بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عمده شال و روسری در بازار تهران

فروش عمده شال و روسری در بازار تهران

مراکز پخش عمده شال و روسری در بازار تهران بسیار زیاد است و با قیمت های متنوعی مدل های خود را عرضه میکنند میخواهیم لیست قیمت فروش عمده شال و روسری ها را در بازار تهران بررسی نماییم.

شال و روسری برند

برندهای زیادی در حوزه شال و روسری در کشور وجود دارد تنوع قیمتی و طرح مهم ترین عامل تمایز بین برندهای شال و روسری میباشند شاید بتوان گفت گران بودن قیمت برندهای دسته اول بازار باعث شده است این مدل از شال و روسری مخاطب خاص خود را داشته باشند برندهای توتو،میس اسمارت را میتوان جزو برندهای دسته اول بازار معرفی نمود که دارای قیمتی بسیار بالایی میباشند برندهای معمولی نظیر لمیز،اکر،جی ان تی از برندهای دسته دوم بازار میباشند که دارای قیمت مطوب برای بسیار از مغازه داران میباشند.

فروش شال و روسری برند در بازار تهران

میتوان گفت بازار تهران مرکز اصلی تولید پوشاک به خصوص شال و روسری در ایران میباشد مراکز پخش و برندهای بسیاری در این بازار فعالیت دارند تمایز شال و روسری های برند با مدل های معمولی در بازار داشتن کیفیت بالا متریال و کیفیت بالای پارچه و استفاده کردن از طرح های سه بعدی و دیجیتالی بسیار منحصر به فرد میباشد معمولا برندهای مطرح شال و روسری های ایرانی خود نیز تولید کننده این مدل ها محسوب میشوند.

روسری نخی

مراکز پخش شال و روسری

مراکز پخش و فروش عمده شال و روسری دارای تنوع قیمت بسیار بالایی در این بازار میباشند قیمت فروش روسری و شال های این مراکز بسیار متنوع و مختلف است عمده فروشان شال و روسری معمولا از مدل های پرفروش انواع شال و روسری های چینی،پاکستانی و ترک را نیز علاوه طرح های ایرانی عرضه مینمایند برای فروشندگان و گالری داران خرید عمده از این مراکز بسیار مقرون به صرفه است.

لیست قیمت روسری در بازار تهران

قیمت انواع شال و روسری های ایرانی،چینی،پاکستانی در بازار شال و روسری ایران به شرح زیر میباشد تنوع کیفیت و مدلی از عوامل تاثیر گذار در قیمت های این مدل از شال و روسری ها میباشد.

  1. روسری های ایرانی قواره ۱۴۰ ۳۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  2. شال های نخی قواره بزرگ ایرانی ۲۸۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  3. روسری های چینی ارزان قیمت ۱۸۰۰۰ الی ۲۳۰۰۰
  4. روسری های پاکستانی ۱۶۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰
  5. شال های دیجیتالی ارزان قیمت ۱۴۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰

برای خرید شال و روسری های ارزان قیمت میتوانید با مجموعه شال و روسری گستر اسکارف در ارتباط باشید. و از جدیدترین مدل ها دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ارزان

تولید کننده شال و روسری ارزان

تولیدی های شال و روسری زیادی در بازار پوشاک ایران فعالیت دارند ولی بسیاری از …

کانال تلگرام اینستاگرام