بازرگانی تاق گستر
خانه / شال حریر / فروش عمده شال حریر دیجیتالی

فروش عمده شال حریر دیجیتالی

مدل شال های حریر طرح دیجیتالی عمدتا جزو مدل شال های طرح اسپرت در بازار شال و روسری محسوب میشوند طرح های اسپرت شال های حریر دیجیتالی بسیار پرفروش محسوب میشوند.

شال های حریر در بازار

بعد از مدل شال های نخی در بازار مدل شال های حریر بسیار پرفروش هستند در بازار شال و روسری شال های حریر را میتوان در انواع طرح بندی های گوناگون در بازار خریداری نمود شال های حریر طرح اسپرت حریر در بازار یکی از مدل شال های پرفروش بازار هستند طرح های حریر دیجیتالی جزو مدل هایی هستند که از بیشترین طرح در بازار بهره مند میباشند مدل های الگویی در شال های حریر عمدتا در فروش بالای انها بسیار تاثر گذار از طرح های فانتزی از مدل طرح هایی میباشند که بیشتر فروش را در مدل شال های حریر دیجیتالی دارند.

شال های حریر طرح جدید

کالکشن های طرحی مدل شال های حریر در بازار در بین برندهای مختلف ایرانی متفاوت میباشد در مدل شال های حریر مدل های الگویی حرف اول را میزنند معمولا شال های حریر طرح جدید عمدتا کالکشن های طرحی فانتزی را با رنگ بندی های مختلف دارا هستند و چاپ دیجیتال مدل شال ها نیز باعث شده است طرح بندی های بسیار شیک جذاب به خوبی در مدل شال های حریر نمایان شوند.

طرح های دیگر شال حریر در بازار چگونه هستند؟

پارچهای حریر برای شال در بازار شال و روسری دارای انواع دیگری نیز هستند که میتوان به شال های حریر نخ،شالهای حریر ابریشم در بازار اشاره کرد که لیست قیمت شال ها را در ادامه بررسی مینماییم.

لیست قیمت شال های حریر در بازار

طرح های شال حریر در بازار شال و روسری دارای قیمت های مختلفی هستند که کیفیت پارچه و مدل و طرح های شال های حریر در قیمت ان ها تاثیر گذار است لیست قیمت شال های حریر دیجیتالی در قوارهای مختلف در بازار به شرح زیر است.

  • شال های حریر دیجیتالی قوارها ۱۹۰ در ۷۰ ۳۰۰۰۰ الی ۳۶۰۰۰
  • شال های حریر دیجیتالی قواره کوچک ۲۷۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی شال مجلسی

خرید عمده شال حریر مجلسی طرح مزونی

شال های حریر مجلسی در طرح بندی های گوناگون در بازار عرضه شده اند یکی …

کانال تلگرام اینستاگرام