مدل از روسری ها چقدر است و بهترین برندهای روسری های ترک کدام اند؟

طرح های روسری های ترک چگونه است؟

با رونق بازار پوشاک ایران به خصوص در حوزه روسری بسیاری هنوز بر این عقیده هستند که هنوز طرح های خارجی به خصوص ترک مورد پسند تر میباشند اما میخواهیم مدل روسری های ترک را از نظر خصوصیات بررسی نماییم:

طرح های و ویژگی هایی روسری های ترک نسبت به مدل های ایرانی چکونه است؟

طرح های روسری ترک در تفاوت با مدل های ایرانی را میتوان از مهم ترین جهت یعنی کیفیت پارچه متمایز دانست در روسری های ایرانی معمولا طرح های الگویی و پرفروش مورد توجه قرار میگیرند اما در طرح های ترک کیفیت پارچه روسری ملاک است به عنوان مثال در طرح روسری نخی ترک کیفیت و نرمی و لطافت  پارچه به وضوح قابل مشاهده است و میتوان به خوبی کیفیت را مشاهده نمود اما طرح بندی های مدل های ترک اکثرا ساده میباشند اما در عین سادگی بسیاری شیک هستند.

فروش روسری ترک

کدام طرح از روسری های ترک پرفروش تر هستند؟

یکی دیگر از سوالات پرتکرار این است که کدام طرح از روسری های ترک پرفروش تر هستند میتوان بر ترتیب انواع روسری طرح های روسری های پرفروش ترک را ذکر کردیم.

  • روسری های نخی
  • روسری های حریر
  • روسری های ابریشمی
  • روسری های ساتن
  • روسری های ساتن ابریشمی
  • روسری های ژاگارد

را میتوان به ترتیب از پرفروش ترین طرح های روسری های ترک معرفی نمود در این بین طرح روسری حریر و نخی از استقبال بیشتری برخوردار هستند.

روسری ترک

بهترین برند های روسری های ترک کدام برندها میباشند؟

اما برندهای مطرح طرح های شال و روسری های ترک را میتوان به شرح زیر معرفی نمود:

  • روسری های برند استک
  • روسری های برند اکر
  • روسری های برند اس گلد اس
  • روسری های برند سینم

سه مورد از برندهای پرفروش ترک میباشند در واقع اکثر مراکز پخش روسری سعی میکنند از این سه برند عرضه نمایند چون کیفیت متناسب با قیمت در اکثر این برندها وجود دارد.

روسری نخی ترک

ویژگی اصلی روسری های ترک در چیست؟

یکی از ویژگی های اصلی روسری های ترک دارا داشتن کیفیت فوق العاده پارچه درکنار مدل های الگویی بسیار شیک میباشد که این برندها را نسبت به سایر مدل ها متمایز کرده است در روسری ها به طور مشهود میتوان کیفیت را  مشاهده نمود و این از ویژگی های متمایز برندهای روسری های ترک محسوب میشود که باعث شده طرفداران بسیار زیادی را دارا باشد. به طور کلی نقطه قوت روسری های ترک در کیفیت پارچه انها خلاصه میگردد.

فروش روسری ترک

برای دیدن قیمت مدل روسری های و دیدن جدیدترین طرح های ترک میتوانید در کانال تلگرامی گستر اسکارف عضو شوید و از طرح ها دیدن نمایید.

لیست قیمت فروش روسری های ترک

اما لیست قیمت فروش روسری های ترک و برندهای مطرح ترک در بازار شال و روسری ایران نسبت به طرح و مدل بسیار مختلف است در زیر قیمت بعضی از موارد پرفروش و پرطرفدار برندهای ترک ذکر شده است ولی برای دریافت قیمت های دقیق با همکاران ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ترک

فروش عمده انواع شال زنانه برند ترک

شال های زنانه برند ترک در بازار شال و روسری ایران بسیار پرطرفدار هستند در …

کانال تلگرام اینستاگرام