دسته‌بندی نشده

فروش عمده شال سوپر نخ ساده

بهترین مدل شال های سوپر نخی در بازار شال و روسری کدام مدل ها است و لیست قیمت عمده انواع شال های سوپر نخی در مدل های مختلف چگونه است؟

 

انواع شال های سوپر نخ در بازار

 

یکی از نرم ترین و طیف ترین مدل شال های زنانه شال های سوپر نخ میباشند که در بازار تنوع کیفی و مدلی بسیار زیادی از سوی تولیدی های شال و روسری عرضه شده اند معمولا شال های سوپر نخ زنانه دارای دو دسته طرحی در بازار میباشند:

  • شال های سوپر نخ ساده
  • شال های سوپرنخ دیجیتالی

دو طرح از مدل شال های پرفروش سوپر نخ در بازار شال و روسری میباشند که در قوارهای مختلف در بازار شال و روسری تولید شده اند معمولا شال های سوپر نخ با قوارهای بزرگ بسیار پرفروش هستند قوارهای سه متری از شال های سوپر نخ در بازار شال و روسری دارای جذابیت دوچندان میباشند.

 

تولیدی شال ارزان

 

شال های سوپر نخ ساده

شال های سوپر نخ ساده با رنگ بندی های مختلف در بازار شال و روسری عرضه شده اند رنگ بندی های مشکی،طوسی،قهوه ای، جزو پرفروش ترین شال های سوپر نخ ساده در بازار شال و روسری میباشند معمولا این طرح از شال ها بصوت تک رنگ در بازار تولید و عرضه میشوند و معمولا رنگ های نام برده شده بالا از همه رنگ های دیگر دارای فروش بیشتری میباشند.

 

شال پاییزه

 

شال های سوپر نخ دیجیتالی

 

شال های سوپر نخ طرح دیجیتال در بازار شال و روسری با طرح بندی های مختلف تولید و عرضه شده اند معمولا قواره مدل شال های سوپر نخ دیجیتالی متوسط میباشد یعنی دارای قوارهای 190 در 70 و 220 در 70 هستند معمولا تقاضای این طرح از شال ها نیز در فصول گرم سال بیشتر از فصول دیگر سال هستند طرح های شال سوپر نخ دیجیتالی را نیز بعضا در بازار به عنوان شال های بهاره میشناسند.

 

جدیدترین شال های سوپر نخ دیجیتالی

طرح های جدید شال های سوپر نخی دیجیتالی شامل مدل شال های طرح های زیر میباشند اغلب این مدل ها با قوارهای بزرگ و متفاوت در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

  • شال دیجیتالی طرح ال وی سوپر نخی
  • شال های دیجیتالی طرح پلنگی سوپر نخی
  • شال های دیجیتالی طرح طیفی سوپر نخی

جزو جدیدترین و بهترین مدل شال های سوپر نخی دیجیتالی در بازار شال و روسری محسوب میشوند.

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.3), 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset” align=”center;” ]بیشتر مدل شال های سوپر نخ دیجیتالی بصورت تک سلفون و تک رنگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند و دارای جین بندی های دوتایی و سه تایی هستند.[/highlight-paper]

شال های سوپر نخی چینی

مدل شال های سوپر نخی چینی جزو ارزان ترین شال های سوپر نخی در بازار شال و روسری محسوب میشوند این طرح از شال ها معمولا در مدل های طرح دار در بازار شال و روسری عرضه میشوند دارای جنس پارچه نرم ولی کیفیت پایین به خاطر قیمت پایینی که دارند میباشند.

 

قیمت انواع شال سوپر نخ در بازار

 

قیمت عمده انواع شال های سوپر نخی در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

  • شال های سوپر نخ قواره بزرگ ساده 45000 الی 50000
  • شال های سوپر نخ قواره بزرگ دیجیتالی 45000 الی 60000
  • شال های سوپر نخی چینی 30000 الی 35000

 

در بازار شال و روسری دارای قیمت میباشند برای دریافت لیست قیمت عمده به روز و دیدن مدل های جدیدتر شال های سوپر نخی میتوانید در کانال یا پیچ مجموعه شال و روسری گستر اسکارف عضو شوید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@